خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

چاپ مقاله جی‌سی‌آر JCR

انتشار 13 شهریور 1398
مطالعه 4 دقیقه

موسسه اشراق چاپ مقالات علمی شما پژوهشگران را به صورت تضمینی در مجلات ISI در کمترین زمان به چاپ می‌رساند.

چاپ مقاله جی‌سی‌آر JCR

📌چاپ مقاله امتیازات زیادی برای دانشجویان و پژوهشگران دارد، علاوه بر اینکه در مقطع دکترا و کارشناسی ارشد سبب کسب نمره و امتیاز مربوط به پایان نامه می شود، نوعی اثبات برای سطح علمی فرد هم هست. با اثبات بالا بودن سطح علمی، شخص می تواند بورسیه های دانشگاه های خارج از کشور را دریافت کند یا رتبه علمی او در دانشگاه ارتقا پیدا کند یا در مقطع دکترا پذیرش شود و یا یک فرصت شغلی بسیار مناسب بدست آورد علاوه بر همه این موارد شخص در جامعه ی دانشمندان و پژوهشگران یک شهرت علمی پیدا می کند. یکی دیگر از مواردی که باعث بالا بردن امتیاز محقق می شود چاپ مقاله در مجلات معتبر از جمله ای اس ای است. ای اس ای یک مجله علمی معتبر و معروف در سطح جهانی است.

📌📌چاپ شدن مقاله در این مجله به این معنی است که پژوهشگر از لحاظ سطح علمی در مرتبه ی بالایی قرار دارد علت آن هم این است که این مجلات هر مقاله ای را در مجله چاپ نمی کنند؛ مقالات قبل اینکه چاپ شوند از پروسه های مختلفی می گذرند از جمله این موارد بررسی محتوای مقاله از نظر سطح علمی، بررسی موضوع مقاله که آیا به روز و تازه است یا نه، بررسی از لحاظ واقعی بودن نتایج و در پایان از لحاظ رعایت نکات دستوری و نگارشی متن مقاله بررسی می شود. برای اینکه با ضوابط کارشناسان ای اس ای آشنا شوید می توانید قسمت "دستوراتی برای نویسنگان" مجله را مطالعه کنید و یا نمونه مقالات چاپ شده در مجله ای اس ای را مشاهده و بررسی کنید.

💠🔹حال می خواهیم توضیحی درباره این مجلات بدهیم:

🔴ISI مخفف عبارت Institute for Scientific Information به معنی موسسه اطلاعات علمی می باشد. این موسسه نوعی بانک اطلاعات دنیا محسوب می شود چون از همه جای دنیا محققین در حال ارسال مقالات خود به این مجلات هستند البته گفته شد که همه ی مقالات ارسالی چاپ نمی ‍شوند بلکه فقط مقالاتی که از لحاظ محتوایی قوی هستنتد چاپ می شوند پس کشوری که میزان مقالات چاپ شده در این مجله بیشتر باشد به معنی این است که این کشور از لحاظ بار علمی در مرتبه خوبی قرار دارد.

🔴🔴مجلات ISI بر اساس ضریب تاثیر خود بر دو نوع ایمپکت دار (Impact Factor (JCR و بدون ایمپکت (ISI LISTED) تقسیم می شوند که هر کدوم ویژگی های خاص خود را دارند.

🔴🔴🔴ضریب تاثیر یا IMPACT FACTOR: ضریب تاثیر IF توسط Eugene Garfield بنیانگذار موسسه ISI تعریف و تدوین شد که بیانگر تعداد استنادها به مقاله مورد نظر یا همان مرجع خوردن آن در دیگر ژورنال ها و مراجع علمی است. در واقع این ضریب بیانگر اعتبار مقاله در زمینه پژوهشی در میان دیگر مقالات است. ژورنالی با IF بالاتر اهمیت بیشتری نسبت به ژورنالی با IF پایین تر دارد.

JCR: مخفف عبارت Journal Citation Reports است. چاپ شدن مقاله در این نوع مجلات امتیاز بسیار زیادی برای نویسنده دارد زیرا این مجلات فقط مقاله های خاص را چاپ می کنند به همین دلیل امکان پذیرش در مجلات jcr خیلی مشکل است. کارشناسان جی سی ار با داوری سختگیرانه ای مقالات را انتخاب می کنند.

ISI LISTED: این مجلات نسبت به مجلات JCR داوری راحت تری دارند و به مجلات پولی معروفند. زیرا در قبال دریافت حق چاپ از نویسنده، مقالات را به چاپ می رسانند.

تصویر

📜شرایط چاپ سریع و تضمینی مقاله JCR در 🎗موسسه اشراق🎗:

این مجلات به لحاظ داشتن اعتبار بالا بصورت تضمینی با هیچ موسسه ای همکاری نمی کنند و عمده داوری خود، حدود 70 الی 80 درصد را براساس بار علمی و محتوای مقاله ارسالی انجام می دهند. در صورت قابل قبول بودن مقاله از نظر داوری تا 70 درصد، ما به عنوان موسسه 20 الی 30 درصد حق رایزنی با این مجلات داریم تا بتوانیم پذیرش مقاله شما را بگیریم. این قانون نیز برای تمامی موسسات برابر می باشد. ولی اگر مقاله ارسالی شما در سطح متوسط یا متوسط به پایین باشد مجلات رایزنی موسسات را نیز به هیچ عنوان درنظر نگرفته و مقاله را ریجکت می کنند. پس شرط پذیرش گرفتن از این مجلات، مقاله ای با بار علمی بالاست.

پروسه داوری این مجلات بخاطر حساسیت بالای آن بسیار سختگیرانه تر می باشد و یک بازه زمانی یک تا سه ماهه را طی می کنند. در این باره می توانید با مشاورین موسسه اشراق در ارتباط باشید تا به صورت رایگان مشاوره های لازمه را در این زمینه به شما ارائه دهند.

جهت سابمیت در مجلات JCR در ابتدا مبلغی جهت امور سابمیت و داوری و پیگیری مقاله از شما دریافت می شود و پس از سابمیت مقاله، username و password مخصوص شما و یا ایمیل مکاتبه شده ارسال می گردد تا پروسه مقاله را از سایت مجله پیگیری نمایید.

📚دیگر خدمات موسسه اشراق:

✅ترجمه تخصصی مقاله

✅چاپ کتاب و تبدیل پایان نامه

✅فرمت بندی مقاله در کمترین زمان

✅ویرایش تخصصی مقاله

✅چاپ مقاله

✅ترجمه کتاب

✅شرکت در همایش

👈جهت سفارش کلیــــک کنید

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق