خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

امتیاز کتاب ترجمه شده در مصاحبه دکتری

انتشار 1 بهمن 1397
مطالعه 4 دقیقه

دانشجویان و پژوهشگرانی که به دنبال کسب امتیازهای لازم جهت پیروزی در مصاحبه دکتری هستند می توانند اقدام به ترجمه کتاب و چاپ آن نمایند .

امتیاز کتاب ترجمه شده در مصاحبه دکتری

با اطلاع از نحوه امتیاز دهی در مصاحبه دکتری می توانید تک تک این امتیازات را به کمک کارشناسان موسسه اشراق بدست آورید . امتیاز ترجمه کتاب و چاپ آن در مصاحبه دکتری امتیازی قابل توجه و چشم گیر دارد . علاوه بر این با توجه به اینکه اکثر دانشجویان و داوطلبانی که برای مصاحبه دکتری دعوت شده اند ، حتما مقالات علمی را در مجلات معتبر به چاپ رسانده اند ولی معدود پژوهشگرانی موفق به چاپ کتاب و یا ترجمه کتاب و چاپ آن شده اند که این امر خود بسیار قابل توجه است و حتما داشتن یک کتاب ترجمه شده در رزومه دکتری می تواند نظر مثبت داوران مصاحبه دکتری را به خود جلب کند .

برای آشنایی بیشتر با نحوه امتیاز دهی به ترجمه کتاب و چاپ آن به معرفی و تشریح امتیازات روز مصاحبه می پردازیم . امتیازات مصاحبه دکتری شامل 2 بخش امتیازات بخش سوابق آموزشی و امتیازات بخش سوابق پژوهشی می شود . مجموع امتیازات بخش سوابق آموزشی 30 امتیاز است و مجموع امتیازات بخش سوابق پژوهشی 40 امتیاز است .

امتیاز چاپ کتاب و همچنین ترجمه کتاب در بخش سوابق پژوهشی قرار دارد . که باید به نحوه تقسیم بندی موارد این بخش و امتیاز هر بخش بپردازیم :

این بخش شامل مواردی از جمله : مقالات علمی چاپ شده در مجلات معتبر داخلی و خارجی ، مقالات چاپ شده در همایش های داخلی و خارجی ، کتب چاپ شده و کتب ترجمه شده می باشد که به تفکیک هر مورد و امتیازات آن می پردازیم .

برای اطلاع از امتیاز کتاب ترجمه شده درمصاحبه دکتری به بررسی نحوه امتیاز دهی بخش سوابق پژوهشی می پردازیم .

امتیاز دهی بخش سوابق پژوهشی دانشجو در مصاحبه دکتری

سوابق پژوهشی

امتیاز

مقالات علمی چاپ شده در مجلات معتبر داخلی و خارجی

 ( علمی پژوهشی ، Isi ، Jcr ، Scopus و ..)

22 امتیاز

( مقاله 7 امتیاز )

مقالات علمی چاپ شده در مجلات علمی ترویجی

6 امتیاز

 ( هر مقاله 2 امتیاز )

مقالات ارائه شده در کنفرانس های داخلی و خارجی

4 امتیاز

 ( کنفرانس های خارجی 2 امتیاز / کنفرانس های داخلی 1 امتیاز )

چاپ کتاب / ترجمه کتاب

4 امتیاز

کیفیت پایان نامه

4 امتیاز

 ( عالی 4 امتیاز / خیلی خوب 2 امتیاز )

مجموع امتیازات سوابق پژوهشی

40 امتیا

طبق آنچه که گفته شد متوجه می شوید که چاپ کتاب و یا ترجمه کتاب و چاپ آن در مصاحبه دکتری 4 امتیاز دارد . بنابراین پیشنهاد ویژه برای کسب امتیاز کتاب ترجمه شده خدمات موسسه اشراق می باشد زیرا به کمک مترجمین موسسه اشراق می توانید کتاب مورد نطرتان را در کوتاه ترین زمان ممکن و با کم ترین هزینه ترجمه نمایید ، کیفیت ترجمه کتاب در موسسه اشراق به صورت فوق تخصصی و با گارانتی بوده که دارای پشتیبانی 24 ساعته می باشد .

البته در خصوص انتخاب کتاب در حوزه علمی خودتان کارشناسان موسسه اشراق می توانند شما را همراهی نمایند ، به این صورت که کتب جدید النشر در حوزه علمی شما که تا کنون ترجمه نشده اند را در اختیارتان قرار می دهند تا به راحتی بتوانید انتخاب کنید .

پس از انتخاب کتاب وارد پروسه ترجمه کتاب می شوید . مهم ترین ویژگی خدمات ترجمه کتاب در موسسه اشراق در این است که شما می توانید مترجم را خودتان انتخاب کنید البته با سنجیدن مهارت آن .

بخش و یا قسمتی از کتاب مورد نظرتان را که خودتان انتخاب کرده اید را در اختیار 5 مترجم در آن واحد قرار می دهیم و بعد از اتمام می توانید 5 ترجمه حاصل از متن انتخابیتان را مقایسه کنید و هر کدام که مورد قبولتان بود را انتخاب کنید . این عمل فرایندی بی سابقه در امر ترجمه کتاب در کشور است که با این عمل این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بهترین نوع ترجمه و یک مترجم مناسب را انتخاب کنید .

بعد از آماده شدن ترجمه کتاب وارد پروسه ویراستاری و چاپ کتاب می شوید که در این صورت بعد عبور از مراحل چاپ کتاب و اخذ مجوزهای لازم می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن کتاب ترجمه شده خود را در تیراژ مورد نظرتان چاپ شده دریافت نمایید .

بنابراین با ترجمه کتاب توسط مترجمین موسسه اشراق و چاپ آن می توانید امتیاز کتاب ترجمه شده را در مصاحبه دکتری بدست آورید . تمامی این مراحل در موسسه اشراق انجام می شود موسسه اشراق با خدمات ویژه خود در زمینه استخراج مقاله از پایان نامه ، فرمت بندی مقاله ، ترجمه فوق تخصصی مقالات علمی ، رفع سرقت علمی مقالات ، پذیرش و چاپ مقالات isi به صورت تضمینی ، پذیرش و چاپ مقاله در مجلات معتبر داخلی و خارجی ، چاپ مقاله در همایش ها و کنفرانس های بین المللی ، پرداخت هزینه چاپ مقالات خارجی ، تبدیل پایان نامه به کتاب ، ترجمه کتاب و چاپ کتاب ، می توانند کتاب های جدید النشر ترجمه نشده در حوزه علمی شما را معرفی نمایند و بعد از انتخاب کتاب مورد نظر آن را به صورت فوق تخصصی ترجمه نمایند و بعد از ترجمه آن را به چاپ برسانند .

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق