خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

چاپ مقاله اورژانسی برای مصاحبه دکتری

انتشار 18 اردیبهشت 1400
مطالعه 4 دقیقه

ملاک ارزشیابی دانشجویان در دوره های تحصیلی و شغلی ارائه مقاله در ژورنال های معتبر و تخصصی می باشد. مقالات علمی که در سراسر دنیا ارائه می گردند امتیازات پژوهشی بیشماری را برای نویسندگان به ارمغان می آورند.

مراحل چاپ مقاله در مجلات معتبر به شرح زیر می باشد:

استخراج مقاله از پایان نامه :

زمانی که کار نگارش پایان نامه خود را به پایان رساندید ، می توانید کار استخراج مقاله خود را به کارشناسان مجرب و خبره موسسه انتشاراتی اشراق بسپارید تا یک مقاله علمی خوب با رعایت تمام نکات و اصول مقاله نویسی از پایان نامه شما استخراج نمایند .

ترجمه تخصصی مقاله:

کیفیت ترجمه در واقع بیانگر کیفیت محتوای مقاله است. مقاله باید به صورت کاملا تخصصی ترجمه شود زیرا داوران ژورنال های معتبر نسبت به سطح کیفی مقالات حساسیت زیادی دارند.

برای ترجمه Native ابتدا مقاله علمی باید به زبان انگلیسی به صورت کاملا تخصصی ترجمه شود و سپس برای افراد کارشناسی که زبان مادری آنها انگلیسی می باشد فرستاده می شود تا به صورت حرفه ای کار ویراستاری مقاله توسط کارشناسان Native انجام بپذیرد، معمولا چون سطح مقالات ISI حرفه ای می باشد مقالات باید تحت بررسی نیتیو قرار بگیرد و چون این ترجمه توسط کارشناسان خارج از کشور صورت می پذیرد هزینه آن با قیمت روز دلار محاسبه می شود.

ویرایش ساختاری و زبانی مقاله:

مقاله باید قبل از هر چیز ابتدا بررسی شود و ایرادات ساختاری و محتوایی مقاله از بین برود علایم نگارشی و ... کاملا باید رعایت شوند.

انتخاب ژورنال مناسب برای مقاله:

ژورنالی که انتخاب می کنید تا مقاله خود را در آن چاپ کنید باید از لحاظ سطح کیفی و اعتبار و همچنین زمینه نگارشی متناظر با مقاله باشد.

فرمت بندی و ویرایش مقاله:

هر مقاله ساختار و فرمت ویژه ای برای مقالات در نظر دارد که باید بتوانید مقاله را بعد از انتخاب ژورنال ویرایش و فرمت بندی کنید.

سابمیت مقاله:

بعد از مراحل فوق باید مقاله را به ژورنال مورد نظرتان سابمیت کنید تا به بخش های داوری ارسال شود.

داوری مقاله:

داوران مجلات معتبر مقاله را از لحاظ سطح کیفی ترجمه فرمت بندی بررسی می کنند و در صورتی که ایرادات کلی در متن مقاله مشاهده نشود حتما پذیرفته خواهد شد.

اعلام نتیجه داوری:

نتیجه داوری مقالات سه حالت می تواند داشته باشد یا اینکه پذیرفته شود نیاز به بررسی و بازبینی داشته باشد و یا ریجکت شود.

مصاحبه دکتری

بعد از برگزاری آزمون دکتری، بعد از اعلام نتایج اولیه، و انتخاب رشته داوطلبانی که تراز و رتبه قابل قبول را کسب کرده اند، نتایج نهایی و دعوت به مصاحبه های علمی و سنجش عملی دانشگاه ها آغاز می گردد . برای کسب امتیاز خوب و قبولی در مصاحبه دکتری، داشتن رزومه قابل قبول شرط اصلی می باشد.
رزومه متقاضیان مصاحبه دکترا بایستی شامل بخش های پژوهشی، آموزشی و نمره زبان باشد که بیشترین امتیاز در بخش پژوهشی مربوط به چاپ مقاله علمی-پژوهشی می باشد.

امتیاز چاپ مقاله در مصاحبه دکتری

چاپ مقاله بیشترین امتیاز را در بین تمام فعالیت های پژوهشی دارد و 22 امتیاز از 40 امتیاز سوابق پژوهشی را به خود اختصلص داده است . یعنی بیش از 50 درصد امتیازات پژوهشی مربوط به چاپ مقاله است. هر مقاله هم به تنهایی میتواند تا 7 امتیاز داشته باشد.

چاپ مقاله در سریع ترین زمان و به صورت اورژانسی برای مصاحبه دکتری

خدمات چاپ مقاله در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت اورژانسی در موسسه اشراق توسط کادر مجرب و متخصص انجام می شود. برای آن دسته از دوستان که فرصت کافی برای نگارش مقاله را ندارند می توانند از طریق کارشناسان موسسه اشراق اقدام به استخراج مقالات علمی از پایان نامه نمایند تا خیلی سریع مقاله آنها در مدت زمان 2 الی 3 روز آماده شده و در زمان صرفه جویی نمایند. و بعد از آماده شدن مقالات ، به صورت تخصصی ترجمه می شوند و در مجلات معتبر پذیرش و چاپ می شوند .

خدمات پذیرش و چاپ مقاله در موسسه انتشاراتی اشراق

با توجه به نیاز مشتریان عزیز اعم از دانشجویان و اساتید و دانشگاهیان برای چاپ و نشر مقاله، موسسه انتشاراتی اشراق با گزینش دقیق و چند مرحله‌ای تیم فنی خود، در صدد ارائه خدمات با حفظ نهایت تعهد در امانت‌داری و کیفیت است تا دغدغه‌ی مراجعین برای چاپ و نشر مقاله را برطرف سازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد پذیرش و چاپ مقاله در موسسه انتشاراتی اشراق، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لوگو

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

شما می توانید با ارسال فایل مقاله خودتان از طریق ثبت سفارش چاپ مقاله در مجلات معتبر از طرف کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق هزینه نهایی را دریافت کنید.

پذیرش مقاله کاملا وابسته به کیفیت مجله می‌باشد. برخی از ژورنالها مقاله را به صورت تضمینی پذیرش می‌کنند اما برخی دیگر پذیرش تضمینی ندارند و همه چیز وابسته به نظر داوران می‌باشد.

زمان پذیرش و چاپ یک مقاله در ژورنال معتبر کاملا بستگی به زمان داوری دارد. پروسه داوری هرچقدر طولانی تر باشد واضح است که مقاله مدت زمان بیشتری در انتظار خواهد بود. اما اگر نتیجه داوری سریعتر مشخص شود مقاله در سریعترین زمان ممکن پذیرفته خواهد شد پس نتیجه کاملا وابسته به زمان داوری می‌باشد.

شما می توانید با کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق تماس بگیرید تا آن ها شما را راهنمایی کنند تا در نهایت بهترین مجله برای چاپ مقاله شما انتخاب شود.

سوالات بیشتر
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق