خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

چاپ فوری مقاله در مجلات داخلی

انتشار 21 دی 1396
مطالعه 13 دقیقه

امروزه با توجه به پیشرفت‌های زیادی که کشور عزیزمان در حوزه ترویج علم و دانش داشته است، مجلات و فصلنامه‌های علمی و معتبر زیادی در رشته‌های مختلف ایجادشده‌اند تا به پذیرش مقالات پژوهشگران بپردازند. اگر شما هم قصد ارسال مقالات ارزشمند خود را به مجلات داخلی دارید، پس در این بخش از اشراق تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

چاپ فوری مقاله در مجلات داخلی

آشنایی با انواع مجلات داخلی

مجلات داخلی به چند دسته مختلف از لحاظ محتوا و اعتبار طبقه بندی می‌شوند که هر کدام از آن‌ها خصوصیات و ویژگی‌های منحصر به فردی دارند و برای چاپ هر نوع مقاله‌ای مناسب نیستند. اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که تمایل به چاپ مقاله در مجلات داخلی دارید، بایستی قبل از این اقدام با انواع آن آشنا شوید و سپس به انتخاب مجله بپردازید. در ذیل به انواع این نشریات و خصوصیات آن‌ها به ترتیب اعتبار و رتبه آن‌ها می‌پردازیم:

میکروب

مجلات علمی پژوهشی

اولین جایگاه از بین مجلات داخلی، نشریات علمی پژوهشی هستند که معمولاً بیشترین امتیاز را نصیب نویسندگان می‌کنند و به دلیل این‌که ارزش و اعتبار این مجلات زیاد است، بالطبع داوری آن‌ها نیز سخت گیرانه تر و ارزیابی مقالات موشکافانه‌تر خواهد بود. به عبارتی زمانی شما شانس پذیرش و چاپ مقاله در این مجلات را خواهید داشت که محتوای مقاله‌تان ناب بوده و یک تحقیق علمی جدید و بی بدیل در آن صورت گرفته باشد. همان‌طور که از اسم این مجلات مشخص است، در پی یافتن مقالاتی هستند که از دو خصوصیات بارز اصالت و ابداع برخوردار باشند و نتایج آن‌ها به کاربردها، روش‌ها و مفاهیم و مشاهدات جدید در زمینه علمی با هدف پیشبرد مرزهای علمی و فن آوری منجر گردد و به تحقیق گسترده برای کشف حقایق و بخشی از دانش جامعه با استفاده از ایده‌ها و افکار آن‌ها در مورد شاخه‌ای از علوم تخصصی، جهت یافتن روابط بین پدیده‌های مختلف تلاش می‌کنند. معمولاً در اکثر دانشگاه‌ها جهت اخذ امتیاز برای مصاحبه دکتری، دفاع از رساله دکتری و... از دانشجویان می‌خواهند تا مقاله چاپ شده در مجلات علمی پژوهشی ارائه دهند.

لیست مجلات پژوهشی مورد تایید وزارتین

لیست مجلات مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری و همچنین وزارت بهداشت، در فواصل زمانی مشخص در اختیار پژوهشگران قرار می‌گیرد تا با توجه به تخصص مقاله خود از بین آن‌ها، مجلات مرتبط و متناسب را یافته و اقدامات لازم را انجام دهند. جدیدترین لیستی که در اختیار است به شرح زیر می‌باشد:

نشریات علوم انسانی

نشریات فنی و مهندسی

نشریات کشاورزی و منابع طبیعی

نشریات علوم پایه

نشریات هنر و معماری

نشریات دامپزشکی

review

مجلات علمی ترویجی

دومین رتبه از لحاظ اعتبار و کسب امتیاز در بین نشریات داخلی، مربوط به مجلات علمی ترویجی می‌باشد. مجلات علمی ترویجی یا مروری یا تحلیلی، منبع خوبی جهت مطالعه و تکمیل اطلاعات در حوزه خاصی هستند. در واقع این مجلات می‌توانند تفسیری جدید از مطالعات و تحقیقات پیشین ارائه دهند و به نوعی تکمیل کننده آن‌ها باشند و یا این که نتایج و پژوهش‌های قبلی را با هم ترکیب کرده و موضوعی جدید ارائه دهند. می‌توان گفت فعالیت این‌گونه مجله‌ها بیشتر در خلاصه کردن مباحث و یافتن شیوه‌ای نوین برای تبیین آن‌هاست. اگر شما نیز مقاله‌ای مروری گردآوری کرده‌اید که می‌تواند به‌ صورت آکادمیک کمک کننده پژوهشگران در یک رشته و حیطه خاصی باشد، می‌توانید آن را در مجلات علمی ترویجی به چاپ برسانید.

journal

مجلات علمی تخصصی

مجلات علمی تخصصی سومین رتبه را در بین مجلات داخلی از آن خود کرده‌اند. این نوع مجلات ساختار خاص خود را دارند و در واقع رسالت اصلی آن‌ها اطلاع رسانی در یک حیطه خاص است که اکثراً وابسته به سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی و خصوصی هستند که امتیاز خاصی را برای پژوهشگران به ارمغان نمی‌آورند و صرفا موجب کسب اعتبار و شهرت برای نویسنده مقاله می‌شوند. هدف اصلی این مجلات افزایش آگاهی عمومی در حوزه‌هایی مانند تکنولوژی، روش‌های مدیریت جدید، کسب و کارها و... می‌باشد.

مزایای چاپ مقاله در مجلات داخلی چیست؟

مزایایی که از چاپ مقاله در مجلات داخلی نصیب پژوهشگر می شود، بستگی به نوع مجله ای دارد که او انتخاب می‌کند زیرا امتیازات و مزایای نشریات داخلی با یکدیگر متفاوت است. برای مثال اگر شما یک مقاله چاپ شده در مجله علمی پژوهشی داشته باشید، امتیاز بسیار زیادی نسبت به مجلات ترویجی یا تخصصی به دست خواهید آورد. به طور کلی می توان مزایای آن را در موارد زیر خلاصه کرد:

نمودار

 • امکان عضویت در بنیاد علمی نخبگان

 • قبولی آسان تر در مصاحبه دکتری

 • اخذ دو نمره پایان نامه کارشناسی ارشد

 • امکان عضویت در هیئت علمی دانشگاه ها برای اساتید

 • صاحب نظر شدن در پژوهش های جدید درخصوص یک موضوع

 • افزایش اعتماد به نفس که منجر به ایجاد موفقیت های زیادی می شود

 • داشتن امتیاز استخدام راحت تر در سازمان های دولتی و خصوصی

از بین مجلات داخلی کدامیک را جهت چاپ مقاله انتخاب کنیم؟

شاید پس از معرفی انواع مجلات داخلی، این سوال برای شما به وجود آمده باشد که کدام یک از آن‌ها را جهت چاپ مقاله خود انتخاب کنیم؟ درواقع پاسخ این سوال بسیار واضح است و به هدف شما از چاپ مقاله بستگی دارد. اگر هدف نهایی‌تان، کسب امتیازات مربوطه باشد، مجلات علمی پژوهشی داخلی بهترین گزینه برایتان خواهد بود که اغلب این مجلات به صورت رایگان به چاپ مقالات می پردازند و این مورد هم می تواند برای اکثر افراد کمک کننده باشد، اما باید این مورد را در نظر داشته باشید که نوع مقاله‌تان نیز پژوهشی باشد؛ یعنی یا خودتان به نگارش صفر تا صد آن بپردازید و یا به استخراج مقاله از پایان نامه خود اقدام کنید؛ زیرا معمولاً پایان‌نامه‌ها موضوعات جدید و تحقیقاتی نو را در بر می‌گیرند؛ اما اگر نوع مقاله شما مروری بر تحقیقات پیشین باشد و مطلب جدیدی را در بر نداشته باشد، مجلات علمی ترویجی بهترین انتخاب برایتان خواهند بود و اگر هم می‌خواهید از چاپ مقاله، صرفاً شهرت و محبوبیت کسب کنید به سراغ مجلات علمی تخصصی بروید.

select

اقداماتی که باید در جهت چاپ فوری مقاله در مجلات داخلی انجام دهیم

هدف همه پژوهشگران از ارسال مقاله به مجلات داخلی، پذیرش و چاپ آن در مجله می‌باشد. برای نیل به این هدف نیز مستلزم به انجام برخی کارها و اقدامات خاصی می‌باشد که در ذیل به طور مختصر به شرح این موارد می‌پردازیم. به یاد داشته باشید که صرفا انجام این مراحل منجر به اکسپت مقاله تان نمی شود بلکه انجام باکیفیت آن است که می تواند سرنوشت مقاله شما را به سمت اتفاقات مثبتی رقم بزند. همچنین اگر این مراحل را به درستی انجام داده باشید، ممکن است از سوی داوران مجله موارد کمتری جهت اصلاح خواسته شده باشد و این مورد منجر به طی شدن مراحل در زمان کوتاه و در نتیجه چاپ فوری مقاله‌تان خواهد شد.

thesis

نگارش مقاله یا استخراج آن از پایان نامه

برای این که بخواهید مقاله ای در مجله به چاپ برسانید، دو راه بیشتر پیش روی شما نیست. 1) نگارش صفر تا صد مقاله 2) استخراج مقاله از پایان نامه یا رساله دکتری. اگر با اصول مقاله نویسی آشنایی زیادی داشته باشید، می‌توانید خودتان دست به کار شده و یک پژوهش جدید انجام دهید و مقاله بنویسید. اما اگر فرصت و آشنایی کافی برای این کار ندارید، می توانید با تبدیل پایان نامه خود به مقاله این کار را انجام دهید. مزیت این روش نسبت به حالت قبلی در این است که ممکن است از یک پایان نامه حداکثر تا 4 عدد مقاله نیز استخراج شود؛ بنابراین فرصت خوبی است تا تعداد مقالات زیادی را به مجلات مختلف داخلی ارسال کنید. در هر صورت برای استفاده از هر دو روش بایستی با ساختار و اجزای مقاله نویسی آشنا باشید. در تصویر روبرو می توانید اجزای استاندارد یک مقاله را مشاهده نمایید.


edit

ویراستاری مقاله

ویرایش مقاله باعث خواناتر شدن و انتقال بهتر مفاهیم در متن مقاله می‌شود و به عبارتی با ویراستاری صحیح متن مقاله، این حس را در مخاطب ایجاد می‌کنید که برای او ارزش قائلید. ویرایش مقاله به چند نوع مختلف طبقه بندی می‌شود که با توجه به نیاز مقاله‌تان انجام می‌شود. انواع ویراستاری تخصصی مقاله عبارت‌اند از: ویرایش فنی، که به شکل و ظاهر نوشته‌ها و هر آنچه که انسجام ظاهری نوشته‌ها و مقالات را بهبود می‌بخشد، دقت می‌کند. ویرایش ساختاری، به مقوله رعایت دستور زبان و قواعد زبان در ویراستاری مقاله می‌پردازد و ویرایش محتوایی یا تخصصی به کنترل قسمت‌های مختلف متن برای رسایی بیشتر و انسجام در انتقال مفهوم می‌پردازد.


plag

رفع سرقت ادبی در صورت نیاز

سرقت ادبی در صورتی پیش می‌آید که نتوانید از منابعی که از سایر مقالات بهره برده‌اید، به درستی استفاده کنید به عبارتی قوانین رفرنس دهی را رعایت نکرده باشید. همچنین اگر درصد مشابهت متن مقاله با متون سایر مقالات زیاد باشد، متهم به سرقت ادبی خواهید شد. برای این که متوجه این موضوع شوید، در ابتدا باید با مراجعه به سایت مجله میزان درصد تشابه مجاز را بدانید، سپس برای مقاله‌های فارسی از سامانه مشابهت یاب سمیم نور جهت اطلاع از درصد تشابهات استفاده کنید و اگر از حد مجاز بیشتر بود، به وسیله تکنیک پارافریزنویسی در صدد رفع این تشابه تلاش کنید. درواقع پارافریز و بازنویسی تخصصی مقاله یکی از بهترین روش هایی است که در آن شما به وسیله بازنویسی مجدد متن برای رفع این مشابهت تلاش می‌کنید. دقت داشته باشید که سرقت ادبی از جمله خط قرمزهایی است که داوران بسیار به این موضوع حساسیت دارند.


formatting

فرمت بندی مقاله

انجام مرحله فرمت بندی جز واجبات و الزاماتی است که قبل از ارسال مقاله بایستی انجام شود. درواقع این یک امر محال است که شما بدون انجام فرمت مخصوص مجله، موفق به پذیرش مقاله شوید. فرمت بندی مقاله به فرمت مجلات معتبر روشی است که برای هر مجله متفاوت است و نویسندگان مقاله باید هر آنچه را که در قسمت راهنمای نویسندگان در سایت مجله گفته می‌شود را رعایت کنند. معمولا اقدامات زیر در مرحله فرمت بندی صورت می‌گیرد:

 • مرتب سازی بخش ها و نحوه قرار گیری هر یک از بخش های مقاله مانند چکیده مقاله، مقدمه و...

 • تنظیم سبک رفرنس نویسی مانند سبک گفته شده در مجله

 • تنظیم تعداد کلمات مقاله با توجه به محدودیت گفته شده در سایت مجله

 • تنظیم نوع فونت، سایز فونت، میزان فاصله از طرفین صفحه، نوع نوشتن منابع، نوع نگارش افیلیشن، نوع نگارش صفحات، نوع نگارش ضمائم و …


send

سابمیت مقاله

پس از این که انجام تمامی این مراحل را به اتمام رساندید، وقت آن رسیده است که مقاله ارزشمندتان را به مجله موردنظر ارسال یا اصطلاحا سابمیت کنید. دقت داشته باشید زمانی که شما فایل مقاله و سایر اطلاعات را به مجله سابمیت کردید، دیگر امکان ویرایش و اصلاح مجدد آن را نخواهید داشت؛ پس بنابراین باید دقت کافی داشته باشید تا فایل تکمیل شده را ارسال کنید. سابمیت مقاله معمولا به دو روش ارسال در سایت مجله و ارسال از طریق ایمیل به سردبیر مجله صورت می‌گیرد که باید با روش ارسال آن از طریق سایت مجله آشنا شوید و سپس طبق دستورالعمل گفته شده اقدام کنید.

نحوه اعتبارسنجی مجلات داخلی به چه صورت است؟

امروزه متاسفانه به دلیل گسترش سایت مجلات نامعتبر و جعلی نیاز است تا قبل از ارسال مقاله خود به یک مجله از هر حیث آن را بررسی نموده و اعتبار آن را بسنجید. البته این مورد در خصوص مجلات خارجی خیلی بیشتر از مجلات داخلی صدق می‌کند اما درهرصورت بایستی جانب احتیاط رعایت شود. قبل از این‌که به چگونگی اعتبارسنجی مجلات داخلی بپردازیم، بهتر است تفاوت بین مجلات نامعتبر و جعلی و همچنین مجلات لیست سیاه را بیان کنیم. مجلات جعلی، آن دسته از مجلاتی هستند که به صورت فیک بوده، وب‌سایت و ISSN رسمی ندارند و ارسال مقاله به این مجلات باعث سوخت مقاله خواهد شد؛ اما مجلات بلک لیست، آن دسته از مجلات معتبری هستند که زمانی به چاپ مقاله می‌پرداختند اما به دلیل ایجاد برخی شرایط وارد لیست سیاه شده‌اند و مقالات چاپ شده ماقبل از آن دارای اعتبار کافی هستند. حال ببینیم به کمک چه سایت‌هایی می‌توان اعتبار مجلات داخلی را تشخیص داد:

مرکز برنامه ریزی و سیاستگذاری پژوهشی وزارت علوم و تحقیقات فناوری (https://rppc.msrt.ir/fa)

دفتر گسترش تولید علم دانشگاه آزاد اسلامی (https://eval.journals.iau.ir/)

مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت بهداشت، درمان و اموزش پزشکی (http://blacklist.research.ac.ir/)

سامانه اعتبارسنجی مجلات علمی(http://impactfactor.ir/)

فرآیند داوری مقاله در مجلات داخلی به چه شکل است؟

تا به این جای مطلب با چگونگی انجام مراحلی که لازم است قبل از ارسال مقاله انجام دهید، آشنا شدید. حال ببینیم پس از این‌که مقاله خود را به مجله ارسال کردید، چه اتفاقاتی رخ می‌دهد و داوران مجله چه فرآیندی را طی می‌کنند تا درخصوص مقاله به پذیرش و یا عدم پذیرش آن تصمیم گیری نمایند. در ویدیوی کوتاه زیر به طور مختصر این فرآیند شرح داده شده است:

ساعت

آیا چاپ فوری مقاله در مجلات داخلی امکان پذیر است؟

بسیاری از پژوهشگران، دانشجویان و اساتید به دلیل کمبود وقت و دغدغه‌های شغلی یا تحصیلی که دارند خواستار چاپ فوری مقالاتشان در مجله‌های معتبر داخلی هستند؛ اما واقعیت امر این است که شما هر چقدر هم که عجله داشته باشید، بایستی منتظر سپری شدن مراحل داوری مجله باشید و نمی‌توانید این فرآیند را تسریع ببخشید؛ اما راه حل چیست؟ تنها راه حل آن سرعت بخشیدن به کلیه اقداماتی است که قبل از سابمیت مقاله خود به مجله بایستی انجام دهید و موسسه انتشاراتی اشراق این امکان را برای شما عزیزان فراهم نموده است. امکاناتی که در انجام تمامی خدمات موسسه اعم از: استخراج مقاله از پایان نامه، فرمت بندی مقاله، ویرایش مقاله، ترجمه تخصصی مقاله و... وجود دارد، شامل زمان‌بندی‌های زیر است که شما می‌توانید با توجه به فرصت باقی‌مانده و برنامه ریزی‌های خود، یکی از آن‌ها را انتخاب نمایید:

عادی

تحویل سفارش در زمان بندی معمولی

فشرده

تحویل سفارش در 3/4 زمان لازم عادی

فشرده +

تحویل سفارش در 1/3 زمان لازم عادی

مراحل ثبت سفارش چاپ فوری مقاله در مجلات داخلی در موسسه انتشاراتی اشراق

اگر شما بهترین پژوهش را هم انجام بدهید تا زمانی که نتوانید در مجلات معتبر علمی چاپ و نشر دهید پژوهش های شما ارزشی نخواهند داشت اما به دلیل اینکه هر یک از مجلات روند و روش دریافت پذیرش و هزینه‌های متفاوتی برای نشر مقاله دارند ما در موسسه انتشاراتی اشراق به همراه متخصصان با تجربه در این زمینه آماده ایم تا مقاله شما را در مجلات معتبر بین المللی چاپ و نشر دهیم. برای اینکه روند داوری هر چه سریع‌تر اتفاق بیفتد و نتیجه پذیرش مشخص شود لازم است تغییراتی در ساختار مقالات به وجود آورید تا بیشتر مورد توجه داوران قرار بگیرد و سریع‌تر پذیرفته شود و به این خاطر هم متخصصان با تجربه در تیم موسسه انتشاراتی اشراق آماده انجام سفارشات چاپ مقاله شما در مجلات معتبر هستند.

ثبت سفارش

ابتدا یک پروژه چاپ مقاله ایجاد کرده و فایل مقاله و سایر اطلاعات موردنیاز را ارسال کنید.

پشتیبانی

درخواست شما توسط پشتیبانی بررسی و مرتبط ترین مجله معرفی می‌شود.

ارسال

ارسال مقاله به مجله و پرداخت هزینه‌های انتشار مقاله و قرار دادن در پروسه داوری

تحویل

پیگیری وضعیت مقاله و دریافت پاسخ نهایی از سوی مجله و اعلام به شما

خدمات پذیرش و چاپ فوری مقاله در موسسه انتشاراتی اشراق

با توجه به نیاز مشتریان عزیز اعم از دانشجویان و اساتید و دانشگاهیان برای چاپ و نشر مقاله، موسسه انتشاراتی اشراق با گزینش دقیق و چند مرحله‌ای تیم فنی خود، در صدد ارائه خدمات با حفظ نهایت تعهد در امانت‌داری و کیفیت است تا دغدغه‌ی مراجعین برای چاپ و نشر مقاله را برطرف سازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد پذیرش و چاپ فوری مقاله و یا دریافت مشاوره از موسسه انتشاراتی اشراق، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لوگو

موبایل

راه‌های ارتباطی با موسسه انتشاراتی اشراق


موسسه انتشاراتی اشراق در راستای انجام رسالت پاسخگویی به مخاطبان خود و رعایت الزامات استاندارد ISO 10004 ، مجهز به سیستم پاسخگویی 24 ساعته در 7 روز هفته شده است. برای ارتباط با قسمت پشتیبانی و دریافت مشاوره از کارشناسان، کافی است یکی از راه‌های زیر را انتخاب کنید:

eshragh_company

isiisc2011@gmail.com

09149724933

041-33373424

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

شما می توانید با ارسال فایل مقاله خودتان از طریق ثبت سفارش چاپ مقاله در مجلات معتبر از طرف کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق هزینه نهایی را دریافت کنید.

پذیرش مقاله کاملا وابسته به کیفیت مقاله می‌باشد. برخی از ژورنالها مقاله را به صورت تضمینی پذیرش می‌کنند اما برخی دیگر پذیرش تضمینی ندارند و همه چیز وابسته به نظر داوران می‌باشد.

زمان پذیرش و چاپ یک مقاله در ژورنال معتبر کاملا بستگی به زمان داوری دارد. پروسه داوری هرچقدر طولانی تر باشد واضح است که مقاله مدت زمان بیشتری در انتظار خواهد بود. اما اگر نتیجه داوری سریعتر مشخص شود مقاله در سریعترین زمان ممکن پذیرفته خواهد شد پس نتیجه کاملا وابسته به زمان داوری می‌باشد.

شما می توانید با کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق تماس بگیرید تا آن ها شما را راهنمایی کنند تا در نهایت بهترین مجله برای چاپ مقاله شما انتخاب شود.

ما مقاله شما را می توانیم در اکثر مجلات معتبر داخلی و خارجی چاپ کنیم.

مدت زمان لازم برای چاپ مقاله با توجه به مجلات مختلف می تواند متفاوت باشد و بستگی به خود مجلات دارد ولی کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق با استفاده از تجربه کاری تمام تلاش خود را می کنند تا مقاله شما در کمترین زمان ممکن چاپ شود.

سوالات بیشتر
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری

پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
2 سال پیش
در پاسخ به:
سلام بابت خدمات دهی بسیار خوبتون و پشتیبانی بسیار صبورانه تون ممنونم. بهترین نوع خدمات دهی را با شما تجریه کردم خیلی خیلی ممنونتونم.
سلام و عرض ادب ضمن تشکر از اعتماد شما به موسسه انتشاراتی اشراق، از اینکه توانسته ایم رضایت شما را در انجام خدمات جلب کنیم بسیار خرسندیم. موفق و موید باشید.
بازدیدکننده
ریحانه
2 سال پیش
سلام بابت خدمات دهی بسیار خوبتون و پشتیبانی بسیار صبورانه تون ممنونم. بهترین نوع خدمات دهی را با شما تجریه کردم خیلی خیلی ممنونتونم.
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
2 سال پیش
در پاسخ به:
سلام یک مقاله مروری دارم هنوز رساله ام در فصل سوم است نیاز به ویرایش و چاپ دارم راهنمایی بفرمایید ضمنا هزینه و مدت زمان پذیرش مجلات مختلف را بفرمایید . تشکر
با سلام و عرض ادب وقت شما بخیر باشه ضمن تشکر از دیدگاه شما لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید: 09149724933 یا 04133373424
بازدیدکننده
کارشناس موسسه اشراق
2 سال پیش
در پاسخ به:
سلام یک مقاله مروری دارم هنوز رساله ام در فصل سوم است نیاز به ویرایش و چاپ دارم راهنمایی بفرمایید تشکر
با سلام و عرض ادب وقت شما بخیر باشه ضمن تشکر از دیدگاه شما لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید: 09149724933 یا 04133373424
بازدیدکننده
فریده بیرانوند
2 سال پیش
سلام یک مقاله مروری دارم هنوز رساله ام در فصل سوم است نیاز به ویرایش و چاپ دارم راهنمایی بفرمایید ضمنا هزینه و مدت زمان پذیرش مجلات مختلف را بفرمایید . تشکر
بازدیدکننده
فریده بیرانوند
2 سال پیش
سلام یک مقاله مروری دارم هنوز رساله ام در فصل سوم است نیاز به ویرایش و چاپ دارم راهنمایی بفرمایید تشکر
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
4 سال پیش
در پاسخ به:
به نام خدا با سلام.لطفا؛ نحوه چاپ مقاله در مجلات معتبر : 1- چه مدت زمان داوری و چاپ طول می کشد؟ 2- هزینه چاپ چقدر است؟ ممنون
با سلام واحترام  هزینه و مدت زمان پذیرش مجلات مختلف متفاوت است .می توانیم مجلات مرتبط با مقاله شما را با تمامی شرایط زمانی و مالی خدمتتان معرفی کنیم .لطفا درخواستتان را از طریق ایمیل و یا تلگرام و واتساپ ارسال فرمایید . isi.eshragh@gmail.com 09911851170 بهراد @eshrag_company
بازدیدکننده
خالد
4 سال پیش
مجله شما خوب است
بازدیدکننده
کاظم
4 سال پیش
به نام خدا با سلام.لطفا؛ نحوه چاپ مقاله در مجلات معتبر : 1- چه مدت زمان داوری و چاپ طول می کشد؟ 2- هزینه چاپ چقدر است؟ ممنون
بازدیدکننده
احسان یوسفی
5 سال پیش
دانشجوی دکتری مدیریت رفتار سازمانی و متقاضی چاپ مقاله رساله در مجلات علمی و پژوهشی داخلی موضوع:واسطه های توسعه فناوری لطفا لیست مجلات تخصصی مرتبط را اعلام بفرمایید
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
5 سال پیش
در پاسخ به:
سلام ویرایش مقاله را برای مجله پژوهش فیزیک ایران انجام داده و ارسال کرده ام. حدودا چند روز جواب پذیرش میاد؟ ایا حدود 2 هفته ای جواب میدن و امکان جوابدهی زودتر وجود دارد؟
سلام مدت زمان پاسخگویی مجلات به مقالات ارسال شده متفاوت است . مدت زمان داوری اعلام شده مجله چقدر است ؟ از طریق مجله می توانید پیگیر پاسخ باشید .
بازدیدکننده
حسن انوشا
5 سال پیش
سلام ویرایش مقاله را برای مجله پژوهش فیزیک ایران انجام داده و ارسال کرده ام. حدودا چند روز جواب پذیرش میاد؟ ایا حدود 2 هفته ای جواب میدن و امکان جوابدهی زودتر وجود دارد؟
بازدیدکننده
تیم پشتیبانی
5 سال پیش
با سلام لطفا از طریق ایمیل درخواستتون رو ارسال بفرمایید تا لیست مجلات در اختیارتون قرار بگیرند . isiisc2011@gmail.com
بازدیدکننده
منوچهر
5 سال پیش
چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی وزارت علوم درمقطع دکترای ادبیات فارسی حوزه ی عرفان


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق