خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

امتیاز آور ترین مجلات علمی برای چاپ مقاله

انتشار 25 شهریور 1398
مطالعه 4 دقیقه

چاپ مقالات در مجلات معتبر برای دانشجویان و اساتید امتیازهای مختلفی را به همراه دارد.

امتیاز آور ترین مجلات علمی برای چاپ مقاله

🔴چاپ مقالات در مجلات معتبر برای دانشجویان و اساتید امتیازهای مختلفی را به همراه دارد که از جمله آن‌ها:

🎓امکان مطالعه برای دانشجویان مقطع دکتری

🎓پذیرش راحت تر در مقطع دکتری

🎓امکان گرفتن بورس تحصیلی از دانشگاه های معتبر بین المللی در سراسر جهان

🎓پذیرش بسیار راحت به عنوان عضو هیات علمی در دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی

🎓استخدام راحت تر در کلیه ادارات و سایر مراکز دولتی و خصوص

🎓کسب نمرات کامل در پایان نامه در مقاطع دکترا و کارشناسی ارشد

🔴اعتبار مجلات بین المللی مختلف به ایندکس  و نمایه مجله بستگی دارد. بطور کلی چهار موسسه معتبر زیر وظیفه ایندکس مجلات رو برعهده دارند:

🔹💠تامسون رویترز (Thomson Reuters) معرفی مجلات ISI

💠🔹الزویر (Elsevier) معرف مجلات اسکوپوس(Scopus)

🔹💠موسسه NCBI معرف مجلات پابمد و مدلاین در گروه پزشکی (Pubmed ,Medlin)

💠🔹پایگاه استنادی جهان اسلام معرف ژورنال‌های ISC

    ISI    

مـجـلــات ISI، مجموعه مجلاتی هستند که در موسسه اطلاعات علمی (تامسون رویترز) ثبت شده‌اند. یکی از معیارهای ارزیابی علمی دانشگاه‌ها هم میزان ثبت و چاپ مقاله ISI می‌باشد. مقالات ISI خود بر دو نوع مجلات ایمپکت‌دار (JCR) که از معتبرترین مجلات می‌باشد که اکثر مجلات جی سی آر (JCR) برای داوری، اکسپت و چاپ مقاله هزینه‌ای دریافت نمی کنند و رایگان هستند. اما داوری سخت و پروسه‌ی طولانی‌تری دارند. و مجلات بدون ایمپکت‌دار (LISTET) تقسیم می‌شوند که این مجلات نیز معتبر می‌باشند ولی نسبت به ایمپکت‌دار ها از اعتبار کمتری برخوردار هستند.

    Elsevier    

الـزويــر نام يكی از اولين و بزرگ‌ترين مجلات دنیا است كه به چاپ مقالات علمی و شرح وقايع علمی می‌پردازد و در اين راه نامدارانی همچون اسكاليجر، گاليله، اراسموس و دكارت با اين موسسه همكاری داشته‌اند. محل اصلی موسسه در آمستردام، مركز هلند است، اما فعاليت موسسه به كشور مبدا محدود نيست، بلكه در كشورهای آمريكا و انگلستان هم فعاليت دارد. بنيانگذار موسسه، «لوييس الزوير» از ديرباز در كشور هلند به امر فروش و چاپ كتاب اشتغال داشت. با اين همه سازمان امروزی الزوير در سال 1880 ميلادی تاسيس شد و توليدات اوليه آن را ژورنال لاسنت، سل و كتاب‌هايی شامل آناتومی و ساينس دايركت كه مجموع ژورنال‌های الكترونيكی بود، تشكيل می‌داد و در حال حاضر الزوير داده‌های اينترنتی خود را با نام اسكوپوس ارائه می‌دهد

    PUBMED    

پــابـمــد یک موتور جستجوی آنلاین است که امکان دسترسی بی‌نظیر و جامعی در حوزه پزشکی و زیست‌شناسی را می‌دهد. در واقع یک بانک اطلاعاتی و یا یک پایگاه داده برای مقالات و مجلات پزشکی را در اختیار مخاطبان خویش قرار می‌دهد. پاب‌مد توسط کتابخانه ملی پزشکی NLM وابسته به مرکز ملی اطلاعات زیست‌فناوری (National Institute of Health - NIH) ایالات متحده آمریکا نگهداری و بروزرسانی می‌شود. پابمد به هر کدام از مقاله‌های منتشر شده در پایگاه داده خودش یک شناسه هشت رقمی منحصر به فرد اختصاص می‌دهد که به آن به اصطلاح شناسه پابمد ( PubMed Identifier – PMID ) می‌گویند. مقاله pubmed از نظر لغوی مرتبط با حوزه medical و یا پزشکی است. پاب‌مد در واقع بانک اطلاعاتی رایگان مجلات بیومدیکال و چکیده‌هایی است که توسط کتابخانه ملی پزشکی آمریکا تولید می‌شود. پابمد (Pubmed) از سال ۱۹۹۶ بالغ بر ۲۲ میلیون منبع را پوشش می‌دهد که از طرق مختلف مانند بانک مدلاین جمع آوری شده‌اند. علاوه بر منابع موجود در مدلاین، ارجاعات دیگری نیز در پابمد وجود دارند. ارجاعات پابمد اغلب دارای یک لینک به اصل مقاله در وب سایت ناشر می‌باشند. 

    ISC    

پایگاه اسـتـنـادی علوم جهان اسلام (ISC) یک سیستم اطلاع رسانی علمی می‌باشد که در صدد تجزیه و تحلیل مجلات علمی کشورهای اسلامی بر مبنای معیارهای علم سنجی معتبر می‌باشد. ایران با تولید ISC، بعد از ایالات متحده که 60 سال در مطالعات استنادی تجربه دارد و نیز بعد از کشور هلند، سومین نظام استنادی جهان را بنیان گذاری کرده است. هم اکنون، این تحلیل علمی توسط موسسه اطلاعات علمی (ISI) در دنیای انتشارات به خصوص در مورد نشریات، صورت می‌پذیرد. در حقیقت ISC می‌کوشد تا چنین تحلیلی را انجام دهد و هم اکنون با استفاده از اطلاعات جمع آوری شده از انتشارات فارسی، به خصوص مجلات علمی، در تحلیل محتوایی، ارزیابی مجلات و رتبه‌بندی مؤسسات علمی، نویسندگان و مجلات در سطح ملی موفقیت‌هایی کسب کرده است. از آنجا که معیارهای علم سنجی بر اساس قوانین علمی پایه گزاری شده‌اند، آن دسته از فراورده‌های علمی که توسط ISC تولید می شوند برابر با فراورده‌های تولید شده توسط ISI می‌باشند.

 

   مـو سسه اشـر اق:   

موسسه پژوهشی تحقیقاتی افق در سال 1391 فعالیت خود را در زمینه مشاوره پروژه‌های دانشجویی آغاز کرد. هدف ما در راستای خدمات رسانی بهتر به دانشجویان می‌باشد. انتشار مقاله در ژورنال‌های معتبر به عنوان جزء اجتناب ناپذیر پروسه تحصیل در مقاطع دانشگاهی به شمار می‌آید. چاپ مقالات علمی نشان‌ دهنده‌ی علاقه‌ی دانشجو به انجام کار تحقیقاتی و میزان جدیت وی در انجام آن می‌باشد. دانشجویانی که دارای مقالات علمی هستند، شانس بالاتری برای دریافت پذیرش در مقاطع بالای تحصیلی به ویژه در مقطع دکتری دارند همچنین موفقیت در انتشار و چاپ مقالات علمی یکی از فاکتورهای تعیین کننده در ارزیابی فعالیت‌های تحقیقاتی و طرح های پژوهشی محسوب می گردد.

  خدمات موسسه اشراق:  

🔷🔸ترجمه تخصصی مقاله

🔶🔹چاپ کتاب و تبدیل پایان نامه

🔷🔸فرمت بندی مقاله در کمترین زمان

🔶🔹ویرایش تخصصی مقاله

🔷🔸چاپ مقاله

🔶🔹ترجمه کتاب

🔷🔸شرکت در همایش

👈👈جهت سفارش 🌐کلیک🌐 کنید

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق