خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


پکیج دکتری 1400

انتشار : 9 بهمن 1399
مطالعه : 5 دقیقه

موفقیت در مصاحبه دکتری و قبولی صد در صدی با ارائه خدمات خود در موسسه انتشاراتی اشراق.

پکیج دکتری 1400

موسسه انتشاراتی اشراق طبق آخرین اصلاحیه ها و اطلاعیه های سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص مواد امتحانی و موارد مصاحبه دکتری سال 1400 خدمات تخصصی خود را ارائه می دهد . تا تمامی داوطلبان شرکت در آزمون ورودی دکتری تخصصی سال 1400 بتوانند امتیازات مورد نیاز جهت قبولی در مصاحبه دکتری را بدست آورند . کارشناسان موسسه اشراق با آگاهی کامل از نحوه امتیاز دهی در مصاحبه دکتری ، قوی ترین رزومه علمی را در سریع ترین زمان و با کمترین هزینه برای شما گرد آوری می کنند . خدمات تخصصی ارائه شده در پکیج دکتری امتیازات لازم جهت قبولی در دکتری 1400 را برای شما به ارمغان می آورد .

تصویر

اصلاحیه اطلاعیه مورخ 99/8/17 در خصوص اعلام رشته ها و مواد امتحانی آزمون ورودی دکتری (Ph.D) سال 1400

بدینوسیله به اطلاع داوطلبان آزمون دکتری سال 1400 می رساند که با توجه به عدم اطلاع رسانی قبلی بر اساس آیین نامه اجرایی قانون سنجش و پذیرش تحصیلات تکمیلی، میزان تأثیر هریک از مولفه ها در سنجش و پذیرش دانشجو در مقطع دکتری ناپیوسته در بند الف مربوط به دکتری آموزشی-پژوهشی در اطلاعیه مذکور به شرح ذیل اصلاح و همانند سال 1399 خواهد بود:

الف- دکتری آموزشی – پژوهشی: سنجش و پذیرش برای ورود به دوره دکتری ناپیوسته آموزشی-پژوهشی بر اساس معیارهای زیر صورت می گیرد:

 1. آزمون متمرکز (50 درصد)

 2. سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری (20 درصد)

 3. مصاحبه علمی و سنجش عملی (30 درصد)

سوابق آموزشی شامل

 1. معدل پایه کارشناسی ارشد

 2. دانشگاه محل تحصیل در دوره کارشناسی ارشد

 3. مدت زمان تحصیل در دوره کارشناسی

 4. طول مدت تحصیل در دوره کارشناسی ارشد

 5. قبولی در آزمونهای المپیاد و یا عضویت در بنیاد نخبگان و یا المپیاد

 6. مدرک زبان انگلیسی ( در خصوص مدارک زبان باید ذکر نمود که فقط مدارک TOEFL، TOLIMO ، IELTS، MSRT، MHLE ، UTEPT مورد قبول می باشد. / مدرک EPT برای دانشگاه های آزاد نیز قابل قبول می باشد . )

سوابق پژوهشی شامل

 1. مقالات علمی چاپ شده در مجلات معتبر داخلی و خارجی ( علمی پژوهشی ، Isi ، Jcr ، Scopus و ..)

 2. مقالات علمی چاپ شده در مجلات علمی ترویجی

 3. مقالات ارائه شده در کنفرانس های داخلی و خارجی

 4. چاپ کتاب / ترجمه کتاب

 5. کیفیت پایان نامه

همان طور که مشاهده می فرمایید طبق آخرین اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص آزمون ورودی مقطع دکتری ، سوابق پژوهشی شامل مقالات علمی چاپ شده در کنفرانس های داخلی و بین المللی ، مقالات علمی چاپ شده در مجلات علمی پژوهشی ، scopus ، iSI ، Isc و... همچنین چاپ ترجمه کتاب های تخصصی جدید که تاکنون ترجمه نشده اند و چاپ کتاب های مستخرج از پایان نامه نقش اساسی و اصلی در مصاحبه دکتری را دارند و بدون داشتن این سوابق پژوهشی اصلا امکان قبولی در مقطع دکتری نمی باشد .

از اینرو برآن آمدیم تا با ارائه خدمات تخصصی استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد ، ترجمه تخصصی مقاله ، فرمت بندی و سابمیت مقاله ، پذیرش و چاپ مقاله در کنفرانس های بین المللی ، پذیرش و چاپ مقاله در مجلات معتبر ، تبدیل پایان نامه به کتاب ، ترجمه تخصصی کتاب های جدید که تا کنون ترجمه نشده اند و چاپ کتاب شما داوطلبان عزیز را در قبولی از مصاحبه دکتری همراهی نماییم . با داشتن این سوابق پژوهشی شما 20 درصد بخش پژوهشی و 30 درصد مصاحبه علمی و سنجش عملی را به دست می آورید یعنی با داشتن رزومه قوی 50 درصد مسیر ورودی به مقطع دکتری را طی می نمایید .کارشناسان و مشاوران موسسه انتشاراتی اشراق آماده ارائه مشاره رایگان به صورت 24 ساعته می باشند .

تصویر

عوامل موفقیت در مصاحبه دکتری

شما فقط یک بار فرصت دارید ، قدر فرصت خود را بدانید! در این زمان کوتاه شما باید بتوانید این ذهنیت را ایجاد کنید که برای انجام پژوهش طولانی مدت و خسته کننده دکتری علاقه و انگیزه، جدیت، زمان کافی و صلاحیت علمی دارید.بدون شک استادانی که برای مصاحبه با دانشجویان دکتری انتخاب می شوند از خبره ترین استادان در رشته های خود هستند. این افراد قطعاً از لحظه ورود داوطلب به اتاق مصاحبه فرد را زیر نظر می گیرند. نحوه ورود، نحوه برخورد، نحوه معرفی همه اینها در رأی داوران مؤثر است. مطمئناً در بدو ورود استادان از دانشجو می خواهند که خودش را معرفی کند. همین نوع معرفی و اینکه فرد چگونه خودش را ارائه می کند بسیار تأثیر گذار است. البته به دلیل شیوع ویروس کرونا مصاحبه دکتری سال 99 به صورت آنلاین برگزار شد و فعلا در خصصو شرایط و نحوه برگزاری مصاحبه دکتری 1400 اطلاعیه ای صادر نشده است . در خصوص نحوه شرکت در مصاحبه آنلاین و آمادگی برای مصاحبه انلاین در بخش دیگری مفصل صحبت کردیم که می توانید از این بخش بررسی و مطالعه فرمایید .

مصاحبه آنلاین

برای قبولی در مقطع دکتری و ورود به این مقطع و تحصیل در آن، باید تسلط مطلوب به مفاهیم درسی در مقاطع قبلی را داشته باشید. بسیار مشاهده می شود که دانشجوی دکترای پذیرفته شده، بعضاً با ساده ترین مفاهیم دروس پایه در مقطع کارشناسی (به هر دلیلی) بیگانه بوده و متأسفانه گاهی این عدم تسلط، سبب نقصان هایی در پیشرفت کاری او در مقطع دکتری می شود.صداقت را به نقطه قوت خود تبدیل کنید. در صورتی که سوالی از شما پرسیده شود که جواب آن را نمی دانید، صادقانه بگویید که در حال حاضر حضور ذهن ندارم.دقت کنید تمام مدارک و مستندات مربوط به مقالات، همایش ها، کنفرانس ها، اختراعات، نمره زبان، سوابق تدریس، دوره های آموزشی، ریزنمرات مقاطع قبلی، جوایز و تقدیرنامه ها، توصیه نامه های استادان شاخص رشته و مواردی مانند این را باید در روز مصاحبه به همراه داشته باشید. مهمترین عاملی که در مصاحبه باید به آن توجه شود رزومه علمی داوطلب است و طبق آنچه گفته شد جهت ارائه یک رزومه علمی قوی می توانید از خدمات موسسه انتشاراتی اشراق بهره مند شوید .

خدمات پذیرش و چاپ مقاله در موسسه انتشاراتی اشراق

با توجه به نیاز مشتریان عزیز اعم از دانشجویان و اساتید و دانشگاهیان برای چاپ و نشر مقاله، موسسه انتشاراتی اشراق با گزینش دقیق و چند مرحله‌ای تیم فنی خود، در صدد ارائه خدمات با حفظ نهایت تعهد در امانت‌داری و کیفیت است تا دغدغه‌ی مراجعین برای چاپ و نشر مقاله را برطرف سازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد پذیرش و چاپ مقاله در موسسه انتشاراتی اشراق، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لوگولطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


سوالات متداول

شما می توانید با ارسال فایل مقاله خودتان از طریق ثبت سفارش چاپ مقاله در مجلات معتبر از طرف کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق هزینه نهایی را دریافت کنید.

پذیرش مقاله کاملا وابسته به کیفیت مجله می‌باشد. برخی از ژورنالها مقاله را به صورت تضمینی پذیرش می‌کنند اما برخی دیگر پذیرش تضمینی ندارند و همه چیز وابسته به نظر داوران می‌باشد.

زمان پذیرش و چاپ یک مقاله در ژورنال معتبر کاملا بستگی به زمان داوری دارد. پروسه داوری هرچقدر طولانی تر باشد واضح است که مقاله مدت زمان بیشتری در انتظار خواهد بود. اما اگر نتیجه داوری سریعتر مشخص شود مقاله در سریعترین زمان ممکن پذیرفته خواهد شد پس نتیجه کاملا وابسته به زمان داوری می‌باشد.

شما می توانید با کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق تماس بگیرید تا آن ها شما را راهنمایی کنند تا در نهایت بهترین مجله برای چاپ مقاله شما انتخاب شود.

ما مقاله شما را می توانیم در اکثر مجلات معتبر داخلی و خارجی چاپ کنیم.

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق