خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

درباره ما


استخراج فوری مقاله از پایان نامه به تمامی زبان ها

انتشار : 12 شهریور 1401
مطالعه : 9 دقیقه

استخراج مقاله از پایان نامه چه اهمیتی دارد؟

اهمیت استخراج مقاله از پایان نامه زمانی مشخص می‌گردد که شما زمان کافی جهت نگارش مقاله و تحقیق نداشته باشید و بخواهید به صورت فوری برای پذیرش و چاپ مقاله خود در مجلات معتبر اقدام کنید؛ زیرا معمولاً زمان استخراج مقاله از زمان نوشتن صفر تا صد مقاله کمتر خواهد بود. از طرفی از یک پایان نامه ای که پژوهش خوبی دارد حداقل می‌توان دو عدد مقاله استخراج کرد و این کاملاً به نفع پژوهشگر خواهد بود. همچنین اکثر دانشجویان برای این که بخواهند پایان نامه‌ای که برای گردآوری آن چند سال زحمت کشیده‌اند جاودانه سازند، خواهان نوشتن مقاله از پایان نامه خود هستند. برای ارسال یک کار پژوهشی به مجلات نیز نمی‌توان پایان نامه را به همان فرمت ارسال کرد و باید آن را ابتدا به فرمت مقاله تبدیل و سپس طبق دستورالعمل مجله که در قسمت راهنمای نویسندگان سایت وجود دارد سابمیت کرد. پس بنابراین استخراج مقاله از پایان نامه یا رساله یک روش مفید و کاربردی و در عین حال با صرف زمان کم جهت نیل به اهداف می‌باشد.

اهمیت استخراجتفاوت پایان نامه با مقاله در چیست؟

قبل از این که بخواهید یک استخراج با کیفیت از پایان نامه داشته باشید بایستی در ابتدا با ماهیت این دو به خوبی آشنا شوید و تفاوت های هر کدام را بشناسید تا با شناخت بیشتری این کار را انجام دهید. به برخی از تفاوت های مهم مقاله و پایان نامه در ذیل اشاره می گردد:

پایان نامه

پایان نامه

 • هدف از نگارش پایان نامه، فارغ التحصیل شدن در دانشگاه و اخذ مدرک مربوطه می باشد.

 • مخاطبان پایان نامه اساتید دانشگاهی هستند که برای نمره دادن، پایان نامه دانشجو را بررسی می کنند.

 • پایان نامه دارای فصول مختلفی است که هر یک به صورت مبسوط توضیح داده می شود.

 • در پایان نامه محدودیت تعداد کلمات وجود ندارد و مطالب کاملا باید به صورت مفصل و شفاف توضیح داده شوند.

 • ارائه پرسشنامه و پیوست در صورت استفاده در تحقیق، ضروری است و نبود آن باعث کسر نمره خواهد شد.

 • نوشتن افیلیشن ضروری نیست و در اسامی نویسندگان نیز فقط نوشتن نام دانشجو و استاد راهنما کفایت می کند.

مقاله

مقاله

 • هدف از نگارش مقاله اثبات سطح علمی و همچنین اخذ امتیازات مربوط به شغل و تحصیل می باشد.

 • مخاطبان مقاله داوران بین المللی و بعد از پذیرش نیز پژوهشگرانی که تخصص یکسانی دارند می باشد.

 • مقاله دارای اجزا و بخش بندی مختلفی است که هر کدام از بخش ها به صورت کوتاه و مفید بیان می گردد.

 • در مقاله با توجه به قوانین مجله، تعداد کلمات محدودی را می توان به کار برد و استفاده بیش از حد مجاز از تعداد کلمات باعث ریجکت شدن مقاله تان خواهد شد.

 • ارائه پرسشنامه و پیوست اختیاری و در برخی موارد نیز نباید ارسال شود.

 • نوشتن افیلیشن و اسامی نویسندگان به ترتیب و مشخص کردن نویسنده مسئول اجباری است و باید به دقت انجام شود.

مراحل استخراج مقاله از پایان نامه

حال که تفاوت های مقاله از پایان نامه را شناختید نوبت به استخراج آن می رسد. استخراج مقاله باید بخش بخش و به صورت مستقل برای هر بخش ارسال گردد. در ذیل مراحل استخراج را به صورت جداگانه شرح می دهیم:

نحوه استخراج عنوان مقاله

معمولاً به دلیل این که عنوان مقاله با توجه به پژوهش‌های انجام شده در پایان نامه انتخاب می‌شود بنابراین ممکن است از یک پایان نامه دو تا چهار عدد عنوان متفاوت قابل استخراج باشد. عنوان استخراجی مقاله نباید عیناً مثل عنوان پایان نامه باشد. عنوانی که استخراج می‌شود باید توانایی جذب مخاطب و همچنین داوران را داشته باشد یعنی تکراری نباشد، کوتاه و گویا باشد، از کلمات کلیدی در آن استفاده شده باشد، نه خیلی طولانی و نه خیلی کوتاه باشد، (مناسب ترین آن بین 13 تا 15 واژه است) همچنین عنوان مقاله باید متغیرهای مورد بحث و روابط بین آن‌ها را معرفی کند.

عنوان

نحوه استخراج چکیده مقاله

چکیده مقاله مهمترین بخش آن است که در واقع می توان گفت نمونه فشرده شده کل مقاله می باشد به عبارتی اهمیت چکیده تا حدی است که در برخی از مجلات کلوز اکسس، مخاطبان پس از مطالعه چکیده مقاله تصمیم به خرید یا عدم خرید مقاله می گیرند. شما می توانید چکیده پایان نامه خود را به صورت اصلاح شده و مختصر در مقاله خود بیاورید. در قسمت چکیده شما چرایی و چگونگی ایجاد پژوهش و تحقیق را شرح می دهید و درواقع با پاسخ دادن به این سوالات می توانید انگیزه خود از انجام این تحقیق، پیش زمینه، اهداف، روش ها، دستآوردها، نتایج و فرجام تحقیق را در اختیار خواننده بگذارید. ویژگی های یک چکیده ایده آل را در شکل مقابل ملاحظه می کنید.

چکیده

نحوه استخراج کلمات کلیدی

کلمات کلیدی در مقاله نقش مهمی در دیده شدن مقاله تان دارد و کاربران مختلف از طریق همین کلمات کلیدی می توانند مقاله شما را در جستجوهای اینترنتی پیدا کنند. درواقع در حکم هشتگ های مقاله شما هستند. کلمات کلیدی باید در 3 الی 6 واژه موضوعی مهم باشد. در مورد انتخاب کلمات کلیدی توصیه اکید می شود که از بین مقدمه و چکیده مقاله انتخاب گردد زیرا این بخش ها معمولا جز بدنه اصلی مقاله به حساب می آیند و دارای کلمات و جملات مهمی هستند و می تواند خیلی به کمک شما آید.

کلمات کلیدی

نحوه استخراج مقدمه مقاله

مقدمه مقاله جایگاه ویژه ای در مقاله دارد که از سه بخش اصلی تشکیل می شود که استخراج این سه بخش در مقدمه ضروری است. بند اول مقدمه به معرفی مسئله مقاله می پردازد برای این که بتوانید این قسمت را در ذهن مخاطب جذاب کنید می توانید چند سوال چالشی بپرسید و یا این که چند آمار ارائه دهید که بسیار جالب البته واقعی باشد. بند دوم مقدمه را به بیان پیشینه تحقیق اختصاص دهید که می توانید از فصل دوم از پایان نامه خود استخراج کنید. در بند سوم مقدمه شما به مخاطبان خود چرایی انجام تحقیق خود را بیان می‌کنید درواقع به وسیله پیوند دادن این قسمت با بخش پیشینه تحقیق، نشان می‌دهید که در تکمیل کردن مطالعات قبلی چه سهمی داشته‌اید و یا چه مشکلی را رفع کرده‌اید و چرا مقاله شما ارزشمند است.

مقدمه

نحوه استخراج روش تحقیق مقاله

شما هر چقدر در استخراج روش تحقیق مقاله هوشمندانه عمل کنید نشانگر مهارت و تسلط شما بر پژوهش انجام گرفته است برای استخراج این قسمت می توانید به فصل سوم از پایان نامه خود رجوع کنید و روش تحقیق را با ارائه دو موضوع به پایان برسانید. در بند اول اطلاعات و داده های تحقیق خود را بیان کنید و مقادیر و مشخصات فنی آن ها را ذکر کنید و در بند دوم روش هایی که در به کارگیری آن ها استفاده کردید نام ببرید مانند آزمایش ها، تحقیقات میدانی و ...

روش تحقیق

نحوه استخراج یافته های مقاله

شما در قسمت قبلی به بیان ابزار ها و روش های مورد استفاده در تحقیق خود پرداختید ولی در این قسمت به تبیین نتایج خود به کمک نمودار و جدول می پردازید. برای استخراج این بخش می توانید از فصل چهارم پایان نامه خود استفاده کنید. هر قدر نمودارها و جداولی که از آن ها استفاده می کنید واضح تر و گویا تر باشد کیفیت مقاله شما افزایش خواهد یافت.

یافته های مقاله

نحوه استخراج بحث و نتیجه گیری

بحث و نتیجه گیری آن قسمتی است که معمولا پزوهشگران به آن کم لطفی می کنند و به دلیل این که آخرین بخش از یک مقاله را تشکیل می دهد معمولا در نگارش آن مطلب کم می آورند اما به یاد داشته باشید این قسمت یکی از مهمترین قسمت هایی است که داوران مجله به آن توجه زیادی می کنند. شما بر ای نوشتن این قسمت می توانید از فصل پنجم پایان نامه خود بهره ببرید و همچنین با ارائه نظرات و پیشنهادات خود انجام پژوهش های بعدی را نیز آسان کنید.

نتیجه گیری

نحوه استخراج منابع مقاله

قبل از استخراج منابع مقاله بایستی در ابتدا به شیوه رفرنس دهی مجله ای که انتخاب کرده اید تا مقاله تان در آن به چاپ برسد، دقت کنید و باتوجه به دستورالعمل آن عمل کنید. رفرنس دهی سبک های مختلفی دارد مانند: روش رفرنس نویسی ونکوور، APA، شیکاگو و...

رفرنس

آیا استخراج فوری مقاله از پایان نامه امکان پذیر است؟

اگر شما نیز جز آن دسته از پژوهشگرانی هستید که می خواهید در وقت خود صرفه جویی کنید و در کوتاه ترین زمان یک مقاله با کیفیت از پایان نامه خود استخراج کنید، می توانید با خیال آسوده فایل خود را به موسسه انتشاراتی اشراق بسپارید تا توسط کارشناسان مجرب و متخصص نهایتا در 2 الی 3 روز کاری استخراج مقاله تان را با بهترین کیفیت انجام دهند تا وقت و انرژی خود را بیشتر صرف انتخاب مجله و اکسپت آن کنید. شما عزیزان می توانید ثبت سفارش خود را همین الان ثبت کنید:

استخراج مقاله به تمامی زبان ها چگونه انجام می شود؟

پایان نامه شما به هر زبانی که باشد، متخصص بخش استخراج به همان زبان نیز آن را تبدیل به مقاله خواهد کرد اما اگر بخواهد مقاله خود را به زبان های دیگر ترجمه کنید و آن را به مجلات معتبر علمی بین المللی ارسال کنید باید فایل استخراج شده خود را در ابتدا ترجمه تخصصی انجام داده و سپس اقدام به سابمیت مقاله خود کنید. ترجمه تخصصی معمولا توسط مترجمی صورت می گیرد که خود تحصیل کرده آن رشته باشد و با اصطلاحات و کلمات تخصصی مربوط به آن حوزه آشنایی کامل داشته باشد تا بتواند یک ترجمه با کیفیت ارائه دهد. موسسه انتشاراتی اشراق با تسلط بر 37 زبان زنده دنیا آماده ترجمه تخصصی مقالات شما نیز است.

ترجمهمراحل ثبت سفارش استخراج فوری مقاله از پایان نامه به تمامی زبان ها در موسسه انتشاراتی اشراق

نوشتن یک پایان نامه کار بسیار سخت و زمان بر است ولی در نهایت اگر تبدیل به مقاله ای چاپ شده در مجلات معتبر شود بسیار ارزشمند خواهد بود اما بسیاری از دانشجویان به دلیل عدم آشنایی با فنون استخراج یا نگارش مقاله موفق به تبدیل کردن آن به مقاله استاندارد نمی شوند به همین دلیل مقالات آنان پس از سابمیت به سرعت ریجکت می گردد. ولی ما در موسسه انتشاراتی اشراق به همراه متخصصین با تجربه آماده ایم تا از پایان نامه شما مقالات با کیفیت استخراج کنیم تا در مجلات معتبر چاپ شوند. شما عزیزان طبق مراحل زیر می توانید ثبت سفارش خود را انجام دهید:

ثبت

ثبت سفارش و ارسال فایل پایان نامه و اطلاعات مورد نیاز برای محاسبه و اعلام قیمت نهایی

بررسی

بررسی فایل پایان نامه توسط کارشناسان و برآورد اینکه چه تعداد مقاله قابل استخراج است

شروع

اعلام نتیجه به شما و دریافت تائید نهایی از جانب وی و شروع کار استخراج

تحویل

تایید نهایی مقالات توسط بازرس و تحویل فایل های نهایی مقالات استخراج شده

خدمات استخراج مقاله از پایان نامه در موسسه انتشاراتی اشراق

ما سال ها تجربه کار متفاوتی را با متون علمی و موفقیت آمیز در مجلات ژورنال معتبر داریم. ما خدمات با کیفیت بالا و دارای گارانتی ارائه می دهیم و در راستای تضمین کیفیت در موسسه انتشاراتی اشراق پس از اتمام استخراج مقاله توسط فرد متخصص، برای اینکه این اطمینان حاصل شود که کار بدون عیب و نقص است پس از اینکه مرحله بازرسی کیفی به اتمام رسید، گارانتی برای مقاله صادر می شود این در حالی است که گارانتی تا زمان پذیرش مقاله در مجلات اعتبار دارد.

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استخراج فوری مقاله از پایان نامه، با کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق در ارتباط باشید.

لوگولطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


سوالات متداول

شما می توانید برای دریافت هزینه نهایی سفارش استخراج مقاله از پایان نامه را با ارسال فایل پایان نامه ثبت کنید تا کارشناسان ما بعد از بررسی سریعا قیمت را برای شما اعلام کنند.

استخراج هر یک مقاله از پایان نامه در بازه زمانی 2 الی 3 روز کاری انجام میشود.

تمامی مولفین و محققینی که در موسسه انتشاراتی اشراق فعالیت دارند، دارای سابقه کار طولانی و حرفه ای در این زمینه بوده و در رشته تحصیلی شما تحصیلات دانشگاهی دارند، و در ضمن برای تضمین کیفیت گارانتی تا زمان چاپ مقاله در مجلات و ژورنال ها صادر می شود.

به میزان پژوهش و همچنین موضوع پایان نامه بستگی دارد اما در حالت کلی 2 یا 3 مقاله از یک پایان نامه قابل استخراج است.

مقالات استخراج شده از پایان نامه در موسسه انتشاراتی اشراق قابلیت پذیرش در تمام مجلات معتبر داخلی و خارجی را دارا می باشد.

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق