خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

معتبرترین موسسه چاپ مقاله آی اس آی (ISI)

انتشار 22 اردیبهشت 1398
مطالعه 5 دقیقه

موسسه تحقیقاتی پژوهشی اشراق معتبر ترین موسسه چاپ مقاله ISI با بیش از 6 سال سابقه در امر پذیرش و چاپ مقالات ISI می باشد که خدمات تخصصی و حرفه ای خود را در اختیار پژوهشگران عزیز در سرتاسر کشور عزیزمان قرار می دهد .

معتبرترین موسسه چاپ مقاله آی اس آی (ISI)

مقاله ISI

مقالات ISI مقالاتی هستند که مورد داوری مجلات معتبر ISI قرار گرفته و پذیرش شده اند . این مجلات قابل روئیت در سایت Thomson Reuters می باشند . اعتباردهی و اعتبارسنجی این مجلات از طریق موسسه اطلاعات علمی جهانی ISI) Institute for Scientific Information) صورت می گیرد .

ISI و تاریخچه آن

موسسه اطلاعات علمی (Institute for Scientific Information) ، که به آن ISI گفته می شود. موسسه ای است که به منظور تمرکز بر علم سنجی و انتشارات علمی پدید آمده است . هدف این موسسه اعتبارسنجی مقالات علمی است و حیطه فعالیتی آن فقط ارزیابی مقالات از نظر علمی و چاپ آنان به منظور نمایه سازی برای سایر پژوهشگران و محققان است . این موسسه در سال 1960 توسط یوجین گارفیلد تأسیس شد. این موسسه توسط موسسه علمی تامسون در سال 1992 خریداری و به عنوان Thomson ISI شناخته شد و اکنون نیز با نام Thomson Scientific شناخته شده است. این موسسه بخشی از شرکت Thomson Reuters است.

تصویر

خدمات موسسه ISI در زمینه معرفی و لیست کردن کتاب ها و نشریات معتبر حیطه خود و مقالات به چاپ رسیده در آنها است . به طور اختصاصی این خدمات نمایه سازی نقل قول ها و تحلیل آنها است که توسط خود گارفیلد پایه گذاری شده است. این خدمات شامل نگهداری مطالب و اطلاعات هزاران هزار مقاله به چاپ رسیده در هزاران نشریه دانشگاهی است. این خدمات از طریق سرویس پایگاه داده ISI's Web of Knowledge در دسترس است. هدف از ایجاد این پایگاه این است که پژوهشگران و خوانندگان بدانند کدام مقاله ها بیشتر مورد ارجاع قرار گرفته و چه مقالاتی از این مقاله مطلبی را نقل قول کرده اند.

ISI ، سالانه گزارشی را تحت عنوان گزارش استنادی مجلات علمی را با سربرگ JCR منتشر می نماید . این گزارش که به (Journal Citation Reports)‏ معروف است ، در آن مجلات نمایه شده در بانک اطلاعاتی خود را بر اساس شاخصی با عنوان ضریب تاثیرگذاری رتبه بندی می کند. در حال حاضر ضریب تاثیرگذاری یکی از شاخص های اصلی برای اعتبار علمی مجلات علمی محسوب می شود.

کارشناسان و مشاوران مجرب موسسه اشراق آماده ارائه مشاوره و راهنمایی در خصوص اخذ سوابق پژوهی به صورت آنلاین و از طریق تماس تلفنی به صورت 24 ساعته می باشند . دانشجویان ، اساتید و محققان عزیز چه در داخل از ایران و چه خارج از ایران می توانند به کمک مشاوره های رایگان گروه تخصصی اشراق بهترین راه را برای دریافت امتیازات علمی خود انتخاب نمایند.دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد که برای دریافت نمره پایان نامه خود ، ملزم به چاپ مقالات علمی می باشند می توانند در کوتاه ترین زمان مقالات خود را به کمک متخصصان موسسه اشراق در مجلات معتبر isi پذیرش و چاپ نمایند . همچنین در صورتی که موفق به نگارش و تدوین مقالات علمی خود نشده باشند ، کارشناسان موسسه اشراق در کنار آنها هستند و راه حل ویژه ای را ارائه نموده اند تا این عزیزان از کسب نمره پژوهشی خود منصرف نشوند و به فکر ارائه فرم انصراف از مقاله نباشند . بله درست است راه حلی کاملا تخصصی و حرفه ای در دستان محققان موسسه اشراق است که می توانند با استخراج حداقل 2 مقاله از پایان نامه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد آنها را از نگرانی عدم نگارش مقاله رهایی بخشند . در نتیجه می توانید با خیالی آسوده امتیاز پذیرش و چاپ 2 مقاله علمی را در مجلات ISI بدست آورید .

تصویر

فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد که قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری را دارند می توانند به کمک موسسه اشراق با توجه به دریافت شرایط استعدادهای درخشان بدون آزمون ورودی مقطع دکتری و فقط با گزراندن موفقیت آمیز مصاحبه دکتری خود ، وارد مقطع تحصیلی دکتری شوند . برای بهره گیری از شرایط استعداد های درخشان و ورود به مقطع دکتری بدون کنکور ، کافی است تا معدل و نمره پایان نامه بالایی داشته باشید و مراحل بعدی را با اطمینان کامل به موسسه اشراق بسپارید .همچنین دانشجویانی که برای ورود به مقطع دکتری در آزمون ورودی شرکت کرده اند و موفق به قبولی در آزمون ورودی شده اند برای شرکت در مصاحبه دکتری باید سوابق پژوهشی قوی و بالایی داشته باشند . از این رو می توانند به کمک موسسه اشراق با پذیرش و چاپ مقالات علمی در مجلات ISI 7 امتیاز پژوهشی هر مقاله را بدست بیاورند و همچنین می توانند با چاپ کتاب نیز 4 امتیاز چاپ کتاب را نیز بدست بیاورند . علاوه بر تمامی موارد اعلام شده دانشجویان و اساتید مشغول به تحصیل در مقطع دکتری بعد از گذراندن آزمون جامع باید اقدام به دریافت مجوز دفاع و آمادگی به منظور دفاع از رساله دکتری خود نمایند . برای دریافت مجوز دفاع باید حداقل یک مقاله را در مجلات ISI پذیرش و چاپ نمایند . بعد از دفاع نیز برای فارغ التحصیلی باید مقاله ای در را در مجلات ISI پذیرش و چاپ نمایند .

همان طور که ملاحظه می کنید در تمامی مراحل تحصیل در دانشگاه در کنار شما هستیم تا تمامی مراحلی تحصیلی و پژوهشی خود را به خوبی پشت سر بگذارید . در نتیجه همان گونه که به شما اطمینان و تضمین را از بابت پذیرش و چاپ مقالات isi را می دهیم این نوید را نیز می دهیم که می توانیم صفر تا صد چاپ مقاله را در کنار شما باشیم . یعنی تضمین استخراج حداقل 2 مقاله را از پایان نامه شما می دهیم و بعد از آن تضمین از بابت ترجمه فوق تخصصی و با گارانتی را برای شما داریم .

موسسه تحقیقاتی پژوهشی اشراق با کادری حرفه ای و متخصص در رشته ها و گرایش های مختلف امکاناتی را فراهم نموده است تا دانشجویان و اساتید رشته های مختلف به راحتی بتوانند صفر تا صد پذیرش و چاپ مقالات خود را به موسسه اشراق بسپارند . محققان متخصص می توانند مقالات علمی را در مدت زمان 2 الی 3 روز از پایان نامه استخراج نمایند . در مرحله بعدی مقالات استخراج شده توسط کادر مجرب و حرفه ای ترجمه موسسه اشراق به صورت فوق تخصصی و همراه با گارانتی 72 ساعته ترجمه می شود . مقالات ترجمه شده آماده سابمیت در مجلات معتبر isi می باشند که بعد از فرمت بندی توسط گروه حرفه ای و متخصص سابمیت ، جهت پذیرش و چاپ در مجلات isi ارسال می گردند .

خدمات پذیرش و چاپ مقاله در موسسه انتشاراتی اشراق

با توجه به نیاز مشتریان عزیز اعم از دانشجویان و اساتید و دانشگاهیان برای چاپ و نشر مقاله، موسسه انتشاراتی اشراق با گزینش دقیق و چند مرحله‌ای تیم فنی خود، در صدد ارائه خدمات با حفظ نهایت تعهد در امانت‌داری و کیفیت است تا دغدغه‌ی مراجعین برای چاپ و نشر مقاله را برطرف سازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد پذیرش و چاپ مقاله در موسسه انتشاراتی اشراق، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لوگو

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

شما می توانید با ارسال فایل مقاله خودتان از طریق ثبت سفارش چاپ مقاله در مجلات معتبر از طرف کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق هزینه نهایی را دریافت کنید.

پذیرش مقاله کاملا وابسته به کیفیت مجله می‌باشد. برخی از ژورنالها مقاله را به صورت تضمینی پذیرش می‌کنند اما برخی دیگر پذیرش تضمینی ندارند و همه چیز وابسته به نظر داوران می‌باشد.

زمان پذیرش و چاپ یک مقاله در ژورنال معتبر کاملا بستگی به زمان داوری دارد. پروسه داوری هرچقدر طولانی تر باشد واضح است که مقاله مدت زمان بیشتری در انتظار خواهد بود. اما اگر نتیجه داوری سریعتر مشخص شود مقاله در سریعترین زمان ممکن پذیرفته خواهد شد پس نتیجه کاملا وابسته به زمان داوری می‌باشد.

شما می توانید با کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق تماس بگیرید تا آن ها شما را راهنمایی کنند تا در نهایت بهترین مجله برای چاپ مقاله شما انتخاب شود.

سوالات بیشتر
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
4 سال پیش
در پاسخ به:
سلام. ایا این مقالات از نظر وزارت علوم دارای اعتبار هستند؟ منون از پاسخگویی شما
سلام و احترام منظورتان مجلات هستند ؟ بله مجلات معتبر و مورد تایید هستند .
بازدیدکننده
ارزو
4 سال پیش
سلام. ایا این مقالات از نظر وزارت علوم دارای اعتبار هستند؟ منون از پاسخگویی شما


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق