خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


کاهش کمیت مقاله

انتشار : 4 مرداد 1400
مطالعه : 3 دقیقه

کاهش کمیت مقاله راه حلی سریع و آسان جهت مناسب سازی محتوا و کمیت مقاله طبق استاندارد مجله می باشد .

کاهش کمیت مقاله

در بیشتر مواقع زمان ارسال مقاله به مجله در مرحله فرمت بندی مقاله طبق فرمت مجله متوجه می شویم که تعداد کلمات و یا تعداد صفحات مقاله طبق استاندارد اعلامی مجله نیست و نیاز است که حجم مقاله و یا تعداد کلمات مقاله کاهش داده شود . در چنین مواردی نویسندگان یا از ارسال مقاله خود به همان مجله نا امید شده و تغییر مجله می دهند و یا شروع به نگارش مقاله جدید طبق استاندارد مجله می کنند . هر دوی این روش ها گزینه های زمان بری هستند . چه از ابتدا برای مجله دیگری اقدام شود و چه مقاله جدید را از ابتدا نگارش نمایید.

کاهش کمیت مقاله

پیشنهاد موسسه انتشاراتی اشراق برای شما نویسندگان و فرهیختگان عزیز کاهش تعداد کلمات مقاله و یا کاهش کمیت مقاله است . در این روش مطالب ارائه شده در مقاله خلاصه می شوند یعنی از موارد تکراری و همچنین غیر ضروری چشم پوشی می شود و مقاله ای طبق استاندارد مجله ارائه می گردد . البته در مواردی که استخراج مقاله از پایان نامه توسط موسسه انجام شود زمان اقدام به استخراج مقاله طبق استاندارد مجله مورد نظر اقدام می شود که در این صورت دیگر هیچ مشکلی از بابت تعداد کلمات و فرمت نخواهد بود .

دقت نمایید کاهش کمیت مقاله فقط حذف مطالب مقاله نیست بلکه این کار باید توسط محقق متخصص در همان رشته انجام شود . محقق مقاله را به طور دقیق بررسی می کند ، نتایج مقاله را به دقت مطالعه می کند بدون کوچکترین صدمه در بخش روش تحقیق ، بحث و نتیجه گیری و سایر بخش های اصلی مقاله ، تعداد کلمات مقاله را کاهش می دهد و به تعداد کلمات استاندارد مجله می رساند . کاهش کمیت مقاله برای مقالات فارسی و مقالات انگلیسی قابل انجام است . برای انجام کاهش تعداد کلمات مقاله به تعداد کلمات مورد نیاز کافی است تا فایل ورد مقاله و تعداد کلمات استاندارد را از طریق راه های ارتباطی موسسه انتشاراتی اشراق برای کارشناسان ارسال فرمایید و یا لینک و نام مجله مورد نظر را ارسال فرمایید تا طبق استاندارد ها و الزامات مجله کلمات مقاله کم و مقاله فرمت بندی شود.

2 نوع فرمت بندی مقاله داریم:

1- فرمت محتوایی :

در این قسمت نیز هر مجله چهارچوب مخصوص خود را دارد و باید نویسنده بر اساس فرمت قالب آن مجله که در قسمت راهنمای نویسندگان توضیح داده می شود. مقاله خود را نگارش نماید . که بخش کاهش کمیت و یا تعداد کلمات مقاله و تنظیم تعداد صفحات مربوط به این بخش از فرمت بندی است.

اصولا این موارد که از سوی مجله در اختیار نویسندگان قرار می گیرد عبارت است از :

  • تعداد کارکترهای موجود در مقاله

  • چکیده

  • محل تقدیر و تشکر و قبل ویا بعد از مقاله باشد و غیره ...

2- فرمت ساختاری :

فرمت بندی ساختاری شامل فونت، سایز، حاشیه، چهارچوب، ساختارقالب و رفرنس دهی مقاله و ... می باشد .

فرمت بندی ساختاری شامل موارد زیر می باشد :

  • عنوان

  • اسامی

  • چکیده

  • کلمات کلیدی

  • مقدمه

  • متن اصلی

  • منابع

i

موسسه انتشاراتی اشراق با بیش از 7 سال سابقه در زمینه چاپ مقالات در نشریات معتبر همواره با ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی در زمینه استخراج مقاله از پایان نامه ، ترجمه تخصصی مقاله ، کاهش کمیت مقاله ، فرمت بندی مقاله ، سابمیت مقاله ، تبدیل پایان نامه به کتاب ، چاپ کتاب ، چاپ مقاله و ... در خدمت پژوهشگران عزیز می باشد .

خدمات کاهش کمیت مقاله در موسسه انتشاراتی اشراق

کاهش کمیت مقاله امری مهم است که شما ممکن است بعد از نگارش مقاله خود به آن نیاز داشته باشید. اما همان‌طور که اشاره شد اگر این کار به‌صورت تخصصی و بامهارت زیاد انجام نگیرد، ممکن است به اجزای اصلی مقاله آسیب برساند و باعث کاهش بار علمی و معنایی مقاله شما شود. بنابراین ضروری است تا این کار را به متخصصان باتجربه ای که سال‌هاست این کار را انجام می‌دهند بسپارید. ما در موسسه انتشاراتی اشراق، با گروهی از کارشناسان باتجربه و حرفه‌ای در خدمت شما هستیم تا خدمات مقاله‌تان را به نحو احسن انجام دهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاهش کمیت مقاله، می‌توانید با کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق در ارتباط باشید.

لوگولطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


سوالات متداول

در موسسه انتشاراتی اشراق کاهش کمیت مقالات توسط متخصصان مرتبط با هر تخصص و زبان با بالاترین کیفیت انجام می گیرد.

بسته به تعداد و حجم که باید کاهش داده شود زمانش متغیر می باشد ولی در حالت کلی در 3-2روز کاری انجام می گیرد.

کاهش کمیت تخصصی مقاله در موسسه انتشاراتی اشراق برای تمام های زبان های زنده دنیا قابل انجام می باشد.

با توجه به اینکه وبسایت موسسه انتشاراتی اشراق دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد. درنتیجه شما عزیزان می توانید با خیال راحت مقالات خود را به ما سپرده و اطمینان داشته باشید که فایل های شما نزد ما تا اتمام کار به صورت امانت خواهد ماند.

شمامی توانید با کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق در تماس بوده و پس از ارسال فایل مقاله موردنظر خود، ان ها هزینه را برآورد کرده وبه شما عزیزان اطلاع دهند.

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق