خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


نگارش مقاله ISI از پایان نامه

انتشار : 9 فروردین 1400
مطالعه : 3 دقیقه

نگارش مقاله تخصصی و استاندارد از محتوای فایل پایان نامه .

نگارش مقاله ISI از پایان نامه

استخراج مقاله از پایان نامه

استخراج مقاله از پایان نامه از مراحل جدایی ناپذیر تحصیلات تکمیلی می باشد و هر دانشجویی که پایان نامه و یا رساله خود را در مقاطع کارشناسی ارشد و یا دکتری به پایان رسانده است باید این مرحله را بگزراند. استخراج مقاله از پایان نامه اگر به صورت تخصصی و استاندارد انجام شود، نتیجه کار یک مقاله بسیار با کیفیت خواهد بود. دانشجویان و پژوهشگرانی که قصد استخراج مقاله قوی ( مقالات مناسب مجلات isi scopus ، Springer ، Elsevier و ...) از پایان نامه خود را دارند ، باید به اصول کلی نگارش مقاله و ساختار علمی آن تسلط کامل داشته باشند.

اصول کلی نگارش مقاله شامل رعایت استاندارد های فرمتی و ساختاری، محدودیت کلمات ، بخش های استاندارد و اساسی مقاله ، ترتیب بخش های مختلف و رفرنس دهی های صحیح می باشد .برای اینکه یک مقاله قوی از پایان نامه استخراج شود باید تک تک این بند ها رعایت شوند ولی اگر زمان و تخصص کافی را برای استخراج استاندارد مقاله ندارید می توانید از خدمات استخراج مقاله موسسه اشراق بهره مند شوید تا مقالات کاملا استاندارد و قوی از محتوای پایان نامه استخراج شود و بعد از ترجمه تخصصی توسط مترجمین متخصص و نیتیو موسسه افق برای مجلات معتبر ISI و Scopus و ... ارسال می شود .

هزینه و مدت زمان استخراج مقاله از پایان نامه

با توجه به اینکه تمامی خدمات موسسه اشراق با کمترین هزینه در سطح کشور ارائه می شوند هزینه استخراج مقاله فارسی از پایان نامه فارسی نیز با کمترین هزینه یعنی مبلغ 230 هزار تومان انجام می شود . البته باز هم از شرایط استثنایی موسسه اشراق تخفیف در تعداد مقالات است . بعنی برای درخواست استخراج بیشتر از یک مقاله تخفیف برای شما در نظر گرفته می شود .

آشنایی با خدمات موسسه اشراق :

استخرا ج مقاله از پایان نامه

ترجمه تخصصی مقاله

ترجمه کتاب های تخصصی و جدید و چاپ آنها

چاپ کتاب

فرمت بندی و سابمیت مقاله

فرمت بندی مقاله طبق فرمت مجله مورد نظر

تقویت رزومه دکتری

تبدیل پایان نامه به کتاب

فرمت بندی پایان نامه به طبق فرمت دانشگاه

پذیرش و چاپ مقاله

چاپ مقاله ISI

چاپ مقاله علمی پژوهشی

چاپ مقاله Scopus

چاپ مقاله ISC

رفع پلاگیاریسم و پارافریز

گزارش پلاگیاریسم

پارافریز

کاهش کمیت ( حجم ) مقاله

ترجمه نیتیو

ویراش فرمت مقاله

ویرایش گرامری و ادبی ترجمه مقاله

انتخاب مجله مناسب برای چاپ مقاله

برای ارسال یک مقاله علمی به مجلات معتبر پایگاه isi مهم ترین و اصلی ترین مرحله معرفی مجلات معتبر می باشد . تا زمانی که به یک مجله معتبر معرفی و شناسایی نشود ، سابمیت مقاله در مجلات isi امکان پذیر نخواهد بود .

معرفی مجله باید به گونه ای واضح و شفاف باشد که هر نویسنده و دانشجویی بتواند به راحتی از اعتبار آن مجله مطمئن شود . در معرفی مجلات مشخص نمودن نمایه مجله ، ارسال کد هشت رقمی issn ، لینک و سایت مجله ، اسکوپ مجله ، بازه زمانی داوری و ... الزامی می باشد . همچنین علاوه بر این موارد باید نحوه درک اعتبار مجله نیز مشخص شود . به طور مثال وقتی نویسنده ای می خواهد مقاله خود را در مجله isi پذیرش و چاپ نماید ، باید علاوه بر معرفی مجلات مرتبط با مقاله همراه با تمامی مشخصات الزامی ، راه های اعتبار سنجی مجلات مانند سایت تامسون رویترز که پایگاه نمایه سازی مجلات isi می باشد ، را نیز در اختیار نویسندگان مقالات قرار داد . تا نویسندگان محترم بتوانند از اعتبار علمی مجله اطمینان کامل را بدست آورند و بدون شناخت به دام مجلات جعلی و غیر معتبر نیفتند .از این رو وجود پایگاه و مشاورانی مطمئن جهت آگاه سازی دانشجویان و اساتید محترم در خصوص شرایط و خصوصیات مجلات تخصصی isi الزامی است .پایگاهی که در معرفی مجلات isi تمامی شرایط نویسندگان را در نظر گرفته و مجلات را کاملا تخصصی و مرتبط با مقاله معرفی نماید .

تصویر

☎️ مشاوره رایگان به صورت 24 ساعته : 04133373424 09149724933 کارشناس خانم پاکرو / 09911851170 کارشناس خانم بهراد

راه های ارتباطی : 📨[email protected] خانم پاکرو 📨 [email protected] خانم بهراد

ما را در صفحات اجتماعی دنبال نمایید
کانال تلگرام ما https://t.me/eshragh
صفحه اینستاگرام ما https://www.instagram.com/eshragh_companyلطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق