خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

پذیرش و چاپ تضمینی مقالات

انتشار 25 آذر 1397
مطالعه 3 دقیقه

سرعت بالا ، تضمین بالا ، اولویت انتخاب پژوهشگران و دانشجویان . به صورت تضمینی مقالات علمی خود را چاپ کنید و از امتیازات علمی چاپ مقاله استفاده کنید

پذیرش و چاپ تضمینی مقالات

سرعت بالا ، تضمین بالا ، اولویت انتخاب پژوهشگران و دانشجویان . به صورت تضمینی مقالات علمی خود را چاپ کنید و از امتیازات علمی چاپ مقاله استفاده کنید . اگر به رتبه علمی چاپ مقاله در کوتاه ترین زمان و به سرعت نیاز دارید ، با اطمینان موسسه اشراق را انتخاب کنید .

بسیاری از دانشجویان و پژوهشگران که نیاز به چاپ فوری مقالات دارند و نمرات آنان در گرو چاپ مقاله علمی می باشد ، همواره به دنبال راهی هستند تا مقالات علمی خود را به صورت تضمینی به چاپ برساند . کارشناسان موسسه اشراق مسئولیت این کار را برعهده می گیرند اما منظور از تضمینی این نیست که هر مقاله و نوشته ای بی محتوا را حتما به چاپ برساند. نه این تضمین صرفا برای مقالات علمی است که واقعا به نتایج علمی رسیده اند ولی در بخش ساختار دچار مشکل هستند . کارشناسان و محققان موسسه اشراق با بررسی مقالات علمی پژوهشگران احتمال پذیرش آنان را مورد بررسی قرار داده و میزان شانس آنان برای اکسپت را مشخص می کنند . همچنین مقاله را از جهت ساختاری و فرمت بندی تقویت می نمایند تا شانس پذیرش آن بالا رود. پس وقتی کارشناسان ما با اطمینان صحبت از چاپ تضمینی می کنند یعنی به تقویت ساختاری و فرمتی مقاله شما می پردازند از جوانب استانداردی مجله ، مقاله را قوی کرده و آن را آماده ارسال به مجله می نمایند.

در پروسه ی تقویت و فرمت بندی مقالات علمی موسسه هیچگونه خدماتی در بخش محتوایی مقالات انجام نمی دهد . یعنی انتظار نگارش و افزودن و کاستن محتوای مقاله هایتان را نباید داشته باشید . و پیوسته توصیه می کنیم که تمامی فعالیت های مربوط به محتوا و نگارش مقالات خود را خودتان انجام دهید .

مقاله چیست ؟

مقاله بحث و گفت و گو در مورد یک پایان نامه است که نظر و پیشنهاد نویسنده را منعکس می کند. مقاله یک نوشتار تحلیلی و متقاعد کننده است. بطور مثال، نویسنده تلاش می کند تا خوانندگان را متقاعد کند که مطالب گفته شده معتبر است یا مسئله مهمی است که نیاز به بررسی های بیشتر دارد. به همین دلیل برای نوشتن مقاله نویسنده باید بطور خلاقانه ای از حقایق، جزییات و مثال استفاده کند و نظرات حمایت کننده از مقاله را نشان دهد. نویسنده باید بداند که کدام حقایق برای حمایت از نظرش مفید است و کدام یک ضروری هستند.

زمانی که مقاله می نویسید باید در نظر داشته باشید که نویسندگان معتبر دیگر در مورد موضوع شما چه نوشته اند و کدام مطلب نتیجه گیری شما راجع به موضوع است. از آنجایی که مقاله باید اصل باشد و نه خلاصه ای از سایر مقالات، شما نیاز دارید تا منابع زیادی را مطالعه کنید و با ارتباط دادن آنها بهم مطلب جدیدی را استخراج کنید.

اصطلاحات رایج در امر مقاله نویسی:

  1. هر مقاله ای از جمله مقالات چاپ شده در مجلات غیر علمی Article

  2. یک مقاله علمی پذیرش شده در ژورنالهای علمی paper

  3. متن مقاله پیش از پذیش شدن . در واقع Manuscript پیش نویس نهایی یک Paper می باشد.

  4. مقالات پذیرفته و ارائه شده در یک کنفرانس در مجموعه مقالات کنفرانس Proceeding

اصول کلی ارسال مقالات علمی به مجلات معتبر داخلی و خارجی

  • مقالات ارسالی نباید به ­طور هم­زمان برای سایر مجلات ارسال شده یا در مجله دیگر به چاپ رسیده باشند.

  • مقالات رسیده در شورای سردبیری مورد بررسی اولیه قرار گرفته ومقالات تایید شده در این مرحله برای داوری ارسال می‌شوند و با اخذ نظر سه ویا بیشتر داور برای تأیید نهایی در اختیار هیاًت تحریریه قرار می­گیرند.

  • مقالاتی که برای چاپ آماده شده‌اند بـرای تأیید نـهایی به نویسنده ارجـاع می‌شوند.

  • مسئولیت صحت و سقم مطالب مقاله به عهده نویسنده‌(گان) است.

  • چاپ و انتشار مطالب مندرج در مجلات به شرط ذکر منبع بلامانع است.

طبق آنچه که در ابتدا گفته شد می توانید کار پذیرش و چاپ تضمینی مقالات خود را با اطمینان از محتوای مقالاتتان به کارشناسان موسسه اشراق بسپارید علاوه بر این مشکل عدم نگارش مقاله را نیز برای دانشجویان و پژوهشگران عزیز برطرف ساختیم . محققان موسسه اشراق با استخراج مقالات علمی شما از پایان نامه هایتان مشکل عدم نگارش مقاله را برای شما حل نمودند .

خدمات پذیرش و چاپ مقاله در موسسه انتشاراتی اشراق

با توجه به نیاز مشتریان عزیز اعم از دانشجویان و اساتید و دانشگاهیان برای چاپ و نشر مقاله، موسسه انتشاراتی اشراق با گزینش دقیق و چند مرحله‌ای تیم فنی خود، در صدد ارائه خدمات با حفظ نهایت تعهد در امانت‌داری و کیفیت است تا دغدغه‌ی مراجعین برای چاپ و نشر مقاله را برطرف سازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد پذیرش و چاپ مقاله در موسسه انتشاراتی اشراق، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لوگو

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

شما می توانید با ارسال فایل مقاله خودتان از طریق ثبت سفارش چاپ مقاله در مجلات معتبر از طرف کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق هزینه نهایی را دریافت کنید.

پذیرش مقاله کاملا وابسته به کیفیت مجله می‌باشد. برخی از ژورنالها مقاله را به صورت تضمینی پذیرش می‌کنند اما برخی دیگر پذیرش تضمینی ندارند و همه چیز وابسته به نظر داوران می‌باشد.

زمان پذیرش و چاپ یک مقاله در ژورنال معتبر کاملا بستگی به زمان داوری دارد. پروسه داوری هرچقدر طولانی تر باشد واضح است که مقاله مدت زمان بیشتری در انتظار خواهد بود. اما اگر نتیجه داوری سریعتر مشخص شود مقاله در سریعترین زمان ممکن پذیرفته خواهد شد پس نتیجه کاملا وابسته به زمان داوری می‌باشد.

شما می توانید با کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق تماس بگیرید تا آن ها شما را راهنمایی کنند تا در نهایت بهترین مجله برای چاپ مقاله شما انتخاب شود.

ما مقاله شما را می توانیم در اکثر مجلات معتبر داخلی و خارجی چاپ کنیم.

سوالات بیشتر
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق