خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


نحوه قبولی از مصاحبه دکتری

انتشار : 8 اردیبهشت 1398
مطالعه : 3 دقیقه

قبولی تضمینی از مصاحبه دکتری با خدمات فوق تخصصی موسسه تحقیقاتی پژوهشی اشراق . موسسه اشراق با تخصص خود در بخش چاپ مقاله ، مقالات علمی دانشجویان و اساتید را در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی در مجلات معتبر پذیرش و چاپ می نماید .

نحوه قبولی از مصاحبه دکتری

در خصوص نحوه قبولی از مصاحبه دکتری باید اعلام نماییم که مهم ترین و اصلی ترین عامل قبولی از مصاحبه دکتری پذیرش و چاپ مقالات علمی می باشد . با تقویت سوابق پژوهشی و چاپ مقالات علمی می توانید به راحتی مصاحبه دکتری را با موفقیت پشت سر بگذارید .

قبولی تضمینی در مصاحبه دکتری 98 در چند قدمی شما است . در این زمان باقی مانده تا مصاحبه دکتری 98 می توانید تمامی امتیازات پژوهشی را بدست آورید .

پذیرفته شدگان آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی مقطع دکتری سال 98 باید در این چند ماه باقی مانده تا آغاز مصاحبه دکتری سال 98 تمامی سوابق پژوهشی خود را تکمیل نموده و امتیازات علمی بالایی را بدست آورند . به هر میزان که رزومه قوی را بتوانید در این مدت زمان تدوین نمایید شانس بالاتری برای پذیرش در مصاحبه دکتری 98 خواهید داشت .

با قبولی در آزمون دکتری راه موفقیت به سرانجام نمی رسد بلکه نیمی دیگر از مسیر موفقیت برای ورود به مقطع دکتری تخصصی وجود دارد . مسیر باقی مانده را باید طی یک و یا چند جلسه مصاحبه تخصصی طبق سلیقه دانشگاه انتخابی بگذرانید .

تصویر
 

ما با کادری حرفه ای و مجرب در موسسه تحقیقاتی پژوهشی اشراق در خدمت تمامی فرهیخته گان سرزمینمان هستیم تا بتوانند با یک رزومه بسیار قوی و دستانی پر از امتیازات علمی به پیشواز مصاحبه دکتری 98 بروند و با سربلندی این جلسه را پشت سر بگذارند .

برای قبولی در مصاحبه دکتری 98 باید بتوانید امتیازات قابل ملاحظه ای را از 70 امتیاز اختصاص داده شده به مصاحبه بدست بیاورید . بارم بندی کلی تعیین شده برای مصاحبه دکتری به این صورت است که 30 امتیاز از 70 امتیاز متعلق به بخش سوابق آموزشی است و 40 امتیاز از 70 امتیاز مصاحبه مربوط می شود به بخش سوابق پژوهشی که به نحوه نمره دهی و امتیاز دهی هر یک از این بخش ها به صورت مجزا در جدول زیر خواهیم پرداخت. و در خصوص 40 امتیاز بخش سوابق پژوهشی تمامی مراحل را پیش روی شما خواهیم گذاشت و همراهتان خواهیم بود تا 40 امتیاز سوابق پژوهشی را بدست آورید  و 30 امتیاز سوابق آموزشی مربوط به تحصیلات و مدارک آموزشی دانشجویان است که تا به امروز باید تمامی آنها را بدست می آوردند .

همان طور که گفتیم در کنار فرهیختگان سرزمینمان هستیم تا 40 امتیاز بخش سوابق پژوهشی را طبق آنچه در جدول زیر آمده است بدست آورند ولی در خصوص این مورد که داوطلبان با داشتن هر یک از این موارد چه امتیازی از این بارم های تعیین شده را بدست می آورند ؟ با توجه به نوع دانشگاه و داوران و اساتید مصاحبه گر کاملا متفاوت و امری سلیقه ای است .

کارشناسان و محققان موسسه اشراق در خدمت پژوهشگران و فارق التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد تمامی رشته ها و تخصص هستند تا مقالات علمی آنها را از پایان نامه های علمی شان استخراج نمایند و بعد از ترجمه فوق تخصصی مقالات آنها را در مجلات معتبر علمی پژوهشی ، ISI ، Scopus ، Pubmed و ... پذیرش و چاپ نمایند تا امتیاز کامل 22 را از این بخش به دست آورند .  همچنین مقالات علمی را در کنفرانس های بین المللی در سریع ترین زمان پذیرش نموده که دارای 2 امتیاز می باشد . از خدمات ویژه دیگر موسسه اشراق برای داوطلبین شرکت در مصاحبه دکتری 98 رشته مهندسی صنایع تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ آن و یا ترجمه کتاب است . که هردوی این موارد دارای 4 امتیاز است . بنابراین موسسه اشراق در کنار شما است تا 30 امتیاز بخش پژوهشی مصاحبه دکتری 98 را به راحتی به دست آورید و با موفقیت کامل از مصاحبه قبول شوید .لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق