خدمات مقاله

خدمات ترجمه

خدمات ویراستاری

خدمات کتاب

ثبت سفارش

درباره ما

معرفی خدمات قابل انجام در موسسه انتشاراتی اشراق

انتشار 9 شهریور 1401
مطالعه 13 دقیقه

موسسه انتشاراتی اشراق جامع‌ترین ارائه دهنده خدمات دانشگاهی ترجمه و چاپ مقاله و کتاب می‌باشد. ما در اشراق با در اختیار داشتن کادری مجرب و حرفه‌ای جهت ترجمه تخصصی مقالات، پذیرش مقالات در مجلات معتبر علمی آماده‌ی ارائه خدمات هستیم. در این بخش می‌خواهیم به طور جامع به معرفی خدمات قابل ارائه در موسسه انتشاراتی اشراق اشاره کنیم. با ما همراه باشید.

معرفی خدمات قابل انجام در موسسه انتشاراتی اشراق

هدف از تاسیس موسسه انتشاراتی اشراق

موسسه انتشاراتی اشراق به منظور کمک به فرهیختگان و دانش پژوهان و اساتید دانشگاه ها اقدام به ارائه خدمات آنلاین به صورت حرفه ای کرد. این موسسه به دلیل نیاز جامعه دانشگاهی برای انجام تمامی خدمات مربوط به پذیرش و چاپ مقاله تاسیس شد و هم اکنون بخش وسیعی از جامعه علمی و دانشگاهی را پوشش می دهد. محبوبیت این موسسه به دلیل خدمات نوین مستمر و شبانه روزی است که با قدرت تمام پاسخگوی کاربران است. اساس خدمات این موسسه بر پایه سرعت، دقت و کیفیت خوب بنا شده است.

موسسه انتشاراتی اشراق یکی از پرمخاطب ترین موسساتی است که خدمات آنلاین ارائه می کند، دلیل آنرا را می توان همکاری گسترده با مراکز علمی و دانشگاهی کشور، شرکت ها و ارگانهای مختلف و همچنین ارائه خدمات گسترده به 37 زبان زنده دنیا و بالغ بر 80 رشته تخصصی علمی، نام برد.چه خدماتی در موسسه انتشاراتی اشراق قابل انجام است؟

موسسه انتشاراتی اشراق در کلیه خدماتی که مربوط به حوزه چاپ مقاله و کتاب است می تواند به دانشجویان و پژوهشگران عزیز جهت موفقیت در این راه کمک شایانی کند خدمات این موسسه به شرح زیر می باشد:

استخراج مقاله از پایان نامه

استخراج مقاله از پایان‌نامه یک روش بهینه و فوری در تهیه و تنظیم مقاله است که اکثر دانشجویان این روش را جهت گردآوری مقاله انتخاب می‌کنند. در این روش با توجه به پژوهش‌های انجام گرفته در پایان نامه مشخص می‌شود که چه تعداد عنوان مقاله قابل استخراج خواهد بود بعضاً از یک پایان نامه با کیفیت خوب تا 4 عنوان نیز مقاله استخراج می‌شود. این روش هم برای جاودان نگه‌داشتن پایان نامه‌ای است که برای نوشتن آن چند سال زحمت کشیده اید و هم در زمان کوتاهی به مقاله‌ای دست پیدا می‌کنید که حاصل پایان نامه خودتان است که کاملاً به روش های تحقیق آن تسلط کافی دارید. در موسسه انتشاراتی اشراق استخراج مقاله از پایان نامه یا رساله در 3 الی 4 روز کاری انجام می‌شود که مشتریان عزیز می‌توانند دو کیفیت طلایی و طلایی پلاس را برای انجام استخراج انتخاب کنند. تفاوت این دو کیفیت در بازخوانی هست که در پکیج طلایی پلاس انجام می‌شود و طبیعتاً هزینه آن از پکیج طلایی بیشتر خواهد بود. شما عزیزان می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

استخراج

پارافریز مقاله

در هنگام نگارش مقاله، پژوهشگران معمولاً جهت ارتقای محتوای مقاله و همچنین اثبات سطح علم و دانش خود از آثار سایر نویسندگان هم در متن مقاله خود بهره می‌گیرند. اما اگر این اقدام با احتیاط و هوشمندانه نباشد ممکن است مقاله شما متهم به سرقت ادبی یا به اصطلاح پلاجیاریسم باشد و حتی ممکن است اسم شما وارد لیست سیاه شود و تا چند مدت از چاپ مقاله محروم شوید. برای جلوگیری از بروز این اتفاق باید تکنیک بازنویسی متون و یا به اصطلاح پارافریزنویسی را انجام دهید. در پارافریز مقاله معمولاً سبک و سیاق متن موردنظر به کمک تکنیک های مختلف تغییر پیدا می‌کند به طوری که به مقصود اصلی آن صدمه وارد نشود و این کار تا جایی ادامه می‌یابد که درصد مشابهتی که توسط نرم افزار مشخص شده است کاهش یابد. در موسسه انتشاراتی اشراق پارافریز مقاله در 4 سطح از کیفیت صورت می‌گیرد:

  • کیفیت برنزی: حداکثر درصد تشابه متن پارافریز شده: 50 درصد - بازخوانی متن❌

  • کیفیت نقره ای: حداکثر درصد تشابه متن پارافریز شده: 30 درصد - بازخوانی متن❌

  • کیفیت طلایی: حداکثر درصد تشابه متن پارافریز شده: 15 درصد - بازخوانی متن ❌

  • کیفیت طلایی پلاس: حداکثر درصد تشابه متن پارافریز شده: 15 درصد - بازخوانی متن ✅

پارافریز

فرمت بندی مقاله

هر مجله معتبر علمی چه داخلی باشد چه خارجی فرمت بندی مخصوص به خود را دارد و این فرمت بندی باعث می‌شود تا داوری مقالات و چاپ آن‌ها به صورت یکپارچه باشد. هر نویسنده‌ای نیز قبل از ارسال مقاله خود به مجله موردنظر بایستی فرمت مقاله خود را طبق فرمت خواسته شده که در قسمت سایت مجله با عنوان راهنمای نویسندگان نوشته می‌شود دربیاورد. اگر شما مقاله بدون فرمت بندی شده را به مجله ارسال کنید مقاله‌تان حتی قبل از اینکه به دست داوران برسد توسط سردبیر مجله برگشت داده خواهد شد. موسسه انتشاراتی اشراق نیز در این راستا علاوه بر فرمت بندی مقاله خدمات فرمت بندی پایان نامه، فرمت بندی کتاب و سایر موارد مانند اسناد اداری و... انجام می‌دهد.

فرمت بندی

ویرایش تخصصی

هر متنی که نوشته می‌شود چه مقاله باشد چه کتاب باشد و یا حتی یک تحقیق کلاسی باشد قبل از ارائه نیاز به ویراستاری دارد تا متن به اصطلاح آراسته و شسته رُفته شود. در موسسه انتشاراتی اشراق ویرایش متن در حالت‌های زیر انجام می‌شود همچنین ویراستارانی که وظیفه ویرایش متون تخصصی را دارند با توجه به تخصص متن ویراستاری انتخاب می‌شود که خود تسلط زیادی در آن حوزه داشته باشد.

  • ویرایش نیتیو همراه با بازخوانی: ویرایش توسط نیتیو، بازبینی توسط نیتیو بعلاوه بازرسی؛ مناسب ارائه به ژورنالهای معتبر با ایمپکت بالا و مجلات ISI، اسکوپوس و مجلات پامبد

  • ویرایش نیتیو: ویرایش توسط نیتیو بعلاوه بازرسی؛ مناسب ارائه به مجلات معتبر با ایمپکت بالا، مجلات ISI و ... و مجلات داخلی

  • ویرایش تطبیقی: مطابقت متن مبدا با متن ترجمه، اصلاح همزمان ایرادات ترجمه و گرامری؛ قابل ارائه به مجلات، کنفرانس ها و دانشگاه ها جهت کار کلاسی

  • ویرایش گرامری: بررسی متن به لحاظ گرامری، نقطه گذاری و غلط های املایی و نگارشی؛ مناسب چاپ و ارائه به مجلات و کنفرانس ها و پژوهش های دانشگاهی

  • ویرایش ادبی(ویژه متون فارسی): ویراستاری متون فارسی جهت ارائه به مجلات داخلی، کنفرانس ها و دانشگاهها (کارهای کلاسی) است

ویرایش

ترجمه متون تخصصی

ترجمه تخصصی نوعی از ترجمه می باشد که در آن فردی که خود در حوزه تخصصی آن رشته تحصیل کرده و تسلط کافی به عبارات و اصطلاحات متن موردنظر دارد متن مربوطه را ترجمه می کند. یکی از اصلی ترین تفاوت ترجمه عمومی با تخصصی نیز همین است که جملات و کلمات مختلف در ترجمه عمومی یک معنا و در ترجمه متون تخصصی در رشته های مختلف معنای دیگری دارد. در موسسه انتشاراتی اشراق نیز ترجمه انواع مقاله در حوزه های تخصصی مختلف، ترجمه کتاب و سایر متون و حتی ترجمه فیلم نیز با متخصصان باتجربه صورت می گیرد. جهت آشنایی با انواع پکیج های مختلف ترجمه می توانید روی مطلب زیر کلیک کنید:

ترجمه

پذیرش و چاپ مقاله در مجلات معتبر علمی

دلیل تلاش پژوهشگران جهت گردآوری مقاله، به دلیل به چاپ رساندن آن در مجلات معتبر علمی و اخذ امتیاز مربوطه است. محققان با توجه به اهدافی که می خواهند برای نیل به آن ها به چاپ مقاله بپردازند نسبت به انتخاب مجله اقدام کنند. موسسه انتشاراتی اشراق در این زمینه در ابتدا با معرفی مرتبط ترین مجلات و سپس ارسال آن ها به مجله و پیگیری هایی که در این خصوص انجام می دهد دانشجویان را در این راه کمک می کند. پذیرش و چاپ مقاله در مجلات کاملا به محتوا و بار علمی مقاله بستگی دارد و هر قدر کیفیت مقاله خوب باشد شانس پذیرش و چاپ مقاله نیز افزایش می یابد.

پذیرش مقاله

سابمیت مقاله

زمانی که شما مقاله خود را به مجله موردنظر ارسال می کنید درواقع آن را سابمیت کرده اید تا در ابتدا سردبیر مجله با توجه به معیار های مختلفی که دارد از جمله تطبیق مقاله با قوانین مجله، بررسی چکیده، بررسی کاورلتر و سایر موارد، مقاله شما را بررسی کند تا در صورت داشتن صلاحیت آن را به داوران بین المللی ارسال کند تا داوری اصلی صورت پذیرد. سابمیت مقاله به دو صورت آنلاین از طریق سایت مجله و به صورت ارسال ایمیل به سردبیر مجله امکان پذیر است که موسسه انتشاراتی اشراق از هر دو طریق می تواند مقاله های شما را به مجله سابمیت کند و سپس مکاتبات مربوط به آن و پیگیری هایش را انجام دهد.

submit

کاهش کمیت

همانطور که می دانید در سایت هر مجله قوانینی وجود دارد که برای اینکه مقاله ما شانس اکسپت داشته باشد، بایستی این قوانین را رعایت کنیم یکی از آن ها رعایت تعداد کلمات مقاله می باشد. در صورتی که تعداد کلمات مقاله شما بیش از حد مجاز شمارش شده است ملزم به کاهش تعداد آن ها هستید به این اصطلاح کاهش کمیت تعداد کلمات مقاله گفته می شود. موسسه انتشاراتی اشراق در این راستا به کاهش کمیت تعداد کلمات مقاله می پردازد بدون اینکه به بدنه اصلی مقاله آسیب برسد و آن را به طبق فرمت گفته شده در مجله تبدیل می کند.

کاهش کمیت

نگارش کاورلتر

نامه پوششی یا به عبارتی کاورلتر، یک فایل متنی است که همراه با مقاله به سردبیر مجله ارسال می‌شود. وقتی می‌خواهید درخواستی برای همکاری یا پذیرش مقاله در دوره‌های ارشد و دکترا به مجلات معتبر ارسال کنید به درخواست شما پیوست می‌شود و در واقع مانند یک راهنما در مورد سند‌های ارسالی و هدف و انگیزه شما به خواننده توضیح می‌دهد. پژوهشگر همان‌قدر که در تنظیم مقاله خود دقت و حوصله به خرج می‌دهد در تنظیم نیز باید بسیار هوشمندانه عمل کند و یک کاورلتر(cover letter) باکیفیت ارائه دهد زیرا اولین چیزی که به دست سردبیر می‌رسد همین کاورلتر است و شما باید به وسیله کاورلتری که طراحی کرده‌اید او را متقاعد کنید تا مقاله را جهت داوری ارسال کند. موسسه انتشاراتی اشراق در زمینه تهیه و تنظیم کاورلتر و سابمیت آن در مجلات معتبر علمی در خدمت شماست.

کاورلتر

تهیه چکیده گرافیکی

چکیده گرافیکی باید طوری طراحی شود که وقتی مخاطب آن را می‌بیند در لحظه اول و با یک نگاه متوجه بشود که شما می‌خواهید در این مقاله در مورد چه چیزی صحبت کنید به عبارتی خواننده باید بتواند با یک نگاه، ایده اصلی مقاله را از طریق تصویر دریافت کند. تفاوت بین چکیده مقاله و چکیده گرافیکی این است که چکیده مقاله بر نتایج و یافته‌های گوناگون تمرکز دارد؛ درحالی‌که چکیده گرافیکی فقط بر یک جنبه از مقاله (بر یک یافته) تمرکز دارد. اگر فرصت کافی برای آموزش طراحی چکیده گرافیکی ندارید، باید آن را به کسی بسپارید که علاوه بر داشتن تخصص در رشته موردنظر، با طراحی گرافیک نیز آشنایی داشته باشد تا بتواند یک چکیده گرافیکی باکیفیت ارائه دهد. موسسه انتشاراتی اشراق در کنار شماست تا به شما کمک کند بهترین چکیده گرافیکی را برای مقاله‌تان رسم کنید.

چکیده گرافیکی

تبدیل پایان نامه به کتاب

تبدیل پایان نامه به کتاب یکی از راه هایی است که شما به وسیله آن می توانید هم پایان نامه خود را جاودان نگه دارید و هم به وسیله آن بتوانید امتیازهای مربوطه را کسب کنید. در تبدیل پایان نامه به کتاب چند مرحله صورت می گیرد. ابتدا فرمت بندی آن تغییر پیدا کرده و در فرمت کتاب تهیه می شود. پس از آن جهت اخذ مجوزهای لازم مانند مجوز شابک و فیپا اقدام می شود و در صورت تایید جهت صفحه آرایی و چاپ فرستاده می شود و در نهایت طبق تعداد جلدهای خواسته شده به چاپ می رسد. موسسه انتشاراتی اشراق اشراق با بیش از 5 سال سابقه در زمینه چاپ کتاب و چاپ مقالات در نشریات معتبر با ضریب تاثیر مثبت همواره با ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی و مشاوره های تخصصی رایگان در خدمت پژوهشگران بزرگوار است.

تبدیل پایان نامه به کتاب

چاپ کتاب

مزیت چاپ کتاب برای افراد در شرایط و جایگاه‌های مختلف، متفاوت است. به دلیل اینکه ممکن است یک دانشجو جهت مصاحبه دکتری بخواهد اقدام به چاپ کتاب کند و شانس قبولی خود را تا حد زیادی بالا برد و بسته به موضوع آن می‌تواند بین 5 الی 20 نمره نصیب خود کند. و یا ممکن است یک نفر از روی علاقه و کسب درآمد بخواهد این کار را انجام دهد به‌هرحال در هر جایگاهی که هستید چاپ کتاب برای شما به منزله اعتبار است و مزایای مختلفی را نصیب شما خواهد کرد؛ و یا حتی ممکن است شما کتابی برای چاپ کردن نداشته باشید، اما به ترجمه کتاب‌های دیگر نویسندگان علاقه مند باشید که در این صورت نیز مستلزم به طی کردن مراحل چاپ کتاب خواهید بود. ما در موسسه انتشاراتی اشراق به همراه تیم حرفه‌ای متشکل از ویراستاران، طراحان گرافیک و ناظرین چاپ آماده‌ایم تا با بهره‌گیری از اصول نوین و مدرن و به وسیله دستگاه های چاپ پیشرفته آثار نویسندگانی که قصد دارند اندیشه‌ و دانش خود را ماندگار سازند را چاپ کنیم.

چاپ کتاب

هزینه انجام خدمات در موسسه انتشاراتی اشراق به چه عواملی بستگی دارد؟

برای دانشجویان و اساتیدی که قصد دارند خدمات تخصصی خود را به یکی از مراکز و یا سایت های آنلاین بسپارند، یکی از مهم ترین عوامل هزینه است تا بتوانند با توجه به بودجه خود به راحتی به انتخاب خدمات بپردازند. در ذیل به مواردی که در هزینه نهایی خدمات موثر است اشاره می گردد:

تعداد کلمات و صفحات

از مهم ترین عوامل برای تعیین قیمت، تعداد کلمات می باشد. هر چه حجم متن و تعداد کلمات افزایش یابد، قیمت نیز افزایش می یابد. به عنوان مثال تعداد کلمات موجود در یک صفحه فایل ورد که با فونت عادی نوشته شده باشد تقریباً برابر با 250 کلمه می باشد. پس برای محاسبه قیمت، تعداد کلمات را در نظر می گیرند. به طور کلی هزینه از ضرب تعداد کلمات متن مبدأ در قیمت واحد زمینه تخصصی آن بدست می آید.

زمینه تخصصی و زبان

برای ترجمه و ویرایش و... در زمینه های علمی و تخصصی، داشتن تخصص و مهارت در آن رشته الزامی می باشد. و چون برای رشته های تخصصی تعداد مترجمین و ویراستاران کم است بنابراین هرچه موضوع تخصصی تر باشد، امکان افزایش قیمت نیز وجود دارد و همچنین زبان مبدا و مقصد نیز در تعیین قیمت از اهمیت زیادی برخوردار است و دقیقا مثل تخصص است یعنی اینکه اگر زبان مبدا و مقصد از زبان های رایج باشد تعداد مترجمین و ویراستاران زیاد است و هزینه کم است ولی اگر زبان مبدا و مقصد جزو زبان های رایج نباشد هزینه بیشتر می شود.

کیفیت و نوع خدمات

چهار سطح کیفی برنزی، نقره‌ای، طلایی و طلایی پلاس برای خدمات ترجمه و سه نوع ویرایش تطبیقی, ویرایش فقط گرامری و ویرایش ادبی برای ویراستاری وجود دارد و طبیعی است قیمت کیفیت طلایی پلاس بالاتر از بقیه و برنزی پایین تر خواهد بود و همچنین قیمت انواع ویراستاری ها نیز با یکدیگر متفاوت هست.

زمان تحویل

زمان یکی دیگر از مهم ترین عوامل تعیین کننده قیمت می باشد. در صورتی که مدت زمان کمتری در اختیار مترجم و یا ویراستار باشد، بسته به فشار کاری و سرعت عملی که باید داشته باشد، هزینه نیز افزایش می یابد. به طور کلی در سفارشات زمان به دو نوع مختلف عادی و فشرده دسته بندی می شود که مشتری می تواند با انتخاب هر یک از آنها، زمان دقیق تحویل سفارش خود را تعیین کند.

خدمات درخواستی

خدمات درخواستی مشتری یکی دیگر از عوامل مهم و تاثیرگذار در قیمت می باشد. در برخی از سفارشات مشتریان جداول، شکل ها، فرمول ها و... وجود دارند و یا حتی ممکن است مشتری بخواهد تا فایل مورد نظر پس از اتمام، توسط فرد متخصص و باتجربه دیگری نیز بازخوانی شود و یا از لحاظ سرقت ادبی و علمی نیز مورد بررسی قرار گیرد. طبیعی است انجام این درخواست ها و خدمات اضافه باعث تغییر هزینه خواهد شد.

تخفیفات اعمال شده

اغلب موسسات و مراکز ترجمه و ویراستاری بسته های اعتباری ویژه و تخفیفات حجمی مخصوصی برای مشتریان و کاربرانی که فایل های با حجم بالا دارند، قرار می دهند. مشتریان و کارفرمایان می توانند با در نظر گرفتن این خدمات و اعمال بسته های اعتباری ویژه و تخفیفات ویژه، هزینه خود را کاسته و سپس هزینه نهایی را پرداخت نمایند.چرا برای انجام خدمات تخصصی موسسه انتشاراتی اشراق را انتخاب کنیم؟

با مشاهده شکل زیر درخواهید یافت که چرا پزوهشگران و دانشجویان از بین تعداد بی شمار سایت های ارائه خدمات آنلاین تخصصی در مورد مقاله و کتاب موسسه انتشاراتی اشراق را انتخاب می کنند.

چرا اشراق

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

سوالات متداول

شما می توانید با ارسال فایل مقاله خودتان از طریق ثبت سفارش چاپ مقاله در مجلات معتبر از طرف کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق هزینه نهایی را دریافت کنید.

پذیرش مقاله کاملا وابسته به کیفیت مجله می‌باشد. برخی از ژورنالها مقاله را به صورت تضمینی پذیرش می‌کنند اما برخی دیگر پذیرش تضمینی ندارند و همه چیز وابسته به نظر داوران می‌باشد.

زمان پذیرش و چاپ یک مقاله در ژورنال معتبر کاملا بستگی به زمان داوری دارد. پروسه داوری هرچقدر طولانی تر باشد واضح است که مقاله مدت زمان بیشتری در انتظار خواهد بود. اما اگر نتیجه داوری سریعتر مشخص شود مقاله در سریعترین زمان ممکن پذیرفته خواهد شد پس نتیجه کاملا وابسته به زمان داوری می‌باشد.

مدت زمان لازم برای چاپ مقاله با توجه به مجلات مختلف می تواند متفاوت باشد و بستگی به خود مجلات دارد ولی کارشناسان موسسه انتشاراتی اشراق با استفاده از تجربه کاری تمام تلاش خود را می کنند تا مقاله شما در کمترین زمان ممکن چاپ شود.

شما می توانید برای دریافت هزینه نهایی سفارش استخراج مقاله از پایان نامه را با ارسال فایل پایان نامه ثبت کنید تا کارشناسان ما بعد از بررسی سریعا قیمت را برای شما اعلام کنند.

استخراج هر یک مقاله از پایان نامه در بازه زمانی 2 الی 3 روز کاری انجام میشود.

به میزان پژوهش و همچنین موضوع پایان نامه بستگی دارد اما در حالت کلی 2 یا 3 مقاله از یک پایان نامه قابل استخراج است.

مقالات استخراج شده از پایان نامه در موسسه انتشاراتی اشراق قابلیت پذیرش در تمام مجلات معتبر داخلی و خارجی را دارا می باشد.

هزینه بازنویسی و پارافریز متون بر اساس تعداد کلمات متن و زمینه تخصصی مشخص می‌شود و همچنین می توانید با بارگذاری فایل خود از هزینه خدمات پارافریز آگاه شوید.

خیر, در موسسه انتشاراتی اشراق ویراستاران متخصص, مقالات شما را به صورت تخصصی پارافریز می‌کنند و در این سرویس به‌هیچ عنوان از نرم افزار بازنویسی استفاده نمی‌شود.

موسسه انتشاراتی اشراق در ابتدا متون شما را با نرم افزار iThenticate بررسی و سپس بازنویسی می کند. در پایان نیز گزارش نهایی و اولیه با ارائه فایل ترک چنج (Track Changes) برای مشتری ارسال می‌گردد. در این پروسه چندین ‌بار عملیات بازنویسی توسط ویراستار متخصص انجام می‌شود تا مشابهت به پایین‌ترین حد امکان برسد.

در بیش از 100 رشته دانشگاهی خدمات پارافریز تخصصی ارائه می‌شود.

فرمت بندی برای همه مقالات مخصوصا مقالات علمی پژوهشی که برای چاپ در مجله ای معتبر نوشته می شوند ضروری و مهم است.

زمانبندی برای فرمت بندی در موسسه انتشاراتی اشراق در کمترین زمان ممکن و طی 24 ساعت صورت می پذیرد.

بله کارشناسان ما بعد از اتمام کار فرمت بندی پروژه را بررسی و کنترل می‌کنند تا تمام موارد مطابق نظر مشتری باشد و پس از تایید کیفیت مطلوب فایل نهایی به مشتری ارسال می شود و گارانتی کیفیت صادر می شود.

بله شما می‌توانید ترجمه انواع مقاله‌های علمی و تخصصی خود را با خیال راحت به متخصصان با تجربه موسسه انتشاراتی اشراق بسپارید.

بله شما می‌توانید با ثبت درخواست ترجمه فشرده برای مقاله، سفارش خود را در نیمی از زمان معمولی و یا با انتخاب حالت آنی حداکثر تا 3 ساعت با محدودیت 1500 کلمه ای سفارش خود را دریافت نمایید.

ما برای شما فرآیند شمارش کلمات را انجام می‌دهیم. فقط کافیست به عنوان کارفرما ثبت‌نام کنید و سفارش ترجمه خود را ایجاد کنید تا کمتر از نیم ساعت تعداد کلمات برای شما شمارش شود.

متون ویراستاری شده گارانتی دارند و اگر نظر داور بر بررسی مجدد متن از لحاظ انگلیسی و گرامری باشد حتما مطابق با قوانین سایت قابل بررسی است.

تغییرات با توجه به درخواست سفارش دهنده مشخص می شوند. اگر تمایل به رنگی کردن یا هایلایت باشد، هایلایت می شود. ولی درخواست اکثر مجلات بر ترک چنج کردن متن است که بصورت ترک چنج تحویل داده می شود.

سوالات بیشتر
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
اجباری


خدمات موسسه انتشاراتی اشراق