خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


موسسه پرداخت هزینه مقالات خارجی

انتشار : 20 دی 1397
مطالعه : 3 دقیقه

پرداخت هزینه چاپ مقالات علمی که در مجلات خارجی پذیرش شده اند از طریق موسسه اشراق .

موسسه پرداخت هزینه مقالات خارجی

پرداخت هزینه چاپ مقالات علمی که در مجلات خارجی پذیرش شده اند از طریق موسسه انتشاراتی اشراق .

هزینه هایی که جهت چاپ مقاله در مجلاتی که مورد پذیرش قرار گرفته اند دریافت می شود به چه منظور است ؟ چرا برخی از مجلات برای چاپ مقالات هزینه دریافت می کنند و برخی دیگر نه ؟

تمامی مجلات معتبر برای تامین بودجه مورد نیاز خود جهت فعالیت های علمی خودشان از جمله هرینه داوری و پذیرش و چاپ مقالات ، نیازمند یک حامی مالی و یا اخذ هزینه از مولفین مقالات هستند .

مجلات بسیاری از جانب برخی موسسات علمی و دانشگاهها مورد حمایت قرار می گیرند و هزینه های لازم برای فعالیت های خود را از این طریق تامین می نمایند . ولی در صورتی که این حمایت ها جوابگوی تمامی هزینه های لازم برای مجله را تامین نکند ، به ناچار مدیران و مسئولان مجلات تصمیم به اخذ هزینه از استفاده کنندگان مجله می نمایند .

تامین بودجه مجله به لحاظ انجام کلیه فعالیت های رسانه ای ، اینترنتی ، فعالیت های وب سایت ، تبلیغات ، داوری ، طراحی ، ویراستاری ، ویرایش ، چاپ و ..... از طریق اسپانسرهای مالی و مولفین و خوانندگان تامین می شود .

علاوه بر اشخاصی که به لحاظ تامین هزینه از مجلات حمایت می کنند که اغلب این حامیان موسسات تحقیقاتی ، شرکت های علمی و دانشگاهها می باشند ، از مولفیی که مقالات و علمی خود را برای داوری به مجله ارسال می کنند نیز دریافت می شود .

برخی مجلات دریافت هزینه صرفا از نویسنده مقاله دریافت می کنند و برای خوانندگان به صورت رایگان ارائه می کنند . به این نوع مجلات در اصطلاح اپن اکسس open access می گویند . در این نوع مجلات هزینه از نویسنده و مولف مقاله دریافت می شود و خواننده هنگام دانلود کردن متن کامل مقاله هزینه ای پرداخت نمی کند .

نوع دیگر از مجلات هنگام چاپ مقاله از نویسنده و مولف آن هزینه ای دریافت نمی کند و مقاله را به صورت رایگان چاپ می کند . ولی از خواننده در هنگام دانلود مقاله هزینه دریافت می کند و به این نوع از مجلات در اصطلاح کلوز اکسس clos access می گویند .

نوع دیگر از مجلات هم هستند که از آنجایی که هزینه های آنها به نحو دیگر تامین می شود نیازی به دریافت هزینه از مولف و خواننده ندارند یعنی مقالات اپن اکسس هستند و خواننده به صورت رایگان مقاله را دانلود می کند و مطالعه می کند . همچنین در زمان چاپ مقاله هم از نویسنده مقاله هزینه دریافت نمی کنند و مقاله را به صورت رایگان به چاپ می رسانند .

اما در خصوص مجلاتی که باید به آنها هزینه پرداخت نماییم . چه به عنوان خواننده و چه به عنوان نوینده مقاله چه باید بکنیم ؟ چگونه باید هزینه این مجلات خارجی را پرداخت نماییم ؟

می دانید که در خصوص مجلات داخلی پرداخت این هزینه بسیار راحت است و هر کسی با تمامی سیستم های اینترنتی و یا با روش های مختلف انتقال وجه می توانند این کار را انجام دهند .

ولی وقتی صحبت از مجلات خارجی می شود این روند خیلی سخت می شود و دچار مشکل می شویم .

شاید برای تمامی خوانندگان مقاله و یا نویسندگانی که مقالاتشان در مجلات معتبر خارجی از جمله مجله isi پذیرش شده اند پرداخت هزینه مجلات خارج که عموماً بر حسب دلار است کار آسانی نباشد .

در این خصوص چه باید بکنیم و با چه روشی باید این هزینه را پرداخت کنیم ؟

تصویر

در جواب این سوالات باید اعلام کنیم که راه حل این مشکل و پاسخ تمامی سوالات شما در دستان کارشناسان موسسه اشراق می باشد .

کارشناسان بخش حوالجات ارزی در موسسه اشراق آماده هستند تا تمامی حوالجات ارزی شما را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهند .

واریز هزینه چاپ مقالات علمی پذیرش شده در مجلات معتبر خارجی از جمله مجلات isi در موسسه اشراق صورت می گیرد .

مقالات علمی که از طریق موسسه اشراق در مجلات معتبر خارجی از جمله مجلات isi پذیرش شده اند و برای چاپ ملزم به پرداخت هزینه می باشند ، نیز از طریق موسسه تمامی هزینه های آنها به راحتی پرداخت می شود

حوالجات دلاری ، یورویی خود را با اطمینان کامل در کمترین زمان ممکن به کمک کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق انجام دهید . انجام حوالجات دلاری و یورویی و همچنین پرداخت هزینه های مجلات خارجی در موسسه انتشاراتی اشراق با اطمینان تمام به دو روش مستر کارت Master card و پی پال paypal انجام می گیرد .لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


سوالات متداول

شما می توانید با ارسال فایل مقاله خودتان از طریق ثبت سفارش چاپ مقاله در مجلات معتبر از طرف کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق هزینه نهایی را دریافت کنید.

پذیرش مقاله کاملا وابسته به کیفیت مجله می‌باشد. برخی از ژورنالها مقاله را به صورت تضمینی پذیرش می‌کنند اما برخی دیگر پذیرش تضمینی ندارند و همه چیز وابسته به نظر داوران می‌باشد.

زمان پذیرش و چاپ یک مقاله در ژورنال معتبر کاملا بستگی به زمان داوری دارد. پروسه داوری هرچقدر طولانی تر باشد واضح است که مقاله مدت زمان بیشتری در انتظار خواهد بود. اما اگر نتیجه داوری سریعتر مشخص شود مقاله در سریعترین زمان ممکن پذیرفته خواهد شد پس نتیجه کاملا وابسته به زمان داوری می‌باشد.

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق