خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

مراحل تبدیل پایان نامه به کتاب

انتشار 27 اسفند 1396
مطالعه 2 دقیقه

چاپ کتاب یکی از زمینه های تخصصی فعالیت موسسه پژوهشی تحقیقاتی اشراق می باشد. با توجه به اینکه این موسسه یکی از برجسته ترین موسسه های پژوهشی در کشور است که با بیش از ۱۸۰۰ متخصص و مترجم در حوزه

مراحل تبدیل پایان نامه به کتاب

چاپ کتاب

دانشجویان ارجمند که برای مصاحبه دکتری دعوت می شوند و میخواهند امتیازات خود را افزایش دهند می توانند با چاپ مقاله در مجلات بین المللی و یا چاپ کتاب و تبدیل پایان نامه خود به کتاب امتیازات خود را افزایش دهند، چاپ کتاب یکی از زمینه های تخصصی فعالیت موسسه پژوهشی تحقیقاتی افق می باشد. با توجه به اینکه این موسسه یکی از برجسته ترین موسسه های پژوهشی در کشور است که با بیش از ۱۸۰۰ متخصص و مترجم در حوزه های مختلف علمی همکاری مستمر دارد، می تواند در حوزه چاپ کتاب های پژوهشی تراز اول در کشور تمامی علاقه مندان را یاری نماید.  از این روی این موسسه با بخش چاپ کتاب و با ساماندهی شبکه ای از ناشران داخلی و خارجی و بهره گیری از توانمندیهای طیف وسیعی از متخصصین و اساتید خود تلاش کرده است در راستای توانمند سازی دانشجویان و محققین در زمینه تالیف کتابهای علمی تخصصی و پژوهشی داخلی و بین المللی و چاپ کتاب ها قدم مهمی را بردارد.

شرایط تبدیل پایان نامه به کتاب

 1.  ابتدا تمامی کلمات پایان نامه را با گزینه replace در world تبدیل به کتاب کنید.
 2.  تمامی کلمات در این پژوهش و تحقیق و تمام کلماتی که نشان می دهند که کار پایان نامه می باشد را حذف کرده یا آنها را تبدیل به کتاب کنید.
 3. فهرست ها در پایان نامه به صورت ریز مطالب می باشد و همچنین دارای فهرست اشکال و نمودار و جداول می باشد که در کتاب فهرست اشکال و نمودار و جداول باید حذف شود و فهرست مطالب باید به صورت کلی  باشد.

فواید و امتیاز های چاپ کتاب

 •  با افزایش تعداد مجلات جعلی و بلک لیست بنظر می رسد چاپ کتاب و تبدیل پایان نامه به کتاب بهترین روش جهت دریافت امتیاز ارتقای علمی اساتید
 • هزینه ی بسیار پایین چاپ کتاب و تبدیل پایان نامه به کتاب
 • امتیازات و پوئن های مثبت در آزمون های استخدامی و مصاحبه ی دکتری
 • دریافت امتیازات لازم در مصاحبه ی دکتری برای دانشجویان می باشد.

خدمات ما برای چاپ کتاب:

 • ارسال و یا تحویل فایل مربوطه به انتشارات
 • بررسی اثر
 • عقد قرارداد و هماهنگی های لازمه برای چاپ از قبیل صفحه ارایی و طراحی روی جلد
 • تحویل فایل pdf نهایی توسط نویسنده و یا واحد صفحه آرایی انتشارات
 • درخواست فیپا
 • اختصتص دادن شایک منحصربفرد به کتاب شما
 • درخواست مجوز بر اساس فایل نهایی
 • صدور مجوز توسط وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی
 • طرح جلد نهایی شده و گرفتن مجوز
 • چاپ کتاب و گرفتن اعلام وصول
 • تحویل کتاب به نویسنده

موسسه علمی پژوهشی اشراق با بیش از 5 سال سابقه در زمینه چاپ مقالات در نشریات معتبر با ضریب تاثیر مثبت همواره با ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی  و مشاوره های تخصصی رایگان در خدمت پژوهشگران بزرگوار است.
موسسه اشراق حاصل تلاش پژوهشگران و محققین برای چاپ مقالات ارزشمند خود در مجلات مورد تایید وزارت علوم را هموار می سازد و خدمات ترجمه، فرمت بندی و مشاوره را ارائه میدهند تا پژوهشگران بتوانند مقالات خود را در مجلات مورد تایید وزارت علوم چاپ کنند.
برای ثبت سفارش میتوانید با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید و از مشاوره آنها بهره مند شوید و یا درخواست خود را از طریق ایمیل  isiisc2011@gmail.com  ارسال نمایید تا مشاور های مورد نیاز برای شما ارائه شود.

 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
4 سال پیش
در پاسخ به:
سلام اگه راهنمایی کنین ممنون میشم آیا چاپ کتاب امتیازش بیشتره یا چاپ مقاله؟ من تعریف موسسه اشراق رو خیلی شنیدم اگه بخوام این کار هارو به شرکت شما بسپارم هزینه کدوم برام کمتر میشه؟
با سلام چاپ مقاله علمی با توجه به نوع مجله چاپ شده 1 تا 7 امتیاز را دارد . همچنین چاپ کتاب در مصاحبه دکتری 4 امتیاز دارد . می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرموده و در خصوص چاپ مقاله و همچنین چاپ کتاب مشاوره های لازم را دریافت نمایید . باتشکر .
بازدیدکننده
نفس
4 سال پیش
سلام اگه راهنمایی کنین ممنون میشم آیا چاپ کتاب امتیازش بیشتره یا چاپ مقاله؟ من تعریف موسسه اشراق رو خیلی شنیدم اگه بخوام این کار هارو به شرکت شما بسپارم هزینه کدوم برام کمتر میشه؟


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق