خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

چاپ مقاله ISC آی اس سی در نشریات معتبر

انتشار 28 فروردین 1397
مطالعه 3 دقیقه

چاپ مقالات علمی در مجلات ISC (آی‌اس‌سی یا Islamic World Science Citation Center) که ارتقاء سطح علم و دانش و انتشار آن‌یکی از مهم‌ترین ارزش‌های یک جامعه اسلامی هست، کشور ایران نیز به‌عنوان قطب

چاپ مقاله ISC آی اس سی در نشریات معتبر

تجزیه و تحلیل مجلات علمی چاپ شده، توسط موسسه اطلاعات علمی (ISI) انجام می شود. در حقیقت، ISC نیز همین تجزیه و تحلیلات را در مورد مجلات انجام می دهد و هم اکنون با استفاده از اطلاعات جمع آوری شده از انتشارات فارسی، به خصوص مجلات علمی، در تحلیل محتوایی، ارزیابی مجلات و رتبه بندی مؤسسات علمی، نویسندگان و مجلات در سطح ملی موفقیت‌هایی کسب کرده است. از آنجا که معیارهای علم سنجی بر اساس قوانین علمی پایه گزاری شده‌اند، آن دسته از فراورده‌های علمی که توسط ISC تولید می شوند برابر با فراورده‌های تولید شده توسط ISI می باشند.

مجلاتی که در پایگاه استنادی علوم جهان ISC نمایه می شوند، جزو مقالات ISC محسوب میشود. ایران با تولید مقالات ISC بعد از ایالات متحده و هلند، سومین نظام استنادی جهان را دارد که مرکز تاسیس و فعالیت آن در شهر شیراز میباشد. از آنجا که معیارهای علم سنجی بر اساس قوانین علمی پایه‌گذاری میشوند، آن دسته از فرآورده‌های علمی که توسط ISC تولید می‌شوند برابر با فرآورده‌های تولید شده توسط ISI می‌باشند.

انتخاب مجله مناسب در اسکوپ مقاله ISC

انتخاب مجله مناسب در اسکوپ مقاله ISC و نگارش و ویراستاری آن طبق مقالات علمی می باشد. با توجه به مجلات نمایه شده در این بانک اطلاعاتی، باید با دانش علمی بالا و شناخت کامل به اصول نگارش مقاله و کاربردی و بروز بودن مقاله داشته باشید. همکاران و کارشناسان ما در موسسه اشراق آماده ارائه مشاوره رایگان در انتخاب مجلات مناسب برای اکسپت مقاله ISC می باشند.

ایندکس ISC

ایندکس ISC به عنوان یکی از معیار های پذیرش دانشگاه ها و موسسات در امر پژوهش و نشر تحقیقات و چاپ مقالات دانشجویان محاسبه می شود. حساسیت ایندکس و رتبه بندی نشریات که دارای ایندکس ISC باشند بسیار معتبر و مهم می باشد. بصورتی که در یک سال اخیر تاکید دانشگاه ها بیشتر بر روی ایندکس ها در مقاطع دکتری دانشگاه های آزاد و اغلب در دانشگاه های دولتی در سطوح کارشناسی ارشد بر نشر مقالات دانشجویان در دسته های خاص این دسته از مجلات بوده است.

چاپ مقاله معمولاً در نشریات داخلی از جمله نشریات علمی- ترویجی و علمی- پژوهشی پروسه زمانی طولانی‌تری را نسبت به مجلات ISC دارند که این روند ممکن است تا 1 سال و یا بیشتر بطول بیانجامد و بسیاری از دانشجویان پروسه کوتاه تری برای چاپ مقالات خود را دارند. چون زمان کافی برای چاپ مقاله ندارند و می خواهند در کمترین زمان ممکن مقاله شان در مجلات مناسب چاپ شوند تا بتوانند از امتیازات چاپ مقاله استفاده کنند. درحالی‌که ISC با معرفی بیش از 800 مجله در داخل و خارج از کشور به پژوهشگران این فرصت را می‌دهد تا از این امتیازات استفاده کنند و مقالات خود را در مجلات ISC به چاپ برسانند.

مزایای چاپ مقالات ISC

  1. افزایش اعتبار علمی پژوهشگر

  2. پذیرش آسان در مقطع دکتری

  3. هزینه کمتر نسبت به چاپ در مجلات ISI

  4. داوری آسان و پذیرش سریع نسبت به مجلات ISI

  5. افزایش حقوق و مزایای شغلی

  6. احتمال چاپ بیشتر نسبت به مقالات ISI

برای اینکه بدانید مجلات در ISC نمایه میشوند به آدرس سایت ISC مراجعه کنید:

http://mjl.isc.gov.ir/Default.aspx?lan=en

موسسه علمی پژوهشی اشراق با بیش از 5 سال سابقه در زمینه چاپ مقالات در نشریات معتبر با ضریب تاثیر مثبت همواره با ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی و مشاوره های تخصصی رایگان در خدمت پژوهشگران بزرگوار است.
موسسه اشراق، مسیر چاپ مقاله در مجلات مورد تایید وزارت علوم را برای پژوهشگران و محققین هموار می سازد و با ارائه خدمات ترجمه، فرمت بندی و مشاوره رایگان در خصوص انتخاب مجله مناسب، آنها را یاری می رساند.
برای ثبت سفارش میتوانید با شماره های 09149724933 و یا 04133373424 با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید و از مشاوره آنها بهره مند شوید و یا درخواست خود را از طریق ایمیل isiisc2011@gmail.com ارسال نمایید تا مشاور های مورد نیاز برای شما ارائه شود.

خدمات پذیرش و چاپ مقاله در موسسه انتشاراتی اشراق

با توجه به نیاز مشتریان عزیز اعم از دانشجویان و اساتید و دانشگاهیان برای چاپ و نشر مقاله، موسسه انتشاراتی اشراق با گزینش دقیق و چند مرحله‌ای تیم فنی خود، در صدد ارائه خدمات با حفظ نهایت تعهد در امانت‌داری و کیفیت است تا دغدغه‌ی مراجعین برای چاپ و نشر مقاله را برطرف سازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد پذیرش و چاپ مقاله در موسسه انتشاراتی اشراق، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لوگو

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

شما می توانید با ارسال فایل مقاله خودتان از طریق ثبت سفارش چاپ مقاله در مجلات معتبر از طرف کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق هزینه نهایی را دریافت کنید.

پذیرش مقاله کاملا وابسته به کیفیت مجله می‌باشد. برخی از ژورنالها مقاله را به صورت تضمینی پذیرش می‌کنند اما برخی دیگر پذیرش تضمینی ندارند و همه چیز وابسته به نظر داوران می‌باشد.

زمان پذیرش و چاپ یک مقاله در ژورنال معتبر کاملا بستگی به زمان داوری دارد. پروسه داوری هرچقدر طولانی تر باشد واضح است که مقاله مدت زمان بیشتری در انتظار خواهد بود. اما اگر نتیجه داوری سریعتر مشخص شود مقاله در سریعترین زمان ممکن پذیرفته خواهد شد پس نتیجه کاملا وابسته به زمان داوری می‌باشد.

شما می توانید با کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق تماس بگیرید تا آن ها شما را راهنمایی کنند تا در نهایت بهترین مجله برای چاپ مقاله شما انتخاب شود.

ما مقاله شما را می توانیم در اکثر مجلات معتبر داخلی و خارجی چاپ کنیم.

سوالات بیشتر
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق