خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

جدیدترین لیست مجلات داخلی برای پذیرش و چاپ مقاله

انتشار 10 آبان 1397
مطالعه 16 دقیقه

برخی از پژوهشگران جهت اخذ امتیاز و یا تقویت رزومه تحصیلی و پژوهشی خود در مقطع دکتری یا کارشناسی ارشد، مجلات داخلی را برای پذیرش و چاپ مقاله خود بر می‌گزینند. اگر شما هم قصد دارید تا مقاله ارزشمندتان را به یکی از نشریات داخلی ارسال کنید؛ اما آشنایی کافی با لیست این مجلات ندارید، در این بخش از اشراق با ما همراه باشید.

جدیدترین لیست مجلات داخلی برای پذیرش و چاپ مقاله

آشنایی کلی با مجلات داخلی

اگر می‌خواهید به ارتقای سوابق شغلی و تحصیلی خود در داخل کشور عزیزمان ایران بپردازید، مجلات داخلی می‌توانند گزینه خوبی برای شما باشند؛ چرا که این مجلات به ارزیابی و سپس چاپ مقاله در مجلات داخل ایران می‌پردازند. پیرامون بحث در مورد لیست مجلات داخلی در ابتدا باید با انواع این مجلات و ارگان‌هایی که به تایید صلاحیت آن‌ها می‌پردازند، آشنا شویم. مجلات داخلی معمولاً زیر نظر برخی وزارت و سازمان‌ها مشغول به فعالیت هستند که بدون تایید آن‌ها، مجله موردنظر دارای اعتبار کافی نخواهد بود و صلاحیت پذیرش مقالات را نخواهد داشت؛ بنابراین پژوهشگرانی که قصد ارسال مقاله خود به مجلات داخلی را دارند، بایستی در ابتدا به وسیله ISSN مجله موردنظر، در سایت این وزارت‌ها، از معتبر بودن یا نبودن مجله اطمینان حاصل کنند. برخی از مهم‌ترین ارگان‌ها عبارت‌اند از: وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دفتر گسترش تولید علم دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشد.

مجله داخلی


انواع مجلات داخلی برای پذیرش و چاپ مقاله

جهت ارسال مقاله به نشریات داخلی، ابتدا بایستی از میان لیستی که با توجه به محتوا و نوع مقالات قابل پذیرش، طبقه بندی شده و ارائه داده شده است، یک مورد را برگزیده تا طبق اصول گفته شده در آن به گردآوری مقاله خود بپردازید. اگر بخواهیم لیست این مجلات را که در حوزه‌ها و رشته‌های مختلف فعالیت دارند را تقسیم بندی کنیم، می‌توانیم به 3 نوع کلی اشاره کنیم: مجلات علمی پژوهشی، مجلات علمی ترویجی و مجلات علمی تخصصی. که در ذیل به شرح مشخصات هر یک می‌پردازیم:

مجلات علمی پژوهشی

بالاترین رتبه در بین نشریات موجود در ایران، مربوط به مجلات علمی پژوهشی می‌باشد. همان‌طور که از اسم این مجلات هم پیداست، به پذیرش مقالاتی می‌پردازند که در آن‌ها پژوهش‌های ناب و جدیدی صورت گرفته باشد. درواقع هدف از فعالیت این مجلات، گسترش علم و دانش در یک حوزه تخصصی می‌باشد که علاوه بر کمک به افزایش اطلاعات و آگاهی، به رفع یک مشکل و یا نیاز هم منجر بشود؛ زیرا یک مقاله علمی پژوهشی، همواره به دنبال کشف حقیقت و روابط علت و معلولی در یک حوزه خاص می‌باشد. مخاطبان این نشریات معمولاً اساتید دانشگاه، دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی و پژوهشگران مؤسسات تحقیقاتی هستند. طبیعی است که پذیرش و چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی با این هدف ارزشمندی که دارند، دشواری‌های خاص خود را داشته و واقعاً به پذیرش مقاله‌ای می‌پردازند که از لحاظ سطح علمی و کیفیت در یک درجه عالی قرار گرفته باشد.

مجلات علمی ترویجی

مجلات علمی ترویجی یا مروری، به پذیرش مقالاتی می‌پردازند، که در آن شاخه‌ای از علم در یک حوزه خاص ترویج داده می‌شود؛ به عبارتی تحقیق انجام گرفته شده، یا تکمیل می‌شود یا با توجه به زمان حال به روز رسانی می‌شود و به صورت یک پژوهش کامل و جامع در اختیار عموم قرار می‌گیرد. می‌توان گفت ارزش مجلات علمی ترویجی در افزایش اطلاعات و آگاهی، به خصوص در میان افراد دانشگاهی بسیار زیاد است. اما در خصوص کسب امتیاز و یا ارتقای رزومه شغلی یا تحصیلی، در مقایسه با مجلات علمی پژوهشی، امتیاز چندانی را نصیب نویسندگان نمی‌کند. بنابراین رغبت افراد پژوهشگر برای چاپ مقالاتشان در نشریات علمی پژوهشی بیشتر است. مجلات علمی ترویجی می‌توانند مرجع خوبی جهت مطالعه و تکمیل اطلاعات باشند.

مجلات علمی تخصصی

مجلات علمی تخصصی، سومین دسته از انواع نشریات داخلی هستند که به چاپ مقالاتی می‌پردازند که در آن‌ها اطلاع رسانی خاصی درخصوص ساخت یک محصول جدید، تکنولوژی، راه اندازی کسب و کار و موضوعاتی از این قبیل انجام می‌شود. دقت داشته باشید که این نوع مجلات امتیاز و رزومه خاصی برای نویسنده به ارمغان نمی‌آورد و صرفاً باعث شهرت و اعتبار نویسنده خواهد شد. اکثر مجلات علمی تخصصی وابسته به سازمان‌ها و ارگان‌های خاصی بوده که در یک حوزه تخصصی مشغول به فعالیت هستند. اگر بخواهیم از بین مجلات داخلی که معرفی کردیم به انتخاب یکی از آن‌ها بپردازیم، باید در ابتدا هدف خود از چاپ مقاله و نیاز خود برای کسب امتیازهای مربوطه را مشخص کرده و سپس دست به انتخاب بزنیم.

چگونه به لیست مجلات داخلی جهت پذیرش و چاپ مقاله دسترسی داشته باشیم؟

لیست مجلات داخلی در فواصل زمانی مشخصی توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ارائه می‌شود. شما می‌توانید با مراجعه به سایت این وزارت جدید ترین لیست مجلات علمی پژوهشی و علمی ترویجی را مشاهده کنید. ما این کار را برای شما آسان کرده‌ایم و دانلود به روز ترین لیست مجلات مورد تایید وزارت علوم را در تمامی رشته‌ها برای شما در ذیل آورده‌ایم:

در هنگام انتخاب مجله داخلی باید به چه مواردی دقت کرد؟

اگرچه درخصوص مجلات داخلی یکسری توضیحات کلی ارائه داده می‌شود؛ اما تا قبل از این که از سایت خود نشریه چند عامل مهم را چک نکرده باشیم، نمی‌توانیم به گفته‌ها استناد بورزیم و مقاله ارزشمندمان را بدون تحقیق به مجله موردنظر ارسال کنیم. در ذیل می‌خواهیم به موارد مهمی اشاره کنیم که در بررسی مجلات داخلی حتما باید به آن‌ها توجه کنیم:

index

اطمینان از اعتبار مجله

از بین لیست مجلات داخلی، اگر هدف شما چاپ مقاله در مجله علمی پژوهشی باشد، بعد از انتخاب مجله به سایت مربوطه مراجعه کرده و اطمینان کسب کنید که در عنوان مجله حتماً نام "علمی - پژوهشی" ذکر شده باشد. همچنین باید منبع مجله موردنظر را چک کنید تا ببینید زیر نظر کدام یک از وزارت‌ها فعالیت دارد. همان طور که در ابتدای مطلب نیز اشاره شد، مجلات داخلی باید زیر نظر یکی از سه وزارت علوم، بهداشت و یا دانشگاه آزاد باشند. مورد بعدی که نشان دهنده اعتبار مجله می‌باشد، این است که ببینید مجله موردنظر در کدام یک از پایگاه‌های علمی نمایه خواهد شد. برای مثال پایگاه‌های ISC، CIVILICA، DOAJ، SID و... هر چقدر تعداد این نمایه‌ها زیاد باشد، نشان از اعتبار بیشتر مجله دارد.

AUTHORS GUIDELINES

بررسی راهنمای نویسندگان

پس از کسب اطمینان از اعتبار مجله، به سراغ راهنمای نویسندگان در سایت مجله بروید و به دقت و چند بار آن را مطالعه کنید. ممکن است محدودیت هایی برای مقاله نوشته شده باشد که اعمال آن در مقاله شما امکان پذیر نباشد؛ بنابراین بایستی به سراغ مجله دیگری بروید. برای مثال ممکن است در قسمت راهنمای نگارش مقاله، محدودیتی در خصوص تعداد کلمات، نحوه رفرنس دهی و... وجود داشته باشد که باید به دقت بررسی شوند.

money

اطلاع از هزینه های چاپ

اگرچه طبق تحقیقات انجام شده در خصوص نشریات داخلی، این مورد وجود دارد که اکثریت به صورت رایگان اقدام به چاپ مقاله می‌کنند، اما در تمامی مجلات این مورد صدق نمی‌کند. ممکن است یک مجله جهت قرار گرفتن مقاله در پروسه داوری هزینه داشته باشد و یا برخی از مجلات بعد از درخواست اصلاحات از نویسنده، برای قرار گرفتن مقاله در داوری مجدد جهت بررسی اصلاحات انجام شده، هزینه جداگانه‌ای درخواست می‌کنند. پس بنابراین تمامی این شرایط باید بررسی و سپس تصمیم گیری شود.

clock

بررسی مقالات چاپ شده اخیر

در مرحله آخر باید مقالاتی را که در شماره اخیر مجله پذیرش و چاپ شده‌اند را بررسی نمود. این کار دو مزیت دارد. اول این‌که با بررسی چند مقاله چاپ شده، به این موضوع پی می‌برید که آیا در چند شماره اخیر، مقالاتی وجود داشته‌اند که شبیه به موضوع و عنوان مقاله شما انتشار پیدا کرده‌اند یا خیر. دوم اینکه با بررسی تاریخ داوری و چاپ مقاله، مدت زمان داوری و پس از آن انتشار مقاله را متوجه خواهید شد. برای مثال ممکن است در یک مجله این فاصله زمانی حتی تا یک سال هم طول بکشد ولی در یک مجله دیگر این بازه زمانی 2 ماه باشد.

فرمت مقاله برای پذیرش و چاپ مقاله در مجلات داخلی به چه صورت است؟

معمولاً توصیه می‌شود قبل از تهیه مقاله خود، مجله‌ای را که قصد ارسال مقاله به آن را دارید، انتخاب نمایید تا از همان ابتدا با توجه به دستورالعمل های گفته شده در آن پیش بروید. برای مثال ممکن است یک مجله از نویسندگان بخواهد تا علاوه بر چکیده اصلی مقاله، چکیده مبسوط و یا چکیده گرافیکی نیز ارائه دهد و یا مجله‌ای برای هر بخش از اجزای مقاله محدودیت کلمات در نظر گیرد. پس بنابراین بهتر است در ابتدا با قوانین و مقررات مجله انتخابی آشنا شده و سپس اقدام کنید تا بعد از آماده سازی مقاله، برایتان دوباره کاری اتفاق نیفتد؛ اما اگر بخواهیم به طور کلی یک مقاله استاندارد را از لحاظ اجزا و مشخصات تبیین کنیم، باید به موارد زیر اشاره کنیم:

عنوان مقاله

چکیده مقاله

کلمات کلیدی

مقدمه مقاله

روش شناسی

یافته ها

بحث و نتیجه گیری

منابع مقالهاقدامات ضروری جهت پذیرش و چاپ مقاله در مجلات داخلی

همان طور که می‌دانید، مقاله را به همان شکلی که نگارش و یا استخراج‌شده است را نمی‌توان مستقیما به مجلات داخلی ارسال کرد و انجام یکسری اقدامات و تغییرات برای این‌که مقاله جهت ارسال به مجله انتخابی موردنظر آماده باشد، نیاز است. نکته مهمی که باید مدنظر داشته باشید این است که این مراحل به صورت کلی آورده شده است و ممکن است انجام برخی از آن‌ها برای مقاله شما الزامی نباشد. اقداماتی از جمله ویراستاری و یا پارافریزنویسی با توجه به نیاز مقاله انجام می‌شود.

نگارش یا استخراج مقاله

اولین مرحله از مراحل آماده‌سازی مقاله جهت ارسال به مجلات علمی، نگارش مقاله و یا استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد و یا رساله دکتری می‌باشد. معمولاً پژوهشگرانی که با اصول و فنون مقاله‌نویسی آشنایی زیادی ندارند و مبتدی به حساب می‌آیند، راه دوم یعنی استخراج مقاله را انتخاب می‌کنند. می‌توان گفت چون پایان‌نامه‌ها معمولاً حاوی موضوعاتی ناب هستند که دانشجو برای آماده سازی آن زحمت زیادی کشیده و زمان زیادی را صرف می‌کند، به همین دلیل تمایل زیادی دارد تا توسط استخراج چند مقاله از پایان نامه، از مزایای آن بهره ببرد. در ابتدای مطلب با ساختار و اجزای مقاله استاندارد، آشنا شده اید و می‌توانید طبق آن عمل کنید.

نگارش


رفع سرقت ادبی در صورت نیاز

مقاله‌ای که توسط نویسندگان گردآوری می‌شود، معمولاً دارای درصدی از تشابهات عمدی یا غیرعمدی از سایر مراجع و مقالات می‌باشد و این یک امر بدیهی است زیرا پژوهش‌ها و تحقیقات معمولاً تکمیل کننده پژوهش‌های پیشین می‌باشد و حتماً از آن‌ها به عنوان مرجع بهره برده می‌شود؛ اما گاهی اوقات مقدار این درصد تشابهات بیشتر از حد مجاز می‌شود و با توجه به اینکه یکی از موارد بسیار حساس از نظر داوران مجله، این قضیه می باشد، بنابراین مستلزم به کاهش این تشابهات می‌باشیم تا مقاله خود را از اتهام به سرقت ادبی (plagiarism) در امان نگه‌داریم. یکی از کارآمدترین روش‌ها برای کاهش این تشابهات، استفاده از تکنیک پارافریزنویسی می‌باشد. در این روش با تکیه بر برخی اصول بنا بر شرایط و محتوای مقاله، اقدام به کاهش درصد تشابهات موجود می‌شود. انجام این مرحله برای هر مقاله‌ای الزامی نیست و تنها در برخی از شرایط، مقاله ها نیاز به پارافریز و بازنویسی تخصصی پیدا می‌کنند.

کامپیوتر


ویراستاری تخصصی

اگر بخواهیم مرحله ویراستاری مقاله را به صورت جزئی‌تر تشریح کنیم، باید بگوییم ویرایش مقاله معمولاً ابعاد و مراحل مختلفی دارد اما سه مورد از آن قابل توجه است و در صورت نیاز حتماً باید توسط یک ویراستار متخصص انجام شود:

ویرایش محتوایی یا تخصصی: معمولاً در اکثر موارد، این نوع ویرایش را بر عهده نویسنده اصلی مقاله می‌گذارند؛ زیرا تنها کسی که به صورت کامل مسلط به اجزای مقاله است، نویسنده اصلی آن می‌باشد. در این نوع ویرایش، محتوای مقاله مورد بررسی قرار می‌گیرد؛ برای مثال برای انسجام بیشتر متن، برخی از اصطلاحات تخصصی حذف یا اضافه می‌شوند.

ویرایش ساختاری: این نوع ویرایش مربوط به قواعد و دستور زبان می‌باشد و نحوه قرار گرفتن صفت، فعل، قید و هر موردی که مربوط به نکات دستوری باشد را انجام می‌دهد. در زبان انگلیسی این نوع ویرایش را ویراستاری گرامری می‌نامند.

ویرایش فنی: به ویراستاری ظاهری مقاله و انسجام آن می‌پردازد؛ برای مثال انجام اموری مانند کنترل پاراگراف ‌بندی، کنترل قواعد اختصارنویسی، نقل‌قول‌ها، یادداشت‌ها، غلط‌های املایی و تایپی و... را می‌توان جز ویرایش فنی به حساب آورد.

ویرایش


ترجمه تخصصی

ترجمه تخصصی مقاله جهت ارسال به نشریات داخلی، به نوع مجله انتخابی شما بستگی دارد. ممکن است در دستورالعمل یک مجله نیازی به ترجمه کل متن مقاله نباشد و فرضاً به ترجمه چکیده بسنده شود؛ اما در یک مجله داخلی دیگر، نویسنده ملزم به ترجمه کل متن مقاله شود. در هر صورت اگر خودتان ترجمه مقاله را بر عهده ندارید بهتر است در انتخاب مترجم نهایت دقت خود را به کار بگیرید تا مترجمی باشد که در حوزه تخصصی مقاله‌تان تسلط کافی داشته باشد؛ زیرا معمولاً هر رشته و تخصص، عبارات و اصطلاحات مخصوص به خود را دارد که بایستی یک مترجم حاذق ترجمه آن را انجام دهد، در غیر این صورت امکان بروز خطا و اشتباه امکان پذیر می‌باشد. دقت داشته باشید که باکیفیت بودن ترجمه مقاله نیز می‌تواند یکی از عوامل پذیرش مقاله در مجلات باشد.

ترجمه


فرمت بندی

کسانی که تجربه ارسال مقاله به مجله را دارند، می‌دانند که برای هر مجله فرمت بندی مخصوصی وجود دارد که بایستی توسط نویسنده رعایت شود. درواقع این فرمت بندی به این جهت انجام می‌گیرد که در روند دریافت مقالات و داوری آن‌ها، هم از لحاظ زمانی سرعت بخشیده شود و هم این‌که یک سیستم یکپارچه جهت آسان‌تر شدن پروسه وجود داشته باشد. رعایت فرمت مخصوص مجله نیز کار چندان سختی نیست، فقط کافیست به سایت مجله موردنظر مراجعه کرده و قسمت راهنمای نویسندگان آن را مطالعه کنید تا از مواردی مانند تعداد کلمات هر بخش از مقاله، نحوه قرارگیری آن‌ها، اندازه و نوع فونت، میزان فاصله متن مقاله از حاشیه، سبک رفرنس دهی مانند روش رفرنس دهی ونکوور، شیکاگو، APA و... مطلع شوید و طبق دستورالعمل ذکر شده عمل کنید. این مورد را به یاد داشته باشید که قبل از انجام فرمت بندی، در واقع متن مقاله شما خام است و نباید به آن حالت به مجله ارسال گردد.

مقاله


سابمیت مقاله

آخرین مرحله‌ای که در خصوص مقاله باید انجام دهید، ارسال آن به مجله موردنظر یا اصطلاحاً سابمیت مقاله می‌باشد. شما باید قبل از سابمیت مقاله به مجله مورد نظر، تمامی مراحل گفته شده را بر حسب نیاز مقاله خود انجام داده باشید و همچنین فایل‌هایی را که ممکن است به صورت جداگانه از شما درخواست کنند، مانند کاورلتر، چکیده، فرم‌های مخصوص مجله مانند فرم تعهد، تضاد منافع و... که بایستی تکمیل شده و همراه با فایل اصلی مقاله ارسال شوند را تهیه کرده باشید. سابمیت مقاله از روش‌های زیر قابل انجام است. دقت داشته باشید که نوع روش سابمیت، منافاتی با اعتبار مجله نداشته و صرفاً مربوط به امکانات مجله می‌باشد.

ارسال آنلاین از طریق سایت مجله: امروزه بیشتر مجلات از روش آنلاین جهت دریافت مقالات بهره می‌برند زیرا هم سریع‌تر انجام می‌شود و هم این‌که احتمال بروز خطا در این روش کمتر است.

ارسال از طریق ایمیل: اگرچه ممکن است ارسال از طریق ایمیل، یک روش سنتی به حساب آید اما در برخی از مجلات، همچنان استفاده از این روش رایج می‌باشد. در سابمیت مقاله از طریق ایمیل ممکن است دریافت پاسخ از سوی ادیتور مجله، کمی به درازا بکشد.

submit


پیگیری های پس از سابمیت

اگر فکر می‌کنید بعد از سابمیت مقاله، وظیفه شما در این حوزه به اتمام رسیده است، سخت در اشتباهید! زیرا کمتر مقاله‌ای بدون انجام تغییرات خاصی در مقاله، مستقیماً پذیرش می‌شود. منظور از پیگیری‌های پس از سابمیت این است که برای مثال اگر شما مقاله‌ای را به مجله ارسال کردید ولی پس از گذشت زمان طولانی، پاسخی از مجله دریافت نکردید، بایستی آن را از سردبیر مجله پیگیر باشید. یا فرض کنید از سوی مجله درخواست انجام تغییرات و یا اصلاحاتی در مقاله شده است، وظیفه شما این است که این اصلاحات را در زمان مقرر شده انجام داده و پس از ارسال به مجله موردنظر، همواره پیگیری‌های خود را تا زمان مشخص شدن نتیجه داوری انجام دهید.

آدمچگونه شانس خود را برای پذیرش و چاپ مقاله در مجلات داخلی افزایش دهیم؟

تا به اینجای کار با فرمت استاندارد مقاله و اقداماتی که لازم است جهت گردآوری مقاله انجام شوند، آشنا شدید؛ اما سوال اینجاست که آیا تمامی مقالات نوشته شده در این فرمت، مورد پذیرش و چاپ واقع می‌شوند؟ پاسخ این سوال متاسفانه منفی است. اللخصوص مجلاتی که از نوع علمی پژوهشی هستند، سخت‌گیری‌های خاص خود را در ارزیابی مقاله دارند و تنها به پذیرش مقالاتی می‌پردازند که واقعاً از هر حیث دارای کیفیت مطلوبی باشند. در ویدیوی کوتاه زیر به چند مورد از عواملی که باعث می شوند تا شانس شما در پذیرش و چاپ مقاله در مجلات داخلی افزایش یابند، اشاره شده است:

اشراق

موسسه انتشاراتی اشراق چه کمکی برای پذیرش و چاپ مقاله در مجلات داخلی می‌کند؟

موسسه انتشاراتی اشراق، جامع‌ترین پلتفرم تخصصی در حوزه چاپ مقاله در مجلات معتبر علمی است که تلاش می‌کند در این راه پر پیچ و خم، به کمک پژوهشگران عزیز بیاید. موسسه اشراق به همراه تیم مجرب و متخصص خود در زمینه خدماتی که منجر به افزایش کیفیت و درصد پذیرش مقالات در مجلات مختلف می‌شود، به‌طور تخصصی فعالیت دارد. ما می‌توانیم چند مقاله علمی پژوهشی باکیفیت از پایان‌نامه ارزشمندتان استخراج کرده و آن را جهت ارسال به مجلات معتبر آماده کنیم و ترجمه تخصصی آن را توسط مترجم متخصص آن رشته در انواع پکیج‌های طلایی، طلایی پلاس، نقره‌ای و برنزی بنا بر خواسته مشتری انجام داده و سپس در صورت نیاز پارافریز مقاله را توسط نرم‌افزارهای قوی و باکیفیت مانند سمیم نور، ithenticate و یا plagiarism checker انجام داده و درصد تشابهات آن را کاهش دهیم و پس از آن در صورت لزوم، ویراستاری تخصصی آن را در رشته‌های مختلف به انجام رسانده و در نهایت مقاله را به بخش فرمت بندی و سابمیت هدایت کنیم که با توجه به فرمت مجله، فرمت بندی انجام شده و پس از سابمیت نیز پیگیری‌های مقاله بر عهده موسسه انتشاراتی اشراق خواهد بود. لازم به ذکر است انجام تمامی این خدمات با توجه به سه نوع زمان بندی عادی، فشرده و فشرده پلاس انجام می‌شود که با توجه به فرصت باقی مانده مشتریان عزیز در پکیج‌های مختلف طراحی شده است.

مراحل ثبت سفارش پذیرش و چاپ مقاله در مجلات داخلی در موسسه انتشاراتی اشراق

اگر شما بهترین پژوهش را هم انجام بدهید تا زمانی که نتوانید در مجلات معتبر علمی چاپ و نشر دهید پژوهش های شما ارزشی نخواهند داشت اما به دلیل اینکه هر یک از مجلات روند و روش دریافت پذیرش و هزینه‌های متفاوتی برای نشر مقاله دارند، ما در موسسه انتشاراتی اشراق به همراه متخصصان با تجربه در این زمینه آماده ایم تا مقاله شما را در مجلات معتبر بین المللی چاپ و نشر دهیم. برای اینکه روند داوری هر چه سریع‌تر اتفاق بیفتد و نتیجه پذیرش مشخص شود لازم است تغییراتی در ساختار مقالات به وجود آورید تا بیشتر مورد توجه داوران قرار بگیرد و سریع‌تر پذیرفته شود و به این خاطر هم متخصصان با تجربه در تیم موسسه انتشاراتی اشراق آماده انجام سفارشات چاپ مقاله شما در مجلات معتبر هستند.

ثبت سفارش

ابتدا یک پروژه چاپ مقاله ایجاد کرده و فایل مقاله و سایر اطلاعات موردنیاز را ارسال کنید.

پشتیبانی

درخواست شما توسط پشتیبانی بررسی و مرتبط ترین مجله با مقاله شما معرفی می شود.

ارسال

ارسال مقاله به مجله و پرداخت هزینه های انتشار مقاله و قرار دادن در پروسه داوری

تحویل

پیگیری وضعیت مقاله و دریافت پاسخ نهایی از سوی مجله و اعلام به شما

خدمات پذیرش و چاپ مقاله در موسسه انتشاراتی اشراق

با توجه به نیاز مشتریان عزیز اعم از دانشجویان و اساتید و دانشگاهیان برای چاپ و نشر مقاله، موسسه انتشاراتی اشراق با گزینش دقیق و چند مرحله‌ای تیم فنی خود، در صدد ارائه خدمات با حفظ نهایت تعهد در امانت‌داری و کیفیت است تا دغدغه‌ی مراجعین برای چاپ و نشر مقاله را برطرف سازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد پذیرش و چاپ مقاله و یا دریافت مشاوره از موسسه انتشاراتی اشراق، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لوگو

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

شما می توانید با ارسال فایل مقاله خودتان از طریق ثبت سفارش چاپ مقاله در مجلات معتبر از طرف کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق هزینه نهایی را دریافت کنید.

پذیرش مقاله کاملا وابسته به کیفیت مقاله می‌باشد. برخی از ژورنالها مقاله را به صورت تضمینی پذیرش می‌کنند اما برخی دیگر پذیرش تضمینی ندارند و همه چیز وابسته به نظر داوران می‌باشد.

زمان پذیرش و چاپ یک مقاله در ژورنال معتبر کاملا بستگی به زمان داوری دارد. پروسه داوری هرچقدر طولانی تر باشد واضح است که مقاله مدت زمان بیشتری در انتظار خواهد بود. اما اگر نتیجه داوری سریعتر مشخص شود مقاله در سریعترین زمان ممکن پذیرفته خواهد شد پس نتیجه کاملا وابسته به زمان داوری می‌باشد.

شما می توانید با کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق تماس بگیرید تا آن ها شما را راهنمایی کنند تا در نهایت بهترین مجله برای چاپ مقاله شما انتخاب شود.

مدت زمان لازم برای چاپ مقاله با توجه به مجلات مختلف می تواند متفاوت باشد و بستگی به خود مجلات دارد ولی کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق با استفاده از تجربه کاری تمام تلاش خود را می کنند تا مقاله شما در کمترین زمان ممکن چاپ شود.

سوالات بیشتر
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق