خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


پرداخت هزینه مجلات بین المللی

انتشار : 26 دی 1397
مطالعه : 3 دقیقه

دانشجویان و پژوهشگرانی که موفق به دریافت پذیرش از مجلات خارجی و بین المللی شده اند و یا از طریق موسسه اشراق اقدام به ارسال مقاله به مجلات خارجی نموده اند و پذیرش را دریافت نموده اند برای چاپ مقاله در این مجلات باید هزینه چاپ را پرداخت نمایند .

پرداخت هزینه مجلات بین المللی

دانشجویان و پژوهشگرانی که موفق به دریافت پذیرش از مجلات خارجی و بین المللی شده اند و یا از طریق موسسه اشراق اقدام به ارسال مقاله به مجلات خارجی نموده اند و پذیرش را دریافت نموده اند برای چاپ مقاله در این مجلات باید هزینه چاپ را پرداخت نمایند .

برای تمامی دانشجویان و پژوهشگران عزیز واضح است که پول رایج در کشورهای خارجی با پول رایج در ایران یکسان نیست و پرداخت باید طبق مبلغ اعلام شده مجله صورت گیرد . هزینه این نوع مجلات بر حسب دلار تعیین می شود و پرداخت نیز باید برحسب دلار صوت گیرد ولی این امکان وجود ندارد که از داخل ایران و با خدمات پرداخت وجه و یا انتقال وجه شما هزینه را با پول رایج ایران و به ریال پرداخت نمایید و آن طرف پول را برحسب دلار دریافت نماید .

بنابراین یک مشکل و معضل بزرگ بر سر راه دانشجویان و پژوهشگران برای چاپ مقالات علمیشان در مجلات خارجی و بین المللی وجود دارد .

اولا باید پرداخت ها بر حسب دلار باشند و هم اینکه باید پرداخت طبق روش اعلامی از جانب مجله باشد . مجلات خارجی و بین المللی عموما با روش پی پال پرداخت ها را قبولب دارند یعنی اطلاعاتی را که در قالب فاکتور صادر می کنند و برای داوطلبان چاپ مقاله ارسال می کنند ، حاوی اطلاعات پرداخت هزینه به روش پی پال می باشد .

اما شاید تمامی پژوهشگران و دانشجویان مسلط به پرداخت هزینه به روش پی پال نباشند و یا به برنامه پی پال دسترسی نداشته باشند و همچنین شاید حساب ارزی نیز نداشته باشند .

بنابراین پرداخت هزینه چاپ مقاله در مجلات بین المللی آنقدرها آسان نیست که هرکسی بتواند هزینه چاپ مقالات خود را پرداخت نماید .

پس چاره کار و راه حل کجا است ؟ چگونه باید هزینه چاپ مقالات در مجلات بین المللی را پرداخت نمود ؟ آیا باید از چاپ مقاله در مجلات بین المللی منصرف شد ؟ آیا راهی و یا روشی وجود دارد که هزینه چاپ مقالات در مجلات بین المللی را بدون هیچ دغدغه ای پرداخت نمود ؟

در پاسخ به تمامی این سوالات و حل تمامی مشکلات پرداخت هزینه های مجلات خارجی باید اعلام کنیم که بله راه حل تمامی این مشکلات در دستان کارشناسان موسسه اشراق می باشد .

پرداخت کلیه ی هزینه های مربوط به مجلات از طریق موسسه اشراق با روش پی پال صورت می گیرد .

موسسه اشراق که سابقه ای طولانی مدت در بخش استخراج مقالات علمی از پایان نامه ، ترجمه تخصصی مقالات علمی ، پذیرش و چاپ تضمینی مقالات علمی در مجلات معتبر داخلی و خارجی و همچنین چاپ کتاب در انتشارات خارج از کشور می باشد . به طور کامل با روابط عالی و همکاری های بین المللی خود قادر به پرداخت هزینه چاپ مقالات در مجلات خارجی و بین المللی می باشد .

پرداخت هزینه مقالات خارجی عموما به روش پی پال انجام می شود . یعنی فاکتور ارسال شده از جانب مقاله حاوی اطلاعات پی پال بوده و باید به روش پی پال پرداخت نماییم . 

از طریق PayPal ( پی پال ) می‌توانید وجه مورد نظر خودتان را به حساب‌های دیگران منتقل کنید، از طریق پرداخت به روش پی پال می توانید هزینه مجلات خارجی را به راحتی پرداخت نمایید .

انجام حوالجات خاجی دلاری و یورویی در موسسه اشراق به روش پی پال صورت می گیرد همچنین پرداخت هزینه مقالات خارجی نیز به همین روش است که کار شما عزیزان را بسیار راحت کرده است . دیگر نیازی به حسابهای ارزی ندارید و نیاز نیست مدت زمان طولانی را در بانک ها و صرافی ها سپری نمایید فقط و فقط با داشتن ادرس ایمیل شخصی که پی پال اکانت داره و اکانت خود را با این ایمیل اجاد نموده است می توانید این هزینه را پرداخت نمایید .

درخصوص چاپ مقالات علمی که در مجلات معتبر خارجی مورد پذیرش قرار گرفته اند و باید هزینه چاپ پرداخت شود تنها با داشتن فاکتور ارسالی از جانب سردبیر مجله به راحتی می توان هزینه مجله را از طریق موسسه اشراق پرداخت نمایید . لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق