خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

ترجمه تخصصی مقاله

انتشار 26 اسفند 1396
مطالعه 2 دقیقه

گستره‌ی نیازهای اقشار مختلف جامعه به استفاده از خدمات ترجمه بسیار متنوع است. هر یک از افراد یا سازمان‌ها ممکن است به فراخور موقعیت و کاربرد مورد نیاز خود، به دریافت خدمات مناسب ترجمه تخصصی و

ترجمه تخصصی مقاله

ترجمه تخصصی در موسسه اشراق

دانشجویان عزیزی، که می خواهند مقالات علمی در مجلات علمی بین المللی به چاپ برسانند باید مقالات خود را در حد تخصصی ترجمه و ویراستاری نمایند که بهتر است در این زمینه از متخصصین ما در این زمینه کمک بگیرند و همچنین افرادی که خواهان مترجمینی برای انجام ترجمه مناسب متون بازرگانی و تجاری، اساتید می توانند از خدمات ترجمه دانشجویی، ترجمه مقاله و ترجمه تخصصی متن، و سازمان‌ها و نهاد‌های دولتی و غیردولتی، با این موسسه ترجمه حرفه ای برای تمام زشته های تخصصی خود تجربه کنند و در کمترین زمان ممکن ترجمه های با کیفیت بالا را ازما تحویل بگیرند.

مترجمان مجرب

جستجو برای یافتن مترجمین باتجربه، متخصص، متعهد و حرفه‌ای، همیشه برای تمامی افراد در دسترس نیست، به‌طوری که می‌توان ادعا کرد که بزرگ‌ترین و پرهزینه‌ترین دغدغه‌ی افراد، زمان انجام سفارشات ترجمه‌ خود به مترجمین مختلف، یافتن مترجمی است که علاوه‌بر توانایی انجام ترجمه متون، تخصص، تجربه و تعهد کافی در اسکوپ رشته علمی مقاله داشته باشد تا با کلماتی که اختصاصی و در اسکوپ و گرایش همان رشته است آگاهی داشته باشد تا بتواند یک ترجمه دقیق را ارائه دهد برخوردار باشد.
مرکز ترجمه تخصصی اشراق، با اشراف کامل به دغدغه‌های ذکر شده، به‌عنوان شبکه‌ای آنلاین از مترجمین تخصصی رشته‌ها و گرایش‌های مختلف عمل می‌کند، تا با بتواند دانشجویان را جستجوی مترجم متخصص در اسکوپ رشته خود  و مجرب و اشنا به ویراستاری مجلات علمی دنیا کار ترجمه را با بالاترین کیفیت تحویل بگیرند. و آرامشی را برای عزیزان مان با اعلام زمان دقیق تحویل ترجمه بوجود اورد.موسسه اشراق به‌طور شبانه‌روزی افراد بسیار باتجربه‌ای در امر ترجمه تخصصی، تحت عنوان «ترجمه طلایی» در تلاشند تا، کیفیت ترجمه‌ها در سطح عالی برای شما ارائه شود که پکیج طلای موسسه قابلیت ویراستاری رایگان نیز دارد تا در صورت تایید نشدن از طرف شما مقاله را به صورت رایگان دوباره برای شما ویراستاری شود تا رضایت مشتریان ما همیشه جلب شود. خدمات  موسسه که شامل ترجمه تخصصی انواع متون در تمامی زبان ها، مقالات، کتب، پایان‌نامه‌های دانشگاهی، و ترجمه آنلاین بسیاری از اسناد و مدارک مربوط به کسب‌ و کارهای مختلف را در قالب‌های متنوع ارائه دهد.

در موسسه اشراق علاوه‌براین، ترجمه در حالت عادی وفشرده برای شما انجام میشود و در سه طبقه بندی پکیج طلایی، نقره ای ، و برنزی در خدمت شما عزیزان هستیم.و می توانیم ترجمه چکیده مقالات، ترجمه چکیده‌ی پایان‌نامه، ترجمه مقالات بین‌المللی، هم‌چنین ترجمه نامه‌ها و اسناد تجاری و ترجمه وب‌سایت‌ها، برای شما انجام دهیم.

موسسه علمی پژوهشی اشراق با بیش از 5 سال سابقه در زمینه چاپ مقالات در نشریات معتبر با ضریب تاثیر مثبت همواره با ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی  و مشاوره های تخصصی رایگان در خدمت پژوهشگران بزرگوار است.
موسسه اشراق حاصل تلاش پژوهشگران و محققین برای چاپ مقالات ارزشمند خود در مجلات مورد تایید وزارت علوم را هموار می سازد و خدمات ترجمه، فرمت بندی و مشاوره را ارائه میدهند تا پژوهشگران بتوانند مقالات خود را در مجلات مورد تایید وزارت علوم چاپ کنند.
برای ثبت سفارش میتوانید با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید و از مشاوره آنها بهره مند شوید و یا درخواست خود را از طریق ایمیل  isiisc2011@gmail.com  ارسال نمایید تا مشاور های مورد نیاز برای شما ارائه شود.

 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
3 سال پیش
با سلام بله در تمامی تخصص ها ترجمه تخصصی و حرفه ای داریم .
بازدیدکننده
سجاد
3 سال پیش
سلام در همه رشته ها ترجمه تخصصی مقاله انجام میدین؟ رشته من مرمت و بازسازی آثار تاریخی هست


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق