خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


پذیرش فوری مقاله isi

انتشار : 9 بهمن 1397
مطالعه : 3 دقیقه

آیا پذیرش فوری مقاله Isi در کمتر از 20 روز به صورت تضمینی امکان پذیر است؟ در این مطلب با ما همراه باشید تا راه های آن را یاد بگیرید.

پذیرش فوری مقاله  isi

پذیرش فوری مقاله isi در کمتر از 20 روز به صورت تضمینی برای دریافت نمره پایان نامه و کسب امتیاز علمی و ارتقاء رتبه علمی اساتید . دانشجویان و پژوهشگرانی که به دنبال کسب سریع و فوری امتیاز علمی چاپ مقاله isi هستند می توانند از طریق موسسه اشراق اقدام به پذیرش فوری مقالات خودشان در مجلات isi نمایند . کارشناسان و محققان موسسه اشراق می توانند با فرمت بندی اصولی و استاندارد و تقویت ساختاری مقالات شما ، آنها را به صورت تضمینی در مجلات isi به پذیرش و چاپ برسانند . همچنین درصورتی که نیاز فوری به امتیاز پذیرش و چاپ مقاله در مجله isi دارید ولی مقاله ای را در دست ندارید یعنی موفق به نگارش و تدوین مقاله علمی نشده اید بازهم می توانید امتیاز چاپ مقاله در مجله isi را بدست آورید زیرا محققان موسسه اشراق می توانند مقاله علمی شما را در کوتاه ترین زمان ممکن از پایان نامه شما استخراج نمایند و بعد از ترجمه تخصصی آن را در مجلات isi به چاپ برسانند .

تصویر

چاپ تضمینی مقاله isi در کمترین زمان

مقالات isi برای اینکه بتوانند به صورت تضمینی و در کوتاه ترین زمان به چاپ برسند باید دارای شرایط زیر باشند:

  1. اولاً باید محتوای قوی داشته باشد .

  2. دوماً مقاله باید دارای نتایج علمی جدید و ناب باشد .

  3. سوماً به صورت فوق تخصصی ترجمه شوند .

  4. چهارماً در قالب مقاله isi نگارش یافته باشد .

  5. پنجماً به صورت کاملا حرفه ای و صحیح فرمت بندی شده باشد .

  6. ششماً هیچ گونه سرقت علمی نداشته باشد .

  7. هفتماً رفرنس دهی های به روز داشته باشد .

مقاله ای را که می خواهید به صورت تضمینی در مجلات isi به چاپ برسانید باید این شرایط را داشته باشد. در صورتی که مقاله علمی را نگارش نمودید ولی نتوانستید این موارد را در آن رعایت نمایید . که ممکن است یا به دلیل کمبود زمان باشد و یا عدم توانایی در این بخش باشد ، اصلا نگران نباشید و از ادامه روند چاپ مقاله منصرف نشوید زیرا می توانید از کادر حرفه ای و مجرب موسسه اشراق کمک بگیرید . محققان متخصص در موسسه اشراق که سابقه ای طولانی مدت در زمینه پذیرش و چاپ مقالات isi دارند با تمامی این شرایط آشنایی کامل دارند و با تسلط به اصول اساسی این موارد می توانند مقالات آماده و نگارش یافته شما را با رعایت موارد اعلام شده تقویت نمایند تا به صورت تضمینی در مجلات isi به چاپ برسند .

همچنین درصورتی که در فکر چاپ مقاله در مجلات isi هستید و امتیازات چاپ مقاله در مجلات isi نیاز دارید ولی موفق به نگارش مقاله نشده اید ، بازهم دلیلی برای نگرانی و انصراف وجود ندارد ، زیرا محققان حرفه ای و با سابقه موسسه اشراق می توانند مقالات علمی شما را به صورت کاملا صحیح و اصولی و در فرمت مقاله isi از پایان نامه شما استخراج نمایند و مقالات استخراج شده را به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی ترجمه نمایند و بعد از رعایت تمامی مواد ذکر شده آنها را به صورت تضمینی در مجلات isi به چاپ برسانند .

تصویر

پذیرش فوری مقاله isi

در خصوص کاهش زمان چاپ و پذیرش فوری مقاله isi می توان از خدمات موسسه اشراق استفاده نمود . زیرا کارشناسان مجرب موسسه اشراق که سابقه ای طولانی مدت و درخشان در زمینه پذیرش و چاپ مقاله در مجلات isi دارند با نحوه داوری این نوع مجلات آشنا هستند و می توانند به نحو احسن مقالات isi نگارش شده شما را از نظر ساختاری و فرمت بندی و همچنین رفرنس دهی تقویت نمایند تا هرچه سریعتر بدون هیچگونه درخواست اصلاحاتی از سوی مجله مورد پذیرش قرار گیرد . همچنین در صورتی که موفق به نگارش مقاله نشده اید و بازه زمانی بسیار پایینی دارید می توانید به کمک محققان موسسه اشراق اقدام به استخراج مقالات isi از پایان نامه نمایید که در عرض 2 الی 3 روز مقاله isi شما آماده می شود و به صورت کاملا تخصصی ترجمه می شود و آماده ارسال به مجلات isi می شود . موسسه اشراق با رایزنی موثر خود بازه زمانی چاپ مقاله را بطور چشمگیری کاهش داده است . موسسه اشراق به عنوان معتبرترین موسسه پذیرش و چاپ مقالات علمی که دارای سوابق بسیار درخشانی در کارنامه فعالیتی خود می باشد ، با همکاری و رایزنی هایی که انجام داده است بازه داوری مقالات isi را از 3 ماه به 20 روز کاهش داده است و می تواند در بازه زمانی 20 روزه مقالات isi پژوهشگران عزیز را به صورت تضمینی پذیرش نماید .

خدمات پذیرش و چاپ مقاله در موسسه انتشاراتی اشراق

با توجه به نیاز مشتریان عزیز اعم از دانشجویان و اساتید و دانشگاهیان برای چاپ و نشر مقاله، موسسه انتشاراتی اشراق با گزینش دقیق و چند مرحله‌ای تیم فنی خود، در صدد ارائه خدمات با حفظ نهایت تعهد در امانت‌داری و کیفیت است تا دغدغه‌ی مراجعین برای چاپ و نشر مقاله را برطرف سازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد پذیرش و چاپ مقاله در موسسه انتشاراتی اشراق، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لوگولطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


سوالات متداول

شما می توانید با ارسال فایل مقاله خودتان از طریق ثبت سفارش چاپ مقاله در مجلات معتبر از طرف کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق هزینه نهایی را دریافت کنید.

پذیرش مقاله کاملا وابسته به کیفیت مجله می‌باشد. برخی از ژورنالها مقاله را به صورت تضمینی پذیرش می‌کنند اما برخی دیگر پذیرش تضمینی ندارند و همه چیز وابسته به نظر داوران می‌باشد.

زمان پذیرش و چاپ یک مقاله در ژورنال معتبر کاملا بستگی به زمان داوری دارد. پروسه داوری هرچقدر طولانی تر باشد واضح است که مقاله مدت زمان بیشتری در انتظار خواهد بود. اما اگر نتیجه داوری سریعتر مشخص شود مقاله در سریعترین زمان ممکن پذیرفته خواهد شد پس نتیجه کاملا وابسته به زمان داوری می‌باشد.

شما می توانید با کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق تماس بگیرید تا آن ها شما را راهنمایی کنند تا در نهایت بهترین مجله برای چاپ مقاله شما انتخاب شود.

ما مقاله شما را می توانیم در اکثر مجلات معتبر داخلی و خارجی چاپ کنیم.

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
9 ماه پیش
در پاسخ به:
چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی
سلام وقت بخیر لطفا عنوان و چکیده مقاله ، تخصص ، مقطع ، دانشگاه ، هدف از چاپ را از طریق ایمیل و یا واتساپ شماره زیر ارسال فرمایید. تا مجلات مرتبط با تخصص شما خدمتتان معرفی شوند . isi.eshragh@gmail.com 09911851170 بهراد @eshrag_company با تشکر . بهراد
بازدیدکننده
حسین پیرانی
3 سال پیش
چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق