خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


اکسپت مقالات ISI

انتشار : 6 اسفند 1397
مطالعه : 4 دقیقه

اکسپت مقاله یکی از دغدغه هایی است که امروزه پژوهشگرانی که قصد ارسال مقاله به مجلات معتبر درند با آن مواجه هستند. سریع ترین راه اکسپت مقاله ISI در دستان کارشناسان موسسه اشراق می باشد .

اکسپت مقالات ISI

اکسپت مقاله ISI به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی از خدمات موسسه اشراق می باشد . دانشجویان و اساتیدی که به دنبال دریافت اکسپت مقاله isi به صورت تضمینی و در کوتاه ترین زمان هستند می توانند مطمئن ترین راه را انتخاب کنند و به کمک محققین و کارشناسان موسسه اشراق مقالات علمی خود را در مجلات isi اکسپت نمایند .

سریع ترین راه اکسپت مقاله ISI در دستان کارشناسان موسسه اشراق می باشد . دانشجویان و اساتید عزیز می توانند در صورتی که موفق به نگارش مقالات علمی خود نشده اند نیز از خدمات اکسپت مقاله isi در سریع ترین زمان و به صورت کاملا تضمینی بهره مند شوند .

استخراج مقاله ISI از پایان نامه سریع ترین روش جهت تدوین مقالات علمی می باشد . در این روش مقالات علمی دانشجویان و اساتید محترم که مناسب مجلات ISI می باشند ، توسط محققین متخصص در رشته دانشجویان و اساتید متقاضی استخراج مقاله از پایان نامه ، در مدت زمان 2 الی 3 روز از پایان نامه آنها استخراج می گردد .

مقالات ISI استخراج شده از پایان نامه پس از ترجمه تخصصی توسط مترجمین متخصص موسسه اشراق وارد پروسه فرمت بندی می شوند و بعد از اتمام فرمت بندی برای مجلات ISI سابمیت می شوند . با همکاری ها و رایزنی های موثر موسسه اشراق با مجلات ISI ، کارشناسان می توانند مقالات علمی را در مدت زمان کمتر از یک ماه در مجلات ISI به پذیرش برسانند .

همان طور که ملاحظه نمودید هر زمان از مقالات ISI صحبت می شود واژه اکسپت نیز به دنبال آن می آید . و پیوسته از اکسپت مقاله isi صحبت می شود . در امر تحصیل به ویژه در مقاطع تحصیلات تکمیلی همواره با اکسپت مقاله سر و کار داریم . ولی منظور از اکسپت مقاله ISI چیست ؟ بارها با این عنوان مواجه شده اید که چه تعداد مقاله ISI را اکسپت نموده اید ؟

دانشجویان مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری برای دریافت نمرات خود ملزم به اکسپت مقالات علمی خود در مجلات معتبر همچون مجلات isi هستند . اساتید و دانشجویان هرچند موفق به نگارش و تدوین مقالات علمی بسیاری شده باشند ولی تا زمانی که موفق به اکسپت مقالات خود نشده باشند نمی توانند از امتیازات علمی آن مقاله استفاده کنند . ما در موسسه اشراق نوید این را می دهیم که حتی بدون اینکه موفق به نگارش مقالات علمی خود شده باشید می توانید از امتیازات علمی اکسپت مقاله ISI بهره مند شوید . بله درست است دانشجویان و اساتید محترم می توانند با استفاده از خدمات بخش استخراج مقاله ، مقالات ISI خود را از پایان نامه استخراج نمایند و در مجلات معتبر داخلی و خارجی اکسپت نمایند .

اما اکسپت مقاله چیست ؟ منظور از اکسپت مقاله چیست ؟ از جمله اصطلاحات رایج در امر مقاله نویسی و ارسال مقاله می باتشد . منظور از اکسپت ( accept ) مقاله یعنی دریافت پذیرش و چاپ و یا قبولی و موفقیت مقاله در پروسه داوری مجله. زمانی که محققان و پژوهشگران موفق به نگارش و تدوین مقالات علمی خود می شوند به منظور اعتبار یابی و اخذ ارزش علمی مقالات ، باید آنها را در مجلات معتبر داخلی و خارجی به چاپ برسانند . پروسه به چاپ رساندن مقالات علمی به این صورت است که ابتدا باید برای مجله معتبری که مرتبط با موضوع مقاله تدوین شده می باشد ارسال شود . پس از بررسی های اولیه سردبیر مجله درصورتی که مقاله تمامی شرایط الزام شده از جانب مجله را داشته باشد وارد پروسه داوری می شود . در غیر این صورت از همان ابتدا از جانب سر دربیر رد می شود و وارد داوری نمی شود .

مقالات علمی که شانس رسیدن به مرحله داوری را داشتند باید از فاکتورهای مختلفی عبور کنند . داوران حرفه ای و متخصص مقالات را از جوانب گوناگون بررسی می کنند و مقالاتی را بر می گزینند . در اصطلاح مقاله نویسی و چاپ مقاله به این امر اکسپت ( accept ) مقاله و یا پذیرش مقاله می گویند . مقالات بعد از طی مرحله داوری با سه نوع پاسخ مواجه می شوند : 1- پذیرش ( اکسپت accept ) 2- پذیرش به شرط اصلاح 3- رد شدن مقاله ( ریجکت reject )

مقالات علمی پذیرش شده و اکسپت شده پس از طی ویراستاری و ادیت از جانب مجله به چاپ می رسند . مقالاتی هم که نیاز به اصلاح دارند پس از انجام اصلاحات از جانب مولف مجددا از جانب مجله بررسی می شود و در صورتی که تمامی موارد برطرف شده باشد و مورد اکسپت داوران قرار گیرند وارد پروسه ویراستاری و چاپ می شوند .

با تمامی این تعاریف و تفسیر ها در خصوص اکسپت مقاله ISI توصیه ما به دانشجویان و اساتید عزیز این است که به بهره مندی از خدمات ویژه و استثنایی موسسه انتشاراتی اشراق مقالات علمی خود را از پایان نامه استخراج نموده و بعد از ترجمه فوق تخصصی مقالات و فرمت بندی اصولی آنها ، به صورت حرفه ای و تضمینی در مجلات ISI اکسپت نمایند .

خدمات پذیرش و چاپ مقاله در موسسه انتشاراتی اشراق

با توجه به نیاز مشتریان عزیز اعم از دانشجویان و اساتید و دانشگاهیان برای چاپ و نشر مقاله، موسسه انتشاراتی اشراق با گزینش دقیق و چند مرحله‌ای تیم فنی خود، در صدد ارائه خدمات با حفظ نهایت تعهد در امانت‌داری و کیفیت است تا دغدغه‌ی مراجعین برای چاپ و نشر مقاله را برطرف سازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد پذیرش و چاپ مقاله در موسسه انتشاراتی اشراق، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لوگولطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


سوالات متداول

شما می توانید با ارسال فایل مقاله خودتان از طریق ثبت سفارش چاپ مقاله در مجلات معتبر از طرف کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق هزینه نهایی را دریافت کنید.

پذیرش مقاله کاملا وابسته به کیفیت مجله می‌باشد. برخی از ژورنالها مقاله را به صورت تضمینی پذیرش می‌کنند اما برخی دیگر پذیرش تضمینی ندارند و همه چیز وابسته به نظر داوران می‌باشد.

زمان پذیرش و چاپ یک مقاله در ژورنال معتبر کاملا بستگی به زمان داوری دارد. پروسه داوری هرچقدر طولانی تر باشد واضح است که مقاله مدت زمان بیشتری در انتظار خواهد بود. اما اگر نتیجه داوری سریعتر مشخص شود مقاله در سریعترین زمان ممکن پذیرفته خواهد شد پس نتیجه کاملا وابسته به زمان داوری می‌باشد.

شما می توانید با کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق تماس بگیرید تا آن ها شما را راهنمایی کنند تا در نهایت بهترین مجله برای چاپ مقاله شما انتخاب شود.

ما مقاله شما را می توانیم در اکثر مجلات معتبر داخلی و خارجی چاپ کنیم.

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
2 سال پیش
در پاسخ به:
سلام لطفا در خصوص شرایط همکاری بیشتر توضیح دهید.
با سلام و احجترام درصورت تمایل به دریافت لیست مجلات لطفا عنوان و چکیده مقاله ، مقطع تحصیلی ، رشته تحصیلی ، دانشگاه محل تحصیل ، نام و شماره تماس را به آدرس ایمیل زیر و یا تلگرام و واتساپ ارسال فرمایید تا کارشناسان ما پس از دریافت درخواست شما لیست مجلات مرتبط را ارسال نمایند. isi.eshragh@gmail.com 09911851170 بهراد @eshrag_company
بازدیدکننده
میر حسن ریاضی
3 سال پیش
سلام لطفا در خصوص شرایط همکاری بیشتر توضیح دهید.


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق