خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


ترجمه مقالات isi با کمترین هزینه

انتشار : 21 آذر 1397
مطالعه : 3 دقیقه

دیگر نگران هزینه های گزاف ترجمه نباشید . با کمترین هزینه مقالات علمی خود را بصورت تخصصی ترجمه نمایید و در مجلات معتبر Isi به چاپ برسانید .

ترجمه مقالات isi با کمترین هزینه

دیگر نگران هزینه های گزاف ترجمه نباشید . با کمترین هزینه مقالات علمی خود را بصورت تخصصی ترجمه نمایید و در مجلات معتبر isi به چاپ برسانید . مقالات علمی که پژوهشگران و نویسندگان سرزمینمان به منظور چاپ در مجلات isi نگارش نموده اند دارای بار علمی قوی می باشند و حاصل تلاش های بی وقفه اندیشمندان عزیز در حوزه تخصصی خودشان است . این نتایج ناب و جدید که شایسته به چاپ رسیدن است و باید در اختیار سایر پژوهشگران قرار بگیرد تا بتوانند برای رشد و توسعه علم و دانش مورد استفاده قرار بدهند ؛ باید بصورت تخصصی و حرفه ای مورد ترجمه قرار بگیرند .

ولی به دلیل هزینه های بالای ترجمه های تخصصی بعضاً پژوهشگران و نویسندگان خودشان اقدام به ترجمه می نمایند که در این صورت متن ترجمه شده از کیفیت مناسبی برخوردار نخواهد بود . همچنین امکان دارد  از طریق مترجمین عمومی اقدام به ترجمه مقالات علمی خود نمایند که در این حالت نیز هم از نظر ترجمه دچار مشکل خواهد شد و هم اینکه به لحاظ تخصص رشته تحریر یافته مقاله علمی .

از جمله این مجلات معتبر مجلات isi هستند که سالانه پزیرای بسیاری از مقالات ایرانی هستند که حاوی مطالب و نتایج علمی جدید هستند . اما یکی از مهم ترین عواملی که سبب ریجکت شدن مقالات از سوی مجلات isi می شود ترجمه غیر تخصصی و نادرست مقالات است .

واقعا جای بسی تاسف است که زحمات علمی پژوهشگران و محققان ما به دلیل ترجمه نادرست مورد پذیرش قرار نگیرد. از این رو بر آن آمدیم تا خدماتی رو در اختیار محققین و پژوهشگران سرزمینمان قرار دهیم تا دیگر تلاش های علمی آنان به لحاظ نواقص ترجمه مورد ریجکت مجلات قرار نگیرد .

ترجمه تخصصی مقالات علمی در موسسه اشراق بصورت فوق تخصصی صورت می گیرد . مترجمین موسسه اشراق علاوه بر اینکه تخصص کافی و لازم در زمینه ترجمه را دارند بلکه تخصص لازم را در زمینه ها و رشته های مختلف نیز دارند . یعنی ترجمه تخصصی مقالات isi علاوه بر اینکه توسط یک مترجم متخصص صورت می گیرد همچنین توسط یک متخصص در رشته خودتان یعنی رشته و حوزه علمی مقاله مورد بررسی و بازبینی قرار می گیرد . نکته قابل توجه این خدمات در هزینه بسیار پایین آن است . تمامی خدمات فوق تخصصی ترجمه مقالات isi در موسسه اشراق با کمترین هزینه ممکن و خیلی ارزان در کوتاه ترن زمان انجام می پزیرد.

هزینه ترجمه مقالات isi در موسسه اشراق برحسب تعداد کلمات است و با افزایش تعداد کلمات نیز تخفیف شامل هزینه ترجمه می شود . اما این هزینه برای تمامی رشته ها و تخصص ها یکسان نمی باشد و با توجه به نوع رشته و تخصص این هزینه متفاوت است .

ترجمه در موسسه اشراق در سه پکیج و حالت صورت می گیرد که پیشنهاد ویژه برای ترجمه تخصصی مقالات isi پکیج طلایی است زیرا باتوجه به اولا وجود کلمات تخصصی در متن و دوما به دلیل ارسال مقالات به مجلات علمی isi باید به صورت فوق تخصصی در حالت پکیج طلایی ترجمه شوند .

معرفی پکیج های تخصصی ترجمه در موسسه اشراق

پکیج های ارائه شده توسط سایت مترجمین اشراق

پکیج طلایی

( با گارانتی 3 روزه )

پکیج نقره ای

پکیج برنز

ترجمه تخصصی ( با 100% کلمات تخصصی ) به همراه بازخوانی

ترجمه مناسب جهت چاپ در مجلات و ژورنال ها

ترجمه توسط مترجمین متخصص

زمان عادی تحویل هر صفحه ترجمه:
6 ساعت

زمان فشرده تحویل هر صفحه ترجمه:
4 ساعت

 

ترجمه تخصصی ( با 70% کلمات تخصصی )

ترجمه مناسب جهت ارائه به کنفرانس

ترجمه مناسب برای پروژه و پایان نامه

زمان عادی تحویل هر صفحه ترجمه:
6 ساعت

زمان فشرده تحویل هر صفحه ترجمه:
4 ساعت

ترجمه تخصصی ( با 50% کلمات تخصصی )

ترجمه ارزان با مترجمین تازه کار

ترجمه مناسب برای متون عمومی و دانشجویی

زمان عادی تحویل هر صفحه ترجمه:
6 ساعت

زمان فشرده تحویل هر صفحه ترجمه:
4 ساعت

 لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق