خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

ثبت سفارش

درباره ما

صفر تا صد چاپ مقاله

انتشار 28 بهمن 1397
مطالعه 4 دقیقه

از آغازین پله چاپ مقالات Isi در کنار شما هستیم تا پایان راه . از 0و آغاز کار تا 100 پایان کار با شما هستیم .

صفر تا صد چاپ مقاله

صفر تا صد چاپ مقاله علمی در دستان محققان و کارشناسان موسسه اشراق می باشد . دانشجویان و اساتیدی که در فکر چاپ مقالات علمی هستند ولی موفق به نگارش مقالات علمی خود نشده اند می توانند به کمک کارشناسان و محققان موسسه اشراق مسیر چاپ مقالات علمی را طی نمایند .

صفر تا صد چاپ یک مقاله علمی یعنی از تدوین مقاله علمی تا چاپ آن پروسه ای بسیار علمی و دقیق است که فقط یک متخصص حرفه ای در این زمینه از پس آن بر می آید .

محققان موسسه اشراق با مهارت و تخصص کامل خود می توانند مقالات علمی را از پایان نامه دانشجویان و اساتید عزیز استخراج نمایند و مقالات علمی استخراج شده از پایان نامه را در مجلات معتبر داخلی و خارجی به چاپ برسانند تا دانشجویان و اساتید بتوانند از امتیازات علمی چاپ مقالات علمی بهره مند شوند .

صفر تا صد چاپ مقاله در موسسه انتشاراتی اشراق شامل چندین مرحله است که به ترتیب به تفسیر آنها می پردازیم .

مراحل صفر تا صد چاپ مقاله

  1. مرحله اول :

استخراج مقاله از پایان نامه

در این مرحله محققان متخصص در هر رشته و تخصص با توجه به درخواست پژوهشگران محترم ، پایان نامه ارسالی را با دقت مورد مطالعه قرار می دهند و پس از بررسی های علمی خود اعلام می دارند که چه تعداد مقاله را می توان از پایان نامه استخراج نمود . با توجه به مهارتی که محققان موسسه اشراق دارند این اطمینان را به پژوهشگران عزیز می دهند که می توانند از تمامی پایان نامه های ارسالی دانشجویان و اساتید عزیز حداقل 2 مقاله را استخراج نمایند . فرایند استخراج مقاله علمی از پایان نامه در مدت زمان 2 الی 3 روز انجام می شود . پس از استخراج مقالات علمی از پایان نامه ، به منظور بررسی و تایید ، مقالات را برای پژوهشگر ارسال می نمایند . به منظور حفظ تمامی حق و حقوق نویسندگان پایان نامه های علمی و همچنین جلوگیری از انجام هر گونه سرقت علمی در زمان درخواست استخراج مقاله از پایان نامه دانشجویان و اساتید محترم ملزم هستند تا تصویر کارت ملی خود را به عنوان مدرکی جهت استعلام این نکته که ارسال کننده و درخواست کننده همان نویسنده پایان نامه می باشد ، ارسال نمایند .

  1. مرحله دوم :

ترجمه فوق تخصصی و با گارانتی مقالات علمی

در این مرحله مقالات علمی پژوهشگران عزیز ( مقالاتی که توسط محققین موسسه اشراق استخراج شده اند و یا مقالاتی که توسط خود پژوهشگران نگارش و تدوین شده اند ) به صورت فوق تخصصی توسط مترجمین متخصص در رشته مقاله مورد نظر ترجمه می شود . این ترجمه دارای گارانتی 72 ساعته می باشد . یعنی تا مدت زمان 72 ساعت بعد از تحویل ترجمه هرگونه مشکلی داشته باشد مترجمین متخصص آن را برطرف خواهند نمود .

  1. مرحله سوم :

فرمت بندی مقالات علمی

در این مرحله پس از ترجمه فوق تخصصی مقالات علمی ، متخصصین بخش فرمت بندی مقاله وارد عمل می شوند . متخصصین بخش فرمت بندی و ویراستاری ، مقالات علمی را در فرمت استاندارد مجله انتخابی پژوهشگران عزیز ، فرمت بندی نموده و از نظر استاندارد سازی ، ساختار و قالب مقاله را در قالب اعلام شده از جانب مجله در می آورند .

  1. مرحله چهارم :

سابمیت مقاله

در این مرحله مقالات علمی آماده شده پس از فرمت بندی باید به مجله مورد نظر ارسال گردد . نحوه ارسال مقاله و یا سابمیت کردن آن خود بر 2 نوع است :

  1. 4- 1- استفاده از سیستم مکانیزه سابمیت:

گاهی مجله سیستم ارسال مکانیزه ای دارد مثلا ژورنالهای گروه امرالد سیستم پیشرفته ای دارند که در آن ابتدا باید نام کاربری و کلمه عبور دریافت نماییم. سپس وارد صفحه مربوط به خود شده و مراحل را یکی به یکی طی کرده و در نهایت یک کد یا سابمیت نامبر دریافت نماییم . که از آن پس برای هر نوع مکاتبه و انجام تغییرات برای مقاله از آن کد استفاده می‎شود. همچنین هر عملیاتی که از طرف ژورنال بر روی مقاله انجام شود در این سیستم ثبت می گردد و قادر خواهیم بود تا مقاله را ردیابی کنیم .

  1. 4- 2- استفاده از ایمیل:

در این نوع سابمیت از ایمیل مجله استفاده می شود و مقاله خود را که دقیقا مطابق با راهنمای ژورنال تهیه شده برای مجله ارسال می گردد . در برخی مجلات بعد از ارسال ایمیل برای مقاله کد یا همان سابمیت نامبر در نظر گرفته شده و هر دفعه از طریق آن می‌توان با ادیتور مقاله مکاتبه نمود.

  1. مرحله پنجم :

پذیرش مقاله

پس از سابمیت مقاله در انتظار پذیرش مقاله می مانیم . که خوشبختانه موسسه اشراق با رایزنی های موثر خود توانسته است بازه داوری مجلات را کاهش دهد و همچنین با هماهنگی های لازم و تقویت های ساختاری مقالات پذیرش و چاپ تضمینی مقالات را دریافت نماید .

  1. مرحله ششم :

چاپ مقاله

پس از پذیرش مقاله در نامه اکسپتی که از جانب مجلات ارسال می شود . زمان چاپ مقاله اعلام می شود .

خدمات پذیرش و چاپ مقاله در موسسه انتشاراتی اشراق

با توجه به نیاز مشتریان عزیز اعم از دانشجویان و اساتید و دانشگاهیان برای چاپ و نشر مقاله، موسسه انتشاراتی اشراق با گزینش دقیق و چند مرحله‌ای تیم فنی خود، در صدد ارائه خدمات با حفظ نهایت تعهد در امانت‌داری و کیفیت است تا دغدغه‌ی مراجعین برای چاپ و نشر مقاله را برطرف سازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد پذیرش و چاپ مقاله در موسسه انتشاراتی اشراق، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لوگو

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

شما می توانید با ارسال فایل مقاله خودتان از طریق ثبت سفارش چاپ مقاله در مجلات معتبر از طرف کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق هزینه نهایی را دریافت کنید.

پذیرش مقاله کاملا وابسته به کیفیت مجله می‌باشد. برخی از ژورنالها مقاله را به صورت تضمینی پذیرش می‌کنند اما برخی دیگر پذیرش تضمینی ندارند و همه چیز وابسته به نظر داوران می‌باشد.

زمان پذیرش و چاپ یک مقاله در ژورنال معتبر کاملا بستگی به زمان داوری دارد. پروسه داوری هرچقدر طولانی تر باشد واضح است که مقاله مدت زمان بیشتری در انتظار خواهد بود. اما اگر نتیجه داوری سریعتر مشخص شود مقاله در سریعترین زمان ممکن پذیرفته خواهد شد پس نتیجه کاملا وابسته به زمان داوری می‌باشد.

شما می توانید با کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق تماس بگیرید تا آن ها شما را راهنمایی کنند تا در نهایت بهترین مجله برای چاپ مقاله شما انتخاب شود.

ما مقاله شما را می توانیم در اکثر مجلات معتبر داخلی و خارجی چاپ کنیم.

سوالات بیشتر
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
سیدرضا صمصام شریعت
4 سال پیش
درود بر شما.


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق