خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


نحوه امتیاز دهی به سوابق پژوهشی در مصاحبه دکتری

انتشار : 7 اردیبهشت 1398
مطالعه : 3 دقیقه

موسسه تحقیقاتی پژوهشی اشراق ، پیشرو در امر چاپ مقاله ، اولین برند معتبر در زمینه تقویت سوابق پژوهشی داوطلبین ورود به مقطع دکتری می باشد . چاپ مقاله و سوابق پژوهشی قوی اولین گام موثر در قبولی مصاحبه دکتری می باشد .

نحوه امتیاز دهی به سوابق پژوهشی در مصاحبه دکتری

موسسه تحقیقاتی پژوهشی اشراق ، پیشرو در امر چاپ مقاله ، اولین برند معتبر در زمینه تقویت سوابق پژوهشی داوطلبین ورود به مقطع دکتری می باشد . چاپ مقاله و سوابق پژوهشی قوی اولین گام موثر در قبولی مصاحبه دکتری می باشد .همان طور که مستحضر هستید چاپ مقاله اولین و موثرترین عامل قبولی در مصاحبه دکتری می باشد . به هر میزان که تعداد مقالات چاپ شده شما افزایش یابد به همان میزان شانس شما برای قبولی در مصاحبه دکتری نیز افزایش می یابد . تقویت سوابق پژوهشی با چاپ مقاله نقشی سرنوشت ساز و موثر در قبولی مصاحبه دکتری دارد .چاپ مقاله در بخش سوابق پژوهشی مصاحبه دکتری دارای امتیازات متفاوتی است . مقالات علمی با چاپ در مجلات معتبر اعتبار و امتیاز دریافت می کنند که با توجه به مجله ای که در آن چاپ می شوند امتیازات متفاوتی دارند .

قبولی در مصاحبه دکتری 98 رشته پلیمر با چاپ مقاله ISI  قبولی در مصاحبه دکتری 98 رشته مهندسی صنایع با چاپ مقاله ISI   قبولی در مصاحبه دکتری با چاپ مقاله isi  پذیرش و چاپ مقاله isi معدن  پذیرش و چاپ مقاله isi زمین شناسی پذیرش و چاپ مقاله isi رباتیک پذیرش و چاپ مقاله isi مهندسی دریا پذیرش و چاپ مقاله isi حسابداری  پذیرش و چاپ مقاله isi فیزیک  پذیرش و چاپ مقاله isi مهندسی مواد  پذیرش و چاپ مقاله isi نساجی  پذیرش مقاله isi پزشکی  پذیرش مقاله isi داروسازی

کادر مجرب و حرفه ای موسسه اشراق می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن مقالات علمی دانشجویان و اساتید گرامی را در مجلات معتبر پذیرش و چاپ نمایند تا در روز مصاحبه با دستانی پر و سوابقی درخشان حضور داشته باشند .

برای اطلاعه از نحوه امتیازدهی به چاپ مقالات در مصاحبه دکتری بهتر است که ابتدا به نحوه امتیاز دهی به سوابق پژوهشی در مصاحبه دکتری بپردازیم .

مصاحبه دکتری از 100 امتیاز ورودی مقطع دکتری 70 امتیاز را به خود اختصاص داده است . این 100 امتیاز نیز ، خود به دو بخش سوابق آموزشی و سوابق پژوهشی تقسیم می شود . 30 امتیاز از 70 امتیاز مصاحبه دکتری مربوط می شود به بخش سوابق  آموزشی دانشجو و 40 امتیاز آن مربوط می شود به سوابق پژوهشی که در این بخش هذف ما بررسی نحوه امتیاز دهی سوابق پژوهشی می باشد .

نحوه امتیاز دهی به سوابق پژوهشی در مصاحبه دکتری

سوابق پژوهشی که در مصاحبه دکتری 40 امتیاز را به خود اختصاص داده است شامل چاپ مقاله در مجلات : علمی پژوهشی ، isi ، scopus ، Elsevier و.... . همچنین چاپ مقاله در کنفرانس های بین المللی و داخلی . و همچنین چاپ و ترجمه کتاب می شود .

نحوه امتیاز دهی به هر بخش سوابق پژوهشی به صورت جدول زیر می باشد .

امتیاز دهی بخش سوابق پژوهشی دانشجو در مصاحبه دکتری

سوابق پژوهشی

امتیاز

مقالات علمی چاپ شده در مجلات معتبر داخلی و خارجی

( علمی پژوهشی ، Isi ، Jcr ، Scopus و ..)

22 امتیاز

( مقاله 7 امتیاز )

مقالات علمی چاپ شده در مجلات علمی ترویجی

6 امتیاز

( هر مقاله 2 امتیاز )

مقالات ارائه شده در کنفرانس های داخلی و خارجی

4 امتیاز

( کنفرانس های خارجی 2 امتیاز / کنفرانس های داخلی 1 امتیاز )

چاپ کتاب / ترجمه کتاب

4 امتیاز

کیفیت پایان نامه

4 امتیاز

( عالی 4 امتیاز / خیلی خوب 2 امتیاز )

مجموع امتیازات سوابق پژوهشی

40 امتیاز

 کارشناسان و محققان موسسه اشراق در خدمت پژوهشگران و فارق التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد تمامی رشته ها و تخصص هستند تا مقالات علمی آنها را از پایان نامه های علمی شان استخراج نمایند و بعد از ترجمه فوق تخصصی مقالات آنها را در مجلات معتبر علمی پژوهشی ، ISI ، Scopus ، Pubmed و ... پذیرش و چاپ نمایند تا امتیاز کامل 22 را از این بخش به دست آورند .  همچنین مقالات علمی را در کنفرانس های بین المللی در سریع ترین زمان پذیرش نموده که دارای 2 امتیاز می باشد . از خدمات ویژه دیگر موسسه اشراق برای داوطلبین شرکت در مصاحبه دکتری 98 رشته مهندسی صنایع تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ آن و یا ترجمه کتاب است . که هردوی این موارد دارای 4 امتیاز است . بنابراین موسسه اشراق در کنار شما است تا 30 امتیاز بخش پژوهشی مصاحبه دکتری 98 را به راحتی به دست آورید و با موفقیت کامل از مصاحبه قبول شوید .لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق