خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

معرفی مجلات isi

انتشار 7 آبان 1398
مطالعه 2 دقیقه

معرفی تخصصی مجلات ISI مهم ترین و اصلی ترین مرحله در انتخاب مجله مناسب جهت چاپ مقاله می باشد. همچنین معرفی تخصصی و حرفه ای مجله گام اصلی در پذیرش و چاپ مقالات در مجلات ISI می باشد .

معرفی مجلات isi

برای ارسال یک مقاله علمی به مجلات معتبر پایگاه isi مهم ترین و اصلی ترین مرحله معرفی مجلات معتبر می باشد . تا زمانی که به یک مجله معتبر معرفی و شناسایی نشود ، سابمیت مقاله در مجلات isi امکان پذیر نخواهد بود .

هر دانشجو و نویسنده مقاله علمی نیاز دارد تا قبل از ارسال مقاله خود به مجلات علمی ، شناختی کلی در خصوص مجله مورد نظر داشته باشد . با مشخصات کلی مجله و اعتبار آن آشنا شود . معرفی درست و صحیح مجله و بررسی این گزینه که مجله دقیقا مرتبط با تخصص مقاله نگارش شده توسط نویسنده می باشد یا نه ، بسیار مهم است . هر چقدر معرفی مجله تخصصی تر باشد و مجله کاملا مرتبط با تخصص مقاله باشد شانس پذیرش مقاله در آن مجله بیشتر است .

معرفی مجله باید به گونه ای واضح و شفاف باشد که هر نویسنده و دانشجویی بتواند به راحتی از اعتبار آن مجله مطمئن شود . در معرفی مجلات مشخص نمودن نمایه مجله ، ارسال کد هشت رقمی issn ، لینک و سایت مجله ، اسکوپ مجله ، بازه زمانی داوری و ... الزامی می باشد . همچنین علاوه بر این موارد باید نحوه درک اعتبار مجله نیز مشخص شود . به طور مثال وقتی نویسنده ای می خواهد مقاله خود را در مجله isi پذیرش و چاپ نماید ، باید علاوه بر معرفی مجلات مرتبط با مقاله همراه با تمامی مشخصات الزامی ، راه های اعتبار سنجی مجلات مانند سایت تامسون رویترز که پایگاه نمایه سازی مجلات isi می باشد ، را نیز در اختیار نویسندگان مقالات قرار داد . تا نویسندگان محترم بتوانند از اعتبار علمی مجله اطمینان کامل را بدست آورند و بدون شناخت به دام مجلات جعلی و غیر معتبر نیفتند .

از این رو وجود پایگاه و مشاورانی مطمئن جهت آگاه سازی دانشجویان و اساتید محترم در خصوص شرایط و خصوصیات مجلات تخصصی isi الزامی است .پایگاهی که در معرفی مجلات isi تمامی شرایط نویسندگان را در نظر گرفته و مجلات را کاملا تخصصی و مرتبط با مقاله معرفی نماید .

بنابراین کارشناسان و متخصصان موسسه اشراق به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره رایگان در خصوص مجلات isi و نحوه ارسال مقاله به این مجلات می باشند . هرگونه سوال و اطلاعاتی در خصوص مجلات isi داشته باشید می توانید در هر لحظه از شبانه روز با برقراری تماس با کارشناسان موسسه اشراق به پاسخ آنها دست یابید .

کارشناسان موسسه اشراق در زمان معرفی مجلات isi مرتبط با مقاله به اهداف شما جهت چاپ مقاله ، امتیازات موردنیازتان ، مقطع تحصیلی ، دانشگاه محل تحصیل ، تخصص مقاله توجه نموده نموده و دقیقا طبق مقاله شما مجلات را معرفی می نمایند .

جهت معرفی مجلات مرتبط با مقاله ارسال چکیده مقاله الزامی است زیرا از طریق مطالعه چکیده مقاله می توان به تخصص مقاله پی برد و مجلاتی متناسب با آن معرفی نمود .

تصویر

جهت آشنایی با امتیازات مجلات و همچنین طریقه ارسال مقاله با آنها می توانید به صورت 24 ساعته با شماره تماس های زیر تماس حاصل فرمایید .

04133373424

09149724933

همچنین جهت دریافت به روز ترین مجلات isi مرتبط با مقالات به همراه تمامی شرایط آنها لطفا عنوان و چکیده مقاله ، تخصص ، مقطع تحصیلی ، دانشگاه محل تحصیل ، هدف از چاپ مقاله ، مشخصات و شماره تماس خود را از طریق ایمیل های زیر ارسال فرمایید .

isiisc2011@gmail.com

ما را در صفحات اجتماعی دنبال نمایید
کانال تلگرام ما https://t.me/eshragh1
صفحه اینستاگرام ما https://www.instagram.com/eshragh_company
https://www.linkedin.com/feed/

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

ما مقاله شما را می توانیم در اکثر مجلات معتبر داخلی و خارجی چاپ کنیم.

مدت زمان لازم برای چاپ مقاله با توجه به مجلات مختلف می تواند متفاوت باشد و بستگی به خود مجلات دارد ولی کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق با استفاده از تجربه کاری تمام تلاش خود را می کنند تا مقاله شما در کمترین زمان ممکن چاپ شود.

شما می توانید با ارسال فایل مقاله خودتان از طریق ثبت سفارش چاپ مقاله در مجلات معتبر از طرف کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق هزینه نهایی را دریافت کنید.

سوالات بیشتر
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
در پاسخ به:
سلام، بنده نیاز به دو مقاله ISI داریم که حداقل Impact Factor را داشته باشه، نحوه قراردادو هزینه آن بشکل است ممنون میشم راهنمایی فرمایید
با سلام و احترام خدمات نگارشی و محتوایی نداریم . مقاله نمی نویسیم .ولی استخراج مقاله از پایان نامه و یا طرح تحقیقاتی انجام می دهیم . شما پایان نامه دارید ؟ اگر پایان نامه داشته باشید می توانیم از پایان نامتون مقاله استخراج کنیم و در مجلات معتبر پذیرش و چاپ کنیم . isi.eshragh@gmail.com 09911851170 بهراد @eshrag_company
بازدیدکننده
رهام فراهانی
4 سال پیش
سلام، بنده نیاز به دو مقاله ISI داریم که حداقل Impact Factor را داشته باشه، نحوه قراردادو هزینه آن بشکل است ممنون میشم راهنمایی فرمایید


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق