خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


موسسه چاپ مقاله

انتشار : 20 آبان 1397
مطالعه : 4 دقیقه

قاله یک بخش طولانی از نوشته ای است که پایان نامه یا تحقیقی را ارائه می دهد.کلمه ی مقاله بر گرفته از کلمه ی لاتین  Exagium است که به معنای ارائه ی یک مورد است.

موسسه چاپ مقاله

پله ی آغازین چاپ مقاله

آشنایی با مقاله و مقاله نویسی و دلایل آن است .

مقاله یک بخش طولانی از نوشته ای است که پایان نامه یا تحقیقی را ارائه می دهد.کلمه ی مقاله بر گرفته از کلمه ی لاتین  exagium است که به معنای ارائه ی یک مورد است. مقاله یک قطعه از نوشته ای است که طبق نقطه نظر شخصی نویسنده ، نوشته می شود که به تجزیه و تحلیل عنوان می پردازد و دلیلی بر مطالعه ی بیشتر روی موضوع مدنظر دارد . مقاله راهی برای ارزیابی درک و فهم نگارنده از موضوع است.هنگام نوشتن یک مقاله، پژوهشگر در حال ساخت مورد و مساله ای جهت ارزیابی نقطه نظرات شخصی،تجزیه و تحلیل ، تفسیر و یا نشان دادن مجموعه ای از حقایق و روش ها است .

چرا باید مقاله بنویسیم

دلایل بسیار زیادی برای نگارش یک مقاله وجود دارد. اگرچه، همیشه تمامی این دلایل جنبه مثبت ندارند و این امکان وجود دارد که تعداد بسیار اندکی از دانشمندان به دلایل منفی، اقدام به نگارش یک مقاله می نمایند.

با توجه به آنچه گفته شد برای نمایش نتایج حاصل از تلاش ها و اندیشه های خود آنها را در قالب مقاله به حضور پژوهشگران  سرتاسر جهان عرضه نماییم . اما زمانی مقاله ای که نوشته ایم ارزشمند می شود که توسط جامعه علمی خوانده شود و در معرض دید علاقه مندان و جهانیان قرارگیرد و هنگامی این اتفاق به شیوه ای درست و معتبر صورت می گیرد که مقاله ی ما در نشریه و یا مجله ای معتبر چاپ شود. انواع و اقسام مجله ها  وجود دارند که می توانیم از میان آن ها انتخاب کرده و مقالات خود را به آن مجله ارسال نماییم . مجلات خارجی و داخلی که ممکن است از جایگاه علمی بالایی هم برخوردار باشند از این دست نشریات هستندکه می توانند مکان خوبی برای انتشار مقاله شما باشند.

اقدام به چاپ  مقاله

پس از نگارش مقاله و اتمام آن هنگامی که وارد پروسه چاپ مقاله می شویم باید مراحلی طی نماییم تا به پذیرش و چاپ مقاله برسیم . موسسه افق از مرحله دریافت مقاله از پژوهشگر تا به چاپ رسیدن آن در خدمت محققان عزیز می باشد .

ارسال مقاله

ارسال مقاله به مجلات روش های متفاوتی دارند . برخی از مجلات به شیوه سنتی و از طریق ایمیل مقالات را می‌پذیرند اما برخی دیگر سیستم آنلاین دارند که شما می‌توانید هر روز فرایند داوری مقالات خود را بررسی کنید.

این مرحله ممکن است توسط خود پژوهشگر صورت گیرد و یا با همکاری و هراهی موسسات فعال در این زمینه . همچون موسسه اشراق که یکی از معتبرترین و موفق ترین موسسات در بخش پذیرش و چاپ مقاله می باشد .

پس از ارسال مقاله و دریافت آن توسط مجله  بررسی های اولیه توسط سردبیر صورت می گیرد.

در صورت مطابقت با استانداردها و قواعد مجله و فاکتورهای تعیین شده از سوی مجله و نیز همخوانی موضوع مقاله با مجله ؛ مقاله وارد پروسه داوری می شود . موسسه اشراق پس از دریافت مقاله پژوهشگر قبل از ارسال آن به مجله اقدام به فرمت سازی و استاندارد سازی متناسب با مجله مورد نظر می نماید از این افرادی که موسسه اشراق را برای چاپ مقالات خود انتخاب نموده اند این مرحله را به راحتی می گذرانند .

در صورت نیاز به برخی اصلاحات طی مکاتبات موسسه و ادیتور مجله این بازنگری ها و اصلاحات در اختیار نویسنده قرار می گیرند تا هرچه سریع تر به اصلاح آنان اقدام نماید .

پس از اصلاحات انجام شده مقاله وارد مرحله داوری می شود و پس از گذشت از این مرحله نتایج حاصل از داوری که می تواند یکی از سه نتیجه ذیل باشد توسط موسسه در اختیار نوسندگان قرار می گیرد .

1-عدم پذیرش: ریجکت شدن مقاله

2-پذیرش مشروط : منظور از پذیرش مشروط این است که پذیرش مقاله منوط به انجام یک سری اصلاحات و تغییرات است .

3- پذیرش مقاله :درصورت پذیرش مقاله توسط داوران و هئیت تحریریه ؛ مقاله به بخش ویراستاری ارسال می گردد.

البته واضح و مبرهن است که موسسه اشراق با خدمات ویژه ای که ارائه می نماید ، تمام سعی و تلاش خود را با هماهنگی های لازم و رای زنی های موثر انجام داده است تا پیوسته حامل خبر خوش و مژده دهنده به پژوهشگران عزیز باشد و نامه اکسپت و پذیرش مقاله آنان را ارسال نماید .

برای ثبت سفارش میتوانید با شماره های 09149724933 و یا 04133373424 با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید و از مشاوره آنها بهره مند شوید و یا درخواست خود را از طریق ایمیل  isiisc2011@gmail.com  ارسال نمایید تا مشاور های مورد نیاز برای شما ارائه شود.

 لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق