خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

چاپ مقاله در مجلات مورد تایید وزارت علوم

انتشار 29 بهمن 1398
مطالعه 2 دقیقه

پذیرش و چاپ مقالات علمی ناب در مجلات مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری کشور در تمامی تخصص ها توسط کادر حرفه ای و متخصص موسسه اشراق .

چاپ مقاله در مجلات مورد تایید وزارت علوم

فرهیختگانی که موفق به تدوین مقالات علمی خود با جدیدترین نتایج علمی شده اند می توانند از طریق موسسه اشراق اقدام به سابمیت مقالات ناب خود در مجلات مورد تایید وزارت علوم نمایند .دانشجویان و اساتیدی که در دانشگاه های دولتی و وابسته به وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری مشغول به تحصیل و یا تدریس هستند و برای دریافت نمره پایان نامه ، دریافت مجوز دفاع ، فارغ التحصیلی و یا ارتقاء رتبه علمی نیازمند چاپ مقالات علمی خود در مجلات معتبرعلمی هستند ، باید دقت داشته باشند که مجله انتخابی آنها در فهرست نشریات نامعتبر اعلام شده از سوی معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فنّاوری قرار نداشته باشند . در غیر این صورت مقالات علمی چاپ شده آنها فاقد اعتبار خواهند بود .

مجلات isi و scopus که در لیست مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری کشور هستند توسط کارشناسان موسسه اشراق خدمت دانشجویان و اساتید محترم معرفی می شوند تا مورد بررسی قرار گیرند . پس از انتخاب مجله ، سریعا اقدام می شود و مقالات توسط کادری حرفه ای به صورت تخصصی فرمت بندی شده و جهت داوری به مجله ارسال می گردد .

لیست مجلات مورد تایید و دارای اعتبار که وزارت علوم تحقیقات و فناوری در فواصل زمانی مختلف ارائه می نماید همواره از طریق وب گاه دفتر سیاستگذاری و برنامه ریزی امور پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با آدرس http://rppc.msrt.ir منتشرمی گردد . لیست مجلات مورد تایید وزارت علوم توسط معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فنّاوری در گروه های علوم انسانی / فنی و مهندسی / کشاورزی و منابع طبیعی و دامپزشکی / علوم پایه / هنر و معماری ارائه نموده است .

فهرست نمایه های معتبر بین المللی

دانلود

فهرست نشریات JCR 2018

دانلود fehreste-nashriate-jcr-2018

فهرست نشریات علمی معتبر وزارت عتف-اردیبهشت 1398

دانلود

دانشجویان و اساتیدی که قصد چاپ مقالات علمی خود را دارند برای اطمینان از حفظ اعتبار و امتیاز علمی مقالات خود بهتر است تا با یک متخصص و کارشناس حرفه ای در زمینه پذیرش و چاپ مقالات مشورت نمایند تا بهترین اقدامات و اصولی ترین روش را برای چاپ مقالات خود برگزینند . بهترین و معتبرترین مشاور و متخصص در امر پذیرش و چاپ مقالات علمی در مجلات معتبر داخلی و خارجی کادر حرفه ای و مجرب موسسه اشراق می باشد. موسسه اشراق با بیش از 7 سال سابقه درخشان در زمینه استخراج مقاله از پایان نامه ، ترجمه تخصصی مقاله ، فرمت بندی اصولی و استاندارد مقاله ، رفع سرقت علمی مقالات ، پذیرش و چاپ تضمینی مقالات در مجلات ISI ، پذیرش و چاپ تضمینی مقالات در مجلات scopus ، پذیرش و چاپ مقالات علمی در مجلات معتبر داخلی و خارجی ، چاپ مقاله در همایش ها و کنفرانس های بین المللی ، تبدیل پایان نامه به کتاب ، ترجمه کتاب و چاپ کتاب با کادری حرفه ای که به تمامی مجلات موجود در لیست نشریات نامعتبر اشرافیت دارند و می توانند مجلات معتبر و مورد تایید را که در بلک لیست وزارت علوم موجود نمی باشد را در اختیار دانشجویان و اساتید قرار دهند تا بتوانند با اطمینان خاطر مقالات خود در مجلات معتبر به چاپ برسانند و از امتیازات علمی آن بهره مند شوند.​​​​​​​

خدمات پذیرش و چاپ مقاله در موسسه انتشاراتی اشراق

با توجه به نیاز مشتریان عزیز اعم از دانشجویان و اساتید و دانشگاهیان برای چاپ و نشر مقاله، موسسه انتشاراتی اشراق با گزینش دقیق و چند مرحله‌ای تیم فنی خود، در صدد ارائه خدمات با حفظ نهایت تعهد در امانت‌داری و کیفیت است تا دغدغه‌ی مراجعین برای چاپ و نشر مقاله را برطرف سازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد پذیرش و چاپ مقاله در موسسه انتشاراتی اشراق، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لوگو

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

شما می توانید با ارسال فایل مقاله خودتان از طریق ثبت سفارش چاپ مقاله در مجلات معتبر از طرف کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق هزینه نهایی را دریافت کنید.

پذیرش مقاله کاملا وابسته به کیفیت مجله می‌باشد. برخی از ژورنالها مقاله را به صورت تضمینی پذیرش می‌کنند اما برخی دیگر پذیرش تضمینی ندارند و همه چیز وابسته به نظر داوران می‌باشد.

زمان پذیرش و چاپ یک مقاله در ژورنال معتبر کاملا بستگی به زمان داوری دارد. پروسه داوری هرچقدر طولانی تر باشد واضح است که مقاله مدت زمان بیشتری در انتظار خواهد بود. اما اگر نتیجه داوری سریعتر مشخص شود مقاله در سریعترین زمان ممکن پذیرفته خواهد شد پس نتیجه کاملا وابسته به زمان داوری می‌باشد.

شما می توانید با کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق تماس بگیرید تا آن ها شما را راهنمایی کنند تا در نهایت بهترین مجله برای چاپ مقاله شما انتخاب شود.

ما مقاله شما را می توانیم در اکثر مجلات معتبر داخلی و خارجی چاپ کنیم.

سوالات بیشتر
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق