خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


کاهش کمیت مقاله

انتشار : 4 مرداد 1400
مطالعه : 3 دقیقه

کاهش کمیت مقاله راه حلی سریع و آسان جهت مناسب سازی محتوا و کمیت مقاله طبق استاندارد مجله می باشد .

کاهش کمیت مقاله

در بیشتر مواقع زمان ارسال مقاله به مجله در مرحله فرمت بندی مقاله طبق فرمت مجله متوجه می شویم که تعداد کلمات و یا تعداد صفحات مقاله طبق استاندارد اعلامی مجله نیست و نیاز است که حجم مقاله و یا تعداد کلمات مقاله کاهش داده شود . در چنین مواردی نویسندگان یا از ارسال مقاله خود به همان مجله نا امید شده و تغییر مجله می دهند و یا شروع به نگارش مقاله جدید طبق استاندارد مجله می کنند . هر دوی این روش ها گزینه های زمان بری هستند . چه از ابتدا برای مجله دیگری اقدام شود و چه مقاله جدید را از ابتدا نگارش نمایید.

اما راه حل چیست ؟ سریع ترین راه برای حل این مشکل چیست ؟

کاهش کمیت مقاله

پیشنهاد موسسه پژوهشی تحقیقاتی افق برای شما نویسندگان و فرهیختگان عزیز کاهش تعداد کلمات مقاله و یا یا کاهش کمیت مقاله است . در این روش مطالب ارائه شده در مقاله خلاصه می شوند یعنی از موارد تکراری و همچنین غیر ضروری چشم پوشی می شود و مقاله ای طبق استاندارد مجله ارائه می گردد . البته در مواردی که استخراج مقاله از پایان نامه توسط موسسه انجام شود زمان اقدام به استخراج مقاله طبق استاندارد مجله مورد نظر اقدام می شود که در این صورت دیگر هیچ مشکلی از بابت تعداد کلمات و فرمت نخواهد بود .

دقت نمایید کاهش کمیت مقاله فقط حذف مطالب مقاله نیست بلکه این کار باید توسط محقق متخصص در همان رشته انجام شود . محقق مقاله را به طور دقیق بررسی می کند ، نتایج مقاله را به دقت مطالعه می کند بدون کوچکترین صدمه در بخش روش تحقیق ، بحث و نتیجه گیری و سایر بخش های اصلی مقاله ، تعداد کلمات مقاله را کاهش می دهد و به تعداد کلمات استاندارد مجله می رساند . کاهش کمیت مقاله برای مقالات فارسی و مقالات انگلیسی قابل انجام است . برای انجام کاهش تعداد کلمات مقاله به تعداد کلمات مورد نیاز کافی است تا فایل ورد مقاله و تعداد کلمات استاندارد را از طریق راه های ارتباطی موسسه افق برای کارشناسان ارسال فرمایید و یا لینک و نام مجله مورد نظر را ارسال فرمایید تا طبق استاندارد ها و الزامات مجله کلمات مقاله کم و مقاله فرمت بندی شود . مدت زمان انجام کاهش کمیت مقاله به زبان مقاله که فارسی و یا انگلیسی است بستگی دارد ولی در کل در بازه زمانی4 الی 6 روز کاری انجام می شود . هزینه کاهش کمیت مقاله 400 هزار تومان است که البته این مبلغ برای کاهش کمتر از 5000 کلمه است و برای کاهش تعداد کلمات بیشتر از 5 هزار کلمه هزنیه اضافی دریافت می شود .

تصویر

041-33373424

👈 09911851170 خانم بهرادفرد [email protected] 👉

👈09149724933 خانم پاکرو [email protected] 👉

هر مجله و کنفرانس استاندارد ها و الزامات خاص خود را دارد و همیشه در سایت مجله در قسمت راهنمای نویسندگان به این موارد اشاره می شود . فرمت بندی مقالات در واقع به معنای ویرایش ساختاری و مفهومی مقالات به منظور اکسپت سریع در مجلات معتبر می باشد .

2 نوع فرمت بندی مقاله داریم:

1- فرمت محتوایی :

در این قسمت نیز هر مجله چهارچوب مخصوص خود را دارد و باید نویسنده بر اساس فرمت قالب آن مجله که در قسمت راهنمای نویسندگان توضیح داده می شود. مقاله خود را نگارش نماید . که بخش کاهش کمیت و یا تعداد کلمات مقاله و تنظیم تعداد صفحات مربوط به این بخش از فرمت بندی است.

اصولا این موارد که از سوی مجله در اختیار نویسندگان قرار می گیرد عبارت است از :

  • تعداد کارکترهای موجود در مقاله
  • چکیده
  • محل تقدیر و تشکر و قبل ویا بعد از مقاله باشد و غیره ...

2- فرمت ساختاری :

فرمت بندی ساختاری شامل فونت، سایز، حاشیه، چهارچوب، ساختارقالب و رفرنس دهی مقاله و ... می باشد .

فرمت بندی ساختاری شامل موارد زیر می باشد :

  • عنوان
  • اسامی
  • چکیده
  • کلمات کلیدی
  • مقدمه
  • متن اصلی
  • منابع

موسسه علمی پژوهشی اشراق با بیش از 7 سال سابقه در زمینه چاپ مقالات در نشریات معتبر همواره با ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی در زمینه استخراج مقاله از پایان نامه ، ترجمه تخصصی مقاله ، کاهش کمیت مقاله ، فرمت بندی مقاله ، سابمیت مقاله ، تبدیل پایان نامه به کتاب ، چاپ کتاب ، چاپ مقاله و ... در خدمت پژوهشگران عزیز می باشد .

جهت اطلاع از جدید ترین اخبار دانشگاهی ما را در صفحات اجتماعی دنبال نمایید.

👇👇

کانال تلگرام موسسه اشراق

تصویر

صفحه اینستاگرام موسسه اشراقلطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق