خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

نوشتن مقاله برای بورسیه

انتشار 3 دی 1399
مطالعه 2 دقیقه

برای بدست اوردن سهم بورسیه باید رزومه تحصیلی قوی بنویسید، از مهمترین عوامل جهت موفقیت در اخذ بورسیه و پذیرش تحصیلی از دانشگاه های خارج از کشور نوشتن مقالات و انتشار آن ها می باشد.

نوشتن مقاله برای بورسیه

بورسیه های تحصیلی از طرف دانشگاه برای کمک هزینه به دانشجویان در نظر گرفته می شود و شامل تعداد محدودی از دانشجویان می شود. هر سال هر یک از دانشگاه های معتبر خارجی، برای این دانشجویان بورسیه های تحصیلی مختلفی را قرار می دهد. بطوزیکه دانشجویان بصورت رقابتی هر سال برای رسیدن به این هدف تلاش می کنند. بسیاری از ایندانشگاه ها براساس رزومه پژوهشی و سوابق تحصیلی، دانشجو می پذیرند و با داوطلب مصاحبه نمی شود. عوامل زیادی در رزومه تحصیلی تاثیرگذار هستند. از جمله :

  • دانشگاه مقطع قبلی تحصیل
  • نمره آزمون بین المللی تافل یا آیلتس
  • استاد راهنما
  • معدل
  • فعالیت های علمی، سمینارها و کنفرانسهایی که دانشجو شرکت کرده
  • تعداد مقالات دانشجو

برای بدست اوردن سهم بورسیه باید رزومه تحصیلی قوی بنویسید، از مهمترین عوامل جهت موفقیت در اخذ بورسیه و پذیرش تحصیلی از دانشگاه های خارج از کشور نوشتن مقالات و چاپ آن ها می باشد. در این مطلب قصد داریم تا به بررسی اهمیت مقاله در گرفتن پذیرش تحصیلی بپردازیم.

نوشتن مقاله برای بورسیه

ار آنجایی که با فارغ التحصیلی دیگر برای تغییر برخی از عوامل موثر بر رزومه ی خود شانسی ندارید، مثلا دیگر قادر نیستید معدل خود را تغییر دهید. بهترین و تاثیرگذارترین راهکار ها برای بالا بردن اعتبار رزومه ی تحصیل تان نوشتن مقاله معتبر علمی است. با توجه به اینکه چاپ مقاله در اخذ بورسیه و پذیرش تحصیلی تاثیر بسزایی دارد، اما در نظر داشته باشید اعتبار مقاله به را مجلاتی که آن را به چاپ می رساند تعیین می کند. قبل از نوشتن مقاله، در مورد انتخاب مجلات نیز تحقیق کنید. انتخاب مجله صحیح، به شما برای به دست آوردن مخاطبین سودمندی که ممکن است به مقاله شما ارجاع دهند، کمک می کند، که این امر باعث بالا رفتن اعتبار مقاله می شود.، بهتر است به جای چاپ چندین مقاله، تمرکز خود را بر روی مقالات کمتری بگذارید و آن ها را با بالاترین کیفیت و اعتبار ارائه دهید. چیزی که در بالا بردن شانس شما بسیار تاثیر گذار است بالا بودن ضریب تاثیر مقالات (impact factor) در ژورنال ها است.

تصویر

برای کسب این امتیاز و سوابق پژوهشی از طریق موسسه اشراق امکان پذیرش می باشد و برای تمامی حوزه ها و گرایش های علوم انسانى، فنی و مهندسی، علوم پایه، هنر، معماری، علوم پزشکى، دامپزشکی و … در جهت استخراج مقاله از پایاننامه، مشاوره برای معرفی و انتخاب مجلات معتبر ، ترجمه تخصصی مقاله و چاپ مقاله خدماتش را ارائه می دهد

برای دریافت لیست مجلات معتبر مرتبط با مقاله کافی است با یکی از شماره های زیر تماس حاصل فرمایید و یا درخواستتان را از طریق ایمیل و یا واتساپ ارسال فرمایید .

041-33373424 **** 09149724933 **** 09911851170

ISIISC2011@Gmail.com **** isi.eshragh@gmail.com

تصویرتصویر

تصویر
لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق