خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


پذیرش تضمینی مقاله isi ریاضی

انتشار : 16 اردیبهشت 1398
مطالعه : 3 دقیقه

دانشمندان و اندیشمندان علم ریاضی می توانند تحقیقات علمی و نتایج جدید و ناب خود را از طریق موسسه اشراق به گوش جهانیان برسانند . چه بسیاراند دانشمندان و محققان علم ریاضی در سرزمین عزیزمان ایران که همواره روش ها و راه حل های ناب و جدیدی را برای حل بزرگترین معادلات و سوالات ریاضی ابداع می نمایند که تا کنون در هیچ کجای جهان به پاسخ آنها دست نیافته است .

پذیرش تضمینی مقاله isi ریاضی

دانشمندان و اندیشمندان علم ریاضی می توانند تحقیقات علمی و نتایج جدید و ناب خود را از طریق موسسه اشراق به گوش جهانیان برسانند . چه بسیاراند دانشمندان و محققان علم ریاضی در سرزمین عزیزمان ایران که همواره روش ها و راه حل های ناب و جدیدی را برای حل بزرگترین معادلات و سوالات ریاضی ابداع می نمایند که تا کنون در هیچ کجای جهان به پاسخ آنها دست نیافته است . بنابراین لازم است تا این نتایج علمی و راه حل های ریاضی به جهان ریاضی معرفی شود که اصلی ترین و مهم ترین روش آن چاپ این نتایج در قالب مقالات علمی در مجلات معتبر isi می باشد . پس نیازمند یک کارشناس و مسئول در این زمینه هستیم که این فرصت را کارشناسان مجرب موسسه اشراق برای ریاضی دانان کشورمان فراهم نموده اند .

تصویر
 

دانشجویان ، اساتید و  رشته ریاضی که موفق به گزراندن دوره تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد شده اند ، برای دریافت نمره پایان نامه خود می توانند مقالات علمی خود را به راحتی در مجلات isi پذیرش و چاپ نمایند .

علاوه بر این فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد رشته ریاضی که قصد شرکت در آزمون وردی مقطع دکتری را دارند و یا توانسته اند آزمون ورودی را با موفقیت پشت سر بگزارند ، می دانند که برای ورود به این مقطع و نشستن در صندلی های دانشگاهی مقطع دکتری رشته ریاضی باید از مصاحبه دکتری پیروز شوند . مهم ترین عامل برای پیروزی و موفقیت در مصاحبه دکتری پذیرش و چاپ مقالات علمی می باشد . در نتیجه شما فرهیختگان عزیز می توانید با پذیرش و چاپ مقالات خود در مجلات isi قبولی در مصاحبه دکتری خود را تضمین نمایید . با چاپ یک مقاله ISI می توانید 7 امتیاز از سقف 22 امتیاز را بدست آورید ، بنابراین هرچه تعداد مقالات چاپ شده شما در مجلات isi بیشتر باشد ، شانس بالاتری برای قبولی در مصاحبه دکتری را دارید . ممکن است این مساله برای شما پیش آید که در این زمان محدود آمادگی مصاحبه دکتری امکان نگارش مقاله را نداشته باشید و یا مهارت کافی و زمان لازم را برای نگارش مقاله خود نداشته باشید . راه حل این مشکل در دستان کارشناسان موسسه اشراق می باشد . زیرا محققان و کارشناسان حرفه ای و مجرب موسسه اشراق این توانایی را دارند تا در کمترین زمان ممکن یعنی 2 الی 3 روز حداقل 3 مقاله را از پایان نامه شما استخراج نمایند.

تصویر
 

و اما درخصوص دانشجویان و اساتید محترم مشغول به تحصیل در مقطع دکتری . این عزیزان نیز می توانند برای دریافت مجوز دفاع ، مقالات علمی خود را که باید مستخرج از پایان نامه باشد را به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی توسط کارشناسان موسسه اشراق در مجلات ISI پذیرش و چاپ نمایند. تا بتوانند مجوز دفاع از پایان نامه خود را دریافت نمایند . همچنین پس از دفاع از پایان نامه خود و دریافت نمره پایان نامه جهت فارغ التحصیلی نیز می توانند به کمک محققین و کارشناسان موسسه اشراق مقالات خود را در مجلات معتبر ISI پذیرش و چاپ نمایند .

در نتیجه همان گونه که به شما اطمینان و تضمین را از بابت پذیرش و چاپ مقالات رشته ریاضی را می دهیم این نوید را نیز می دهیم که می توانی صفر تا صد چاپ مقاله را در کنار شما باشیم . یعنی تضمین استخراج حداقل 3 مقاله را از پایان نامه شما می دهیم و بعد از آن تضمین از بابت ترجمه فوق تخصصی و با گارانتی را برای شما داریم .

موسسه تحقیقاتی پژوهشی اشراق با کادری حرفه ای و متخصص در رشته ها و گرایش های مختلف امکاناتی را فراهم نموده است تا دانشجویان رشته ریاضی به راحتی بتوانند صفر تا صد پذیرش و چاپ مقالات خود را به موسسه اشراق بسپارند . محققان متخصص در رشته ریاضی می توانند مقالات علمی دانشجویان و اساتید را در مدت زمان 2 الی 3 روز از پایان نامه آنها استخراج نمایند . در مرحله بعدی مقالات استخراج شده و یا مقالات نگارش شده توسط خود دانشجویان و اسانید محترم توسط کادر مجرب و حرفه ای ترجمه موسسه اشراق به صورت فوق تخصصی و همراه با گارانتی 72 ساعته ترجمه می شود . مقالات ترجمه شده آماده سابمیت در مجلات معتبر isi می باشند که بعد از فرمت بندی توسط گروه حرفه ای و متخصص سابمیت ، مقالات جهت پذیرش و چاپ در مجلات isi ارسال می گردندلطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق