خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

چاپ مقاله ISI, ISC, PUBMED, SCOPUS

انتشار 10 اردیبهشت 1397
مطالعه 5 دقیقه

دانشجویانی که دارای مقالات علمی هستند، شانس بالاتری برای دریافت پذیرش در مقاطع بالای تحصیلی به ویژه در مقطع دکتری دارند همچنین موفقیت در انتشار و چاپ مقالات علمی یکی از فاکتور های تعیین کننده

چاپ مقاله ISI, ISC, PUBMED, SCOPUS

موسسه پژوهشی تحقیقاتی افق در سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را در زمینه مشاوره پروژه های دانشجویی آغاز کرد. هدف ما در راستای خدمات رسانی بهتر به دانشجویان می باشد. انتشار مقاله در ژورنال های معتبر به عنوان جزء اجتناب ناپذیر پروسه تحصیل در مقاطع دانشگاهی به شمار می آید. چاپ مقالات علمی نشان‌ دهنده‌ی علاقه‌ی دانشجو به انجام کار تحقیقاتی و میزان جدیت وی در انجام آن می‌باشد.

چرا موسسه اشراق؟

 • سامانه مشاوره و راهنمایی موسسه پژوهشی تحقیقاتی افق که با بهره گیری از کادری مجرب و کار آزموده به صورت کاملاً مکانیزه و رایگان خدمات مشاوره ی ارائه می نماید. برای ارتباط، تماس تلفنی با بخش مشاوره شرکت برقرار نموده و سوالات خود را مطرح نمایئد یا با پرکردن فرم تماس سریع، مشاوران با شما تماس حاصل فرمایند..
 • موسسه اشراق با هدف ارائه خدمات آموزشی و تربیت نیروهای کارآمد در زمینه های تخصصی علوم دانشگاهی و فنی مهندسی تاسیس گردیده است. مهمترین ویژگی و امتیاز گروه افق علاوه بر تجربه ی کاری، صداقت و شفافیت در تمامی پروسه های کار می باشد که ناشی از احترام به حقوق دوستان و اساتید بزرگوار می باشد.
 • موسسه اشراق قبل از دریافت نتیجه پذیرش نیازی به واریز هیچ حق الزحمه ای نیست لذا هیچ گونه پیش پرداختی جهت ارسال سفارش از دوستان تا زمان دریافت پذیرش اخذ نمی شود و اگر مقاله ای ریجکت شد هیچ نیازی به واریز هزینه نمی باشد اما در صورت دریافت نتیجه ی مثبت یکی سوم کل مبلغ دریافت و الباقی آن نیز پس از بررسی نامه ی پذیرش توسط متقاضی و دنشگاه یا ارگان مربوطه الباقی وجه واریز می شود تا نسبت به چاپ اقدام شود.
 • دوستان عزیز حتی اگر از طریق موسسات دیگری جهت چاپ اقدام می نمایید موسسه اشراق آمادگی کامل دارد مشاوره ی لازم جهت مجلات نامعتبر و جعلی را برای شما انجام دهد. جهت ملاحظه ی لیست نشریات جعلی و نامعتبر لطفا کلیک نمایید و اگر مجله ی دیگری دارید اما پیرامون آن شبهه دارید لطفا از طریق ارسال سفارش بفرستید تا بررسی و اطلاع رسانی شود.
 • هزینه های چاپ، ترجمه، استخراج و سایر خدمات موسسه اشراق کمترین هزینه نه، بلکه منصفانه ترین هزینه می باشد لذا این دلیل ۴ بر استقبال بی نظیر اساتید و دانشجویان بزرگوار از موسسه اشراق می باشد. ما بر این باوریم که بایستی صادقانه قیمت ها در اختیار متقاضیان قرار داده شود تا حق انتخاب داشته باشد. هزینه های تقریبی بدین شرح می باشد: 
  نوع مجله ISC ISI SCOPUS PUBMED
  هزینه ۳۰۰-۵۰۰ هزار 800 - 1450هزار 750- 1200هزار ۸۵۰ - ۱۶۰۰ هزار
  زمانبندی

  یک تا ۲ هفته پذیرش

  دو تا ۵ هفته چاپ

  دو تا ۳هفته پذیرش

  دو تا ۶ هفته چاپ

  یک تا ۳ هفته پذیرش

  سه تا ۵ هفته چاپ

  دو تا ۵ هفته پذیرش

  سه تا ۷ هفته چاپ

هزینه های ذکر شده هزینه ی تمام شده می باشد و غیر از این هزینه ی دیگری نخواهد داشت: هزینه ی پذیرش + چاپ و ترنسفر مالی

ما بر خلاف بعضی موسسات به هیچ عنوان پذیرش هر مقاله ای را تضمین ۱۰۰ در ۱۰۰ نمی کنیم زیرا بر این اعتقادیم هر موسسه ای چنین تضمینی می دهد یا مقالات را در مجلات نامعتبر و بی اعتبار چاپ می نماید یا جعلی. بنابراین تمامی مقالات ارسال شده توسط موسسه ی افق توسط داوران مجلات مورد داوری و بررسی قرار می گیرند البته تلاش موسسه نیز این می باشد که این روند تسریع پیدا کند و نتیجه ی پذیرش یا ریجکت سریعا مشخص گردد.

همکاری موسسه اشراق در دو سطح تعریف می شود:

۱- ارائه مقاله فارسی از سوی متقاضیان و یا پایان نامه انجام شده ( استخراج مقاله توسط موسسه)، ویرایش مقاله و حذف و اضافات و اعمال تغییرات لازم جهت ارتقاء سطح مقاله جهت چاپ ، ترجمه مقاله از سوی شرکت ، سابمیت و ارسال مقاله به یکی از ژورنال های ای آی اس آی یا آی اس سی مرتبط ، اخذ اکسپت (یک تا ۶ هفته پس از سابمیت) ، چاپ مقاله (دو هفته تا ۴ هفته پس از اکسپت)

۲- ارائه مقاله تدوین شده و ترجمه شده از سوی متقاضیان، ویرایش مقاله و حذف و اضافات و اعمال تغییرات لازم جهت ارتقاء سطح مقاله جهت چاپ ، ترجمه مقاله از سوی شرکت ، سابمیت و ارسال مقاله به یکی از ژورنال های آی اس آی و آی اس سی مرتبط ، اخذ اکسپت (یک تا ۴ هفته پس از سابمیت) ، چاپ مقاله (یک تا ۴ هفته پس از اکسپت)

شرایط ویژه موسسه اشراق:

 1. پشتیبانی آن لاین ۲۴ ساعته
 2. مشاوره رایگان
 3. کاهش زمان با توجه به نیاز شما

سایر خدمات موسسه اشراق 

موسسه علمی پژوهشی اشراق با بیش از 5 سال سابقه در زمینه چاپ مقالات در نشریات معتبر با ضریب تاثیر مثبت همواره با ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی  و مشاوره های تخصصی رایگان در خدمت پژوهشگران بزرگوار است.
برای ثبت سفارش میتوانید با شماره های 09149724933 و یا 04133373424 با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید و از مشاوره آنها بهره مند شوید و یا درخواست خود را از طریق ایمیل  isiisc2011@gmail.com  ارسال نمایید تا مشاور های مورد نیاز برای شما ارائه شود.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق