خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

موسسه چاپ مقاله

انتشار 20 آبان 1397
مطالعه 3 دقیقه

مقاله یک بخش طولانی از نوشته ای است که پایان نامه یا تحقیقی را ارائه می دهد.کلمه ی مقاله بر گرفته از کلمه ی لاتین  Exagium است که به معنای ارائه ی یک مورد است.

موسسه چاپ مقاله

پله ی آغازین چاپ مقاله

آشنایی با مقاله و مقاله نویسی و دلایل آن است .

مقاله یک بخش طولانی از نوشته ای است که پایان نامه یا تحقیقی را ارائه می دهد.کلمه ی مقاله بر گرفته از کلمه ی لاتین exagium است که به معنای ارائه ی یک مورد است. مقاله یک قطعه از نوشته ای است که طبق نقطه نظر شخصی نویسنده ، نوشته می شود که به تجزیه و تحلیل عنوان می پردازد و دلیلی بر مطالعه ی بیشتر روی موضوع مدنظر دارد . مقاله راهی برای ارزیابی درک و فهم نگارنده از موضوع است.هنگام نوشتن یک مقاله، پژوهشگر در حال ساخت مورد و مساله ای جهت ارزیابی نقطه نظرات شخصی،تجزیه و تحلیل ، تفسیر و یا نشان دادن مجموعه ای از حقایق و روش ها است .

چرا باید مقاله بنویسیم

دلایل بسیار زیادی برای نگارش یک مقاله وجود دارد. اگرچه، همیشه تمامی این دلایل جنبه مثبت ندارند و این امکان وجود دارد که تعداد بسیار اندکی از دانشمندان به دلایل منفی، اقدام به نگارش یک مقاله می نمایند.

با توجه به آنچه گفته شد برای نمایش نتایج حاصل از تلاش ها و اندیشه های خود آنها را در قالب مقاله به حضور پژوهشگران سرتاسر جهان عرضه نماییم . اما زمانی مقاله ای که نوشته ایم ارزشمند می شود که توسط جامعه علمی خوانده شود و در معرض دید علاقه مندان و جهانیان قرارگیرد و هنگامی این اتفاق به شیوه ای درست و معتبر صورت می گیرد که مقاله ی ما در نشریه و یا مجله ای معتبر چاپ شود. انواع و اقسام مجله ها وجود دارند که می توانیم از میان آن ها انتخاب کرده و مقالات خود را به آن مجله ارسال نماییم . مجلات خارجی و داخلی که ممکن است از جایگاه علمی بالایی هم برخوردار باشند از این دست نشریات هستندکه می توانند مکان خوبی برای انتشار مقاله شما باشند.

اقدام به چاپ مقاله

پس از نگارش مقاله و اتمام آن هنگامی که وارد پروسه چاپ مقاله می شویم باید مراحلی طی نماییم تا به پذیرش و چاپ مقاله برسیم . موسسه انتشاراتی اشراق از مرحله دریافت مقاله از پژوهشگر تا به چاپ رسیدن آن در خدمت محققان عزیز می باشد .

ارسال مقاله

ارسال مقاله به مجلات روش های متفاوتی دارند . برخی از مجلات به شیوه سنتی و از طریق ایمیل مقالات را می‌پذیرند اما برخی دیگر سیستم آنلاین دارند که شما می‌توانید هر روز فرایند داوری مقالات خود را بررسی کنید.

این مرحله ممکن است توسط خود پژوهشگر صورت گیرد و یا با همکاری و هراهی موسسات فعال در این زمینه . همچون موسسه انتشاراتی اشراق که یکی از معتبرترین و موفق ترین موسسات در بخش پذیرش و چاپ مقاله می باشد .

پس از ارسال مقاله و دریافت آن توسط مجله بررسی های اولیه توسط سردبیر صورت می گیرد.

در صورت مطابقت با استانداردها و قواعد مجله و فاکتورهای تعیین شده از سوی مجله و نیز همخوانی موضوع مقاله با مجله ؛ مقاله وارد پروسه داوری می شود . موسسه انتشاراتی اشراق پس از دریافت مقاله پژوهشگر قبل از ارسال آن به مجله اقدام به فرمت سازی و استاندارد سازی متناسب با مجله مورد نظر می نماید از این افرادی که ما را را برای چاپ مقالات خود انتخاب نموده اند این مرحله را به راحتی می گذرانند .

در صورت نیاز به برخی اصلاحات طی مکاتبات موسسه و ادیتور مجله این بازنگری ها و اصلاحات در اختیار نویسنده قرار می گیرند تا هرچه سریع تر به اصلاح آنان اقدام نماید .

پس از اصلاحات انجام شده مقاله وارد مرحله داوری می شود و پس از گذشت از این مرحله نتایج حاصل از داوری که می تواند یکی از سه نتیجه ذیل باشد توسط موسسه در اختیار نوسندگان قرار می گیرد .

1-عدم پذیرش: ریجکت شدن مقاله

2-پذیرش مشروط : منظور از پذیرش مشروط این است که پذیرش مقاله منوط به انجام یک سری اصلاحات و تغییرات است .

3- پذیرش مقاله :درصورت پذیرش مقاله توسط داوران و هئیت تحریریه ؛ مقاله به بخش ویراستاری ارسال می گردد.

البته واضح و مبرهن است که موسسه انتشاراتی اشراق با خدمات ویژه ای که ارائه می نماید ، تمام سعی و تلاش خود را با هماهنگی های لازم و رایزنی های موثر انجام داده است تا پیوسته حامل خبر خوش و مژده دهنده به پژوهشگران عزیز باشد و نامه اکسپت و پذیرش مقاله آنان را ارسال نماید .

خدمات پذیرش و چاپ مقاله در موسسه انتشاراتی اشراق

با توجه به نیاز مشتریان عزیز اعم از دانشجویان و اساتید و دانشگاهیان برای چاپ و نشر مقاله، موسسه انتشاراتی اشراق با گزینش دقیق و چند مرحله‌ای تیم فنی خود، در صدد ارائه خدمات با حفظ نهایت تعهد در امانت‌داری و کیفیت است تا دغدغه‌ی مراجعین برای چاپ و نشر مقاله را برطرف سازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد پذیرش و چاپ مقاله در موسسه انتشاراتی اشراق، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لوگو

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

شما می توانید با ارسال فایل مقاله خودتان از طریق ثبت سفارش چاپ مقاله در مجلات معتبر از طرف کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق هزینه نهایی را دریافت کنید.

پذیرش مقاله کاملا وابسته به کیفیت مجله می‌باشد. برخی از ژورنالها مقاله را به صورت تضمینی پذیرش می‌کنند اما برخی دیگر پذیرش تضمینی ندارند و همه چیز وابسته به نظر داوران می‌باشد.

زمان پذیرش و چاپ یک مقاله در ژورنال معتبر کاملا بستگی به زمان داوری دارد. پروسه داوری هرچقدر طولانی تر باشد واضح است که مقاله مدت زمان بیشتری در انتظار خواهد بود. اما اگر نتیجه داوری سریعتر مشخص شود مقاله در سریعترین زمان ممکن پذیرفته خواهد شد پس نتیجه کاملا وابسته به زمان داوری می‌باشد.

شما می توانید با کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق تماس بگیرید تا آن ها شما را راهنمایی کنند تا در نهایت بهترین مجله برای چاپ مقاله شما انتخاب شود.

ما مقاله شما را می توانیم در اکثر مجلات معتبر داخلی و خارجی چاپ کنیم.

سوالات بیشتر
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق