خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

پذیرش و چاپ مقاله

انتشار 5 مهر 1399
مطالعه 1 دقیقه

پذیرش و چاپ مقاله همواره یکی از دغدغه های پژوهشگران و دانشجویان برای ارتقای شغلی و کاری خود میباشد اما ما در موسسه اشراق در کمترین زمان با انتخاب مجلات معتبر ISI به مکم شما می آییم.

پذیرش و چاپ مقاله

چاپ مقاله در مجلات ISI، توسط تیم حرفه ی موسسه اشراق به آسانی امکان پذیرش می باشد. پذیرش مقاله در کمترین زمان یکی از دغدغه های مهم اساتید جهت ارتقاء علمی و شغلی و همچین برای ادامه تحصیل و یا فارغ التحصیلی دانشجویان هست. موسسه اشراق می تواند در کمترین زمان پذیرش مقاله ISI گرفته و به چاپ فوری اقدام نماید . معرفی مجلات معتبرISI توسط کارشناسان موسسه انجام می شود از طریق تماس تلفنی با بخش چاپ مقاله میتوانید در ارتباط باشید

پذیرش و چاپ مقاله برای دو نمره ی پایاننامه در دوره ی کارشناسی ارشد الزام می باشد استخراج مقاله از پایاننامه و ترجمه تخصصی و اقدام به چاپ مقاله توسط محقیق و مترجمین موسسه اشراق در کمترین زمان با هزینه ی مناسب انجام می شود

برای فارغ التحصیلی دانشجویان دوره دکتری پذیرش و چاپ مقاله در مجلات معتبر ISI با ضریب تاثیر و یا مجلات معتبر وزارت علوم سفارش دریافت میکنیم و میتوانیم در این زمینه نیز رایزنی موثری داشته باشیم

انتخاب یک مجله معتبر برای اکسپت و چاپ مقاله و طی این پروسه برای یک فردی کم تجربه میتواند زمانبر بوده و با مشکلاتی مواجه شود میتوانید در این زمینه به موسسه اشراق اعتماد کرده و از تیم حرفه ما بهره مند شوید. موسسه اشراق علاوه بر اینکه اکسپت فوری مقاله انجام داده، در زمان کوتاه به چاپ فوری مقاله نیز می پردازد.

پذیرش و چاپ مقاله برای ادامه تحصیل دانشجویان و یا رزومه شغلی در استخدام ها و همچنین برای ارتقاء علمی و شغلی اساتید حائز اهمیت می باشد می توانید با چاپ مقاله در مجلات معتبر ISI، سوابق پژوهشی خود را بالا برده بطور مثال طبق آیین نامه سازمان سنجش برای مصاحبه دکتری سوابق پژوهشی دارای 40 امتیاز می باشد که 22 امتیاز برای چاپ مقاله می باشد و یا برای بورسیه خارج از کشور نیاز به چاپ مقاله دارید.

مجلات معتبرISI

شرایط چاپ و پذیرش مقاله در مجلات معتبر

تمامی مجلات معرفی شده توسط تیم حرفه ای موسسه اشراق با در نظر گرفتن لیست مجلات معتبر و نامعتبر دانشگاه آزاد، وزارت علوم و وزرات بهداشت انتخاب می شود و دانشجویان می توانند با اطمینان مجلات معرفی شده را بررسی نموده و برای پذیرش و چاپ مقاله خود انتخاب نمایند

لیست مجلات نامعتبر دانشگاه آزاد مردادماه 99

لیست مجلات نامعتبر وزارت علوم

فهرست مجلات نامعتبر و جعلی خارجی - وزارت بهداشت

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

شما می توانید با ارسال فایل مقاله خودتان از طریق ثبت سفرش چاپ مقاله در مجلات معتبر از طرف کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق هزینه نهایی را دریافت کنید.

پذیرش مقاله کاملا وابسته به کیفیت مجله می‌باشد. برخی از ژورنالها مقاله را به صورت تضمینی پذیرش می‌کنند اما برخی دیگر پذیرش تضمینی ندارند و همه چیز وابسته به نظر داوران می‌باشد.

زمان پذیرش و چاپ یک مقاله در ژورنال معتبر کاملا بستگی به زمان داوری دارد. پروسه داوری هرچقدر طولانی تر باشد واضح است که مقاله مدت زمان بیشتری در انتظار خواهد بود. اما اگر نتیجه داوری سریعتر مشخص شود مقاله در سریعترین زمان ممکن پذیرفته خواهد شد پس نتیجه کاملا وابسته به زمان داوری می‌باشد.

سوالات بیشتر
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق