خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


چاپ مقاله اورژانسی برای مصاحبه دکتری

انتشار : 18 اردیبهشت 1400
مطالعه : 5 دقیقه

پذیرش و چاپ مقاله در مجلات معتبر به صورت اورژانسی و فوری برای بدست آوردن امتیازات پژوهشی مصاحبه دکتری و قبولی آسان و تضمینی در مصاحبه دکتری .

چاپ مقاله اورژانسی برای مصاحبه دکتری

ملاک ارزشیابی دانشجویان در دوره های تحصیلی و شغلی ارائه مقاله در ژورنال های معتبر و تخصصی می باشد. مقالات علمی که در سراسر دنیا ارائه می گردند امتیازات پژوهشی بیشماری را برای نویسندگان به ارمغان می آورند.

مراحل چاپ مقاله در مجلات معتبر به شرح زیر می باشد:

  • استخراج مقاله از پایان نامه :

زمانی که کار نگارش پایان نامه خود را به پایان رساندید ، می توانید کار استخراج مقاله خود را به کارشناسان مجرب و خبره موسسه افق بسپارید تا یک مقاله علمی خوب با رعایت تمام نکات و اصول مقاله نویسی از پایان نامه شما استخراج نمایند .

  • ترجمه تخصصی مقاله:

کیفیت ترجمه در واقع بیانگر کیفیت محتوای مقاله است. مقاله باید به صورت کاملا تخصصی ترجمه شود زیرا داوران ژورنال های معتبر نسبت به سطح کیفی مقالات حساسیت زیادی دارند.

برای ترجمه Native ابتدا مقاله علمی باید به زبان انگلیسی به صورت کاملا تخصصی ترجمه شود و سپس برای افراد کارشناسی که زبان مادری آنها انگلیسی می باشد فرستاده می شود تا به صورت حرفه ای کار ویراستاری مقاله توسط کارشناسان Native انجام بپذیرد، معمولا چون سطح مقالات ISI حرفه ای می باشد مقالات باید تحت بررسی نیتیو قرار بگیرد و چون این ترجمه توسط کارشناسان خارج از کشور صورت می پذیرد هزینه آن با قیمت روز دلار محاسبه می شود.

  • ویرایش ساختاری و زبانی مقاله:

مقاله باید قبل از هر چیز ابتدا بررسی شود و ایرادات ساختاری و محتوایی مقاله از بین برود علایم نگارشی و ... کاملا باید رعایت شوند.

  • انتخاب ژورنال مناسب برای مقاله:

ژورنالی که انتخاب می کنید تا مقاله خود را در آن چاپ کنید باید از لحاظ سطح کیفی و اعتبار و همچنین زمینه نگارشی متناظر با مقاله باشد.

  • فرمت بندی و ویرایش مقاله:

هر مقاله ساختار و فرمت ویژه ای برای مقالات در نظر دارد که باید بتوانید مقاله را بعد از انتخاب ژورنال ویرایش و فرمت بندی کنید.

  • سابمیت مقاله:

بعد از مراحل فوق باید مقاله را به ژورنال مورد نظرتان سابمیت کنید تا به بخش های داوری ارسال شود.

  • داوری مقاله:

داوران مجلات معتبر مقاله را از لحاظ سطح کیفی ترجمه فرمت بندی بررسی می کنند و در صورتی که ایرادات کلی در متن مقاله مشاهده نشود حتما پذیرفته خواهد شد.

  • اعلام نتیجه داوری:

نتیجه داوری مقالات سه حالت می تواند داشته باشد یا اینکه پذیرفته شود نیاز به بررسی و بازبینی داشته باشد و یا ریجکت شود.

مصاحبه دکتری

بعد از برگزاری آزمون دکتری، بعد از اعلام نتایج اولیه، و انتخاب رشته داوطلبانی که تراز و رتبه قابل قبول را کسب کرده اند، نتایج نهایی و دعوت به مصاحبه های علمی و سنجش عملی دانشگاه ها آغاز می گردد . برای کسب امتیاز خوب و قبولی در مصاحبه دکتری، داشتن رزومه قابل قبول شرط اصلی می باشد.
رزومه متقاضیان مصاحبه دکترا بایستی شامل بخش های پژوهشی، آموزشی و نمره زبان باشد که بیشترین امتیاز در بخش پژوهشی مربوط به چاپ مقاله علمی-پژوهشی می باشد.

امتیاز چاپ مقاله در مصاحبه دکتری

چاپ مقاله بیشترین امتیاز را در بین تمام فعالیت های پژوهشی دارد و 22 امتیاز از 40 امتیاز سوابق پژوهشی را به خود اختصلص داده است . یعنی بیش از 50 درصد امتیازات پژوهشی مربوط به چاپ مقاله است. هر مقاله هم به تنهایی میتواند تا 7 امتیاز داشته باشد.

چاپ مقاله در سریع ترین زمان و به صورت اورژانسی برای مصاحبه دکتری

خدمات چاپ مقاله در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت اورژانسی در موسسه اشراق توسط کادر مجرب و متخصص انجام می شود. برای آن دسته از دوستان که فرصت کافی برای نگارش مقاله را ندارند می توانند از طریق کارشناسان موسسه افق اقدام به استخراج مقالات علمی از پایان نامه نمایند تا خیلی سریع مقاله آنها در مدت زمان 2 الی 3 روز آماده شده و در زمان صرفه جویی نمایند. و بعد از آماده شدن مقالات ، به صورت تخصصی ترجمه می شوند و در مجلات معتبر پذیرش و چاپ می شوند .

خدمات صفر تا صد موسسه افق جهت تقویا رزومه مصاحبه دکتری :

چاپ مقاله

1- استخراج مقاله فارسی از پایان نامه فارسی :

ابتدا فایل پایان نامه ارسال می شود و بخش استخراج بررسی می کند که چندتا مقاله با چه عنوان هایی قابل استخراج است . هزینه استخراج یک مقاله 380 هزار تومان است و مدت زمان استخراج هر مقاله 3 الی 4 روز است.

2- ترجمه تخصصی مقاله :

مقاله استخراج شده توسط بخش ترجمه به صورت تخصصی ترجمه می شود . هزینه و مدت زمان ترجمه با توجه به تعداد کلمات مقاله و تخصص مقاله است . به طور تقریبی هزینه ترجمه هر مقاله بین 400 تا 900 هزار تومان است .

3- پذیرش و چاپ در مجلات :

چون هزینه و مدت زمان مجلات مختلف متفاوت است . لطفا تخصص و مقطع و نوع دانشگاه را برای کارشناسان ما ارسال فرمایید تا تمامی مجلات مرتبط با تخصص شمارا با تمامی شرایط زمانی و مالی خدمتتان معرفی نمایند.

چاپ کتاب

در خصوص چاپ کتاب 3 گزینه است :

1- چاپ کتاب تالیفی و آماده شما که هزینه آن طبق جدول اعلامی و به روز انتشارات می باشد که می توانید از طریق ایمیل و یا واتساپ از کارشناسان ما دریافت نمایید .

2- تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ آن :

ابتدا فرمت پایان نامه به فرمت کتاب تبدیل می شود که هزینه آن 500 هزار تومان می باشد . و مدت زمان آن 4 الی 6 روز کاری است .بعد از آماده شدن فایل کتاب وارد پروسه چاپ کتاب می شویم که هزینه آن با توجه به تعداد صفحات فایل کتاب و تعداد جلد درخواستی است که شروع آن از 800 هزار تومان می باشد .(طبق جدول ) مدت زمان چاپ کتاب با توجه به بازه زمانی فیپا می باشد . فیپا معمولا 15 الی 25 روز کاری دریافت می گردد. البته چاپ کتاب با شرایط ویژه و فوری هم داریم که شرایط خاصی دارد .

3- ترجمه کتاب های جدید و چاپ آن :

ابتدا کتاب های جدید النشر در تخصص شما خدمتتان معرفی می شوند هزینه ارسال فایل کتاب ها 100 هزار تومان می باشد . بعد از انتخاب کتاب برآورد مدت زمان و هزینه ترجمه خدمتتان ارسال می گردد . هزینه ترجمه کتاب باتوجه به حجم کتاب و تخصص کتاب می باشد . معمولا از 900 هزار تومان شروع می شود و تا 7 یا 8 میلیون تومان و بیشتر هم ممکن باشد. بعد از اتمام ترجمه وارد پروسه چاپ می شویم.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق